Reklama

ANTIDEPRESIVA tloustnutí a hubnutí - věčný boj?

Jitka (Ne, 3. 7. 2011 - 17:07)

Ahojky,tak to jsme na tom uplne stejne.vzdy jsem vazila do padesati kyl a od te doby co uzivam antidepresiva jsem pribrala na 67kg.cvicim,hlidam se v jidle ale porad tloustnu.nejvic mi roste bricho.okoli si dokonce mysli,ze jsem tehotna.vypadam jak v patem mesici a nic mi na to nepomaha

Jitka (Ne, 3. 7. 2011 - 17:07)

Ahojky,tak to jsme na tom uplne stejne.vzdy jsem vazila do padesati kyl a od te doby co uzivam antidepresiva jsem pribrala na 67kg.cvicim,hlidam se v jidle ale porad tloustnu.nejvic mi roste bricho.okoli si dokonce mysli,ze jsem tehotna.vypadam jak v patem mesici a nic mi na to nepomaha

Jitka (Ne, 3. 7. 2011 - 17:07)

Ahojky,tak to jsme na tom uplne stejne.vzdy jsem vazila do padesati kyl a od te doby co uzivam antidepresiva jsem pribrala na 67kg.cvicim,hlidam se v jidle ale porad tloustnu.nejvic mi roste bricho.okoli si dokonce mysli,ze jsem tehotna.vypadam jak v patem mesici a nic mi na to nepomaha

Jitka (Ne, 3. 7. 2011 - 17:07)

Ahojky,tak to jsme na tom uplne stejne.vzdy jsem vazila do padesati kyl a od te doby co uzivam antidepresiva jsem pribrala na 67kg.cvicim,hlidam se v jidle ale porad tloustnu.nejvic mi roste bricho.okoli si dokonce mysli,ze jsem tehotna.vypadam jak v patem mesici a nic mi na to nepomaha

Lujza (Čt, 12. 5. 2011 - 12:05)

Brala jsem asi 2 roky citalopram, pak nějakou kratší dobu Deniban. Teď jsem asi 4 měsíce bez AD a lidi- já přibírám...jsem fakt naštvaná a vůbec nevím, čím to je. Mám chut na jídlo, nejsem ve stresu, mám výbornou náladu.

IVA (Čt, 12. 5. 2011 - 11:05)

Léčím se už několik let. Vyzkoušela jsem několik AD a nejhorší byl Mirtazapin. Ty chutě na sladké se nedaly zvládnout( a mimo to jsem mohla celý den spát). Po několika dnech jsem ho přestala brát a můj psychiatr mi předepsal Citalopram a Welbutrin. Welbutrin netlumí, spíš aktivuje a nepřibírá se.A také nesnižuje chuť na sex. Pro mě osobně skvělá kombinace.

Lenka (St, 11. 5. 2011 - 19:05)

Ahoj já beru citalon už rok a půl.. vážila jsem 60 kg a ted 75... vubec jsem si to nepřipouštěla, až ted když mi to všichni předhazujou, že bych měla něco dělat.. ted jsem s toho ještě víc špatná... jím pravidelně v malých porcích cvičím, ale zhubnout nejde... beru citalon 10mg když ale dávku zmenším na 5 mg deprese se okamžitě vrací... bojuju.. ale nejde to...... :-(

Engiela (Po, 9. 5. 2011 - 17:05)

Čau lidi,
Vyzkoušela jsem asi 5-tero AD a po všech jsem přibrala.Nyní mám z 48kg-65!!!Do doby než jsem potřebovala antidepresiva jsem neměla s váhou nikdy problémy.spousty let js. vážila do 50kg.Upozorňuji,že jím pořád stejně jako když jsem měla 48 a váha stoupá..jsem přesvědčena,že to způsobují některé složky v AD,např.glukóza a jiné.Teď si člověk musí vybrat,buď se třást před okolím a mít mindráky např. nebo být tlouštík.Taky mě to štve,ale zhubnout se prostě nedá,pokud je bereme.Ahoj a přeji co nejpohodovější dny !!! Engiela.

Míša (So, 7. 5. 2011 - 23:05)

Já je beru týden a už mám kilo nahoře. Před tím jsem se dost v jídle hlídala a nepřejídala se, ale teď to nejde. Třeba je to jen než si zvyknu :)

gabi (So, 7. 5. 2011 - 21:05)

Po všech Ad se hrozně...To není pravda, já užívám AD s obsahem serotoninu proti únavě, pro povzbuzení a hubnu! Nedávno jsem s nimi začala a mám už 4 kg dole, taky mám menší chuť k jídlu. V depresích jsem se přejídala, jedla čokolády, sladkosti, teď už na ně chutě ani moc nemám, zatím teda kráásně hubnu.

Lada (Čt, 18. 5. 2023 - 10:05)

Ahoj muzes mi napsat na [email protected] dik

Alena (So, 1. 8. 2020 - 22:08)

Jak se jmenují prosím vás ?to je zajímavé...

Míša (So, 7. 5. 2011 - 16:05)

Dobrý den,
máte někdo zkušenosti s Magrilanem? Psychiatr mi ho předepsal na deprese a úzkost, ale mě přijde, že než aby to řešilo můj problém, tak přibývám na váze.

sam (Pá, 22. 4. 2011 - 10:04)

Po všech Ad se hrozně přibírá, to musíte zvážit.

Návštěvník (Po, 14. 8. 2023 - 07:08)

Anafranil strašně po něm přibírám.Jste na tom někdo také tak?

Moňka (Po, 3. 5. 2021 - 10:05)

Krásný den, s paní psychiatričkou už delší dobu řešíme moji váhu, protože je nízká tak mě z toho dostává. Předepsala mi neurol 0,25 a teď po nějakých 3 měsících mi predepsala argofan 0,75 trosku mi to snížilo hmotnost a nemohla jsem po argofanu vůbec jist, což já bych prave naopak měla nabrat na hmotnosti a jist 6x denně.

Návštěvník (Pá, 1. 1. 2021 - 02:01)

Je to jak u koho, někdo mírně hubne, ale většina lidí po psychiatrických lécích přibírá. S tím se buď musíte smířit, nebo je neužívat a trpět.

! (Pá, 1. 1. 2021 - 02:01)

Já jsem přešel z Wellbutrinu (který se přestal vyrábět) na Brintelix. Účinek žádný, jen jsem přibral za 3 měsíce 5 kg. Podle příbalového letáku se prý po Brintelixu nepřibírá.

stanula (Ne, 3. 1. 2021 - 14:01)

mě Brintelix totálně rozsekal.. dobrý je velaxin,po něm jde ovšem váha nahoru už jen při dýchání :(

blanka (Čt, 3. 12. 2020 - 08:12)

Anafranil strašně po něm přibírám.Jste na tom někdo také tak?

Reklama

Přidat komentář