Reklama

Oběšení

(Po, 28. 12. 2020 - 18:12)

ale neplánuju sebevraždu k žádnému konkrétnímu termínu. Chci mít jenom okamžik své smrti pod svou kontrolou i tehdy, pokud mě budou chtít nějaké zdravotní, policejní, nebo vězeňské orgány (či kdokoli jiný) nutit k životu proti mé vůli.

Who (Čt, 4. 3. 2021 - 21:03)

Tomuto rozhodnutí naprosto rozumím. Osobně se s tímto ztotožňuji a oběšení považuji za ideální způsob provedení suicidia. Kdo by pochyboval o rychlosti a spolehlivosti tohoto způsobu, má možnost přesvědčit se na vlastní oči u videí např. na webu navratdoreality.cz...

To já, (Pá, 5. 3. 2021 - 12:03)

kdybych měl na suicidium trochu času a prostředků, určitě bych upřednostnil otravu oxidem uhelnatým ve svém autě. Oxid uhelnatý je bez zápachu, a jeho vdechování nevyvolává pocit dušnosti. Navíc lze tento plyn snadno vygenerovat vzájemným smícháním kyseliny sírové a kyseliny mravenčí.

Petra (Čt, 18. 3. 2021 - 18:03)

Ale přece jen oprátka je oprátka. Ta tě vždycky podrží.

Kája (Po, 28. 12. 2020 - 21:12)

Dobře. Chápu. I tak se mi ozvi na ten mail.

(Út, 29. 12. 2020 - 06:12)

bych chtěl znát jen nejvhodnější škrtící produkt (provaz z konkrétního materiálu nebo nějakou jinou ligaturu). Kdo se v podobných produktech vyzná, ten bude vědět, co - jsa opatřeno správným uzlem - nejlépe utahuje, aniž by zpětně povolovalo, a nebude mít problém to tu zveřejnit. Nějaké kecy o duševním zdraví, chorobnosti suididiálních úvah a neopakovatelnosti lidského života číst nechci.

Kája (Út, 29. 12. 2020 - 08:12)

Konopný, půl cm silný.

Abe (Út, 29. 12. 2020 - 08:12)

Kravo

Kája (Po, 28. 12. 2020 - 08:12)

Napiš mi na tohleto obesenecke téma na [email protected]

Ladis (Út, 22. 12. 2020 - 06:12)

Sleduje to tady některá taky podobně ujetá?

ujeta (Út, 22. 12. 2020 - 21:12)

jiste, jen asi jinym smerem ujeta...

Ladis (St, 23. 12. 2020 - 04:12)

A jakým?

Peter (Pá, 18. 12. 2020 - 11:12)

Urobiť to tak, aby ma niekto pri tom filmoval...a nakoniec by som sa počúral, ale to by som už nevedel o svete

Dalibor (Pá, 18. 12. 2020 - 09:12)

Já si myslím že tahle praktika je nebezpečná a to právě nekterý jedince láká do toho jít. Ale dost jich asi zústane proti plánu viset dýlejc a pak se jim z oprátky už nechce.

Ladis (Po, 21. 12. 2020 - 15:12)

To je fakt, při překročení jistého okamžiku začne člověk oprátku vnímat jako slastný pocit, proto je nebezpečné to dělat sám.

František (Ne, 6. 12. 2020 - 17:12)

Když doktor zvolí provaz na sebevraždu, tak to bude asi to nejlepší...

Ladis (St, 23. 12. 2020 - 07:12)

Oni ví jak to funguje takže vsadí na spolehlivost.

Navsteva (Út, 8. 12. 2020 - 12:12)

Osobne jsem znala lekarku, ktera se pri svem pobytu na psychiatrickem odd VFN obesila na radiatoru a jako skrtidlo pouzila pasek od kalhot. Nasla ji spolubydlici z pokoje a pani ihned tym lekaru resuscitoval. Tri dny ve vegetativnim stavu a nasledne umrti.

Tak (Pá, 18. 12. 2020 - 10:12)

v blázinci nebo kriminále mají chovanci omezené možnosti, jak se oddělat - doktor(ka) nedoktor(ka). Klíčové je si tam upravit škrtidlo takvým způsobem, aby se dalo utahovat, ale aby následně už nepovolovalo. Někteří si pak takovéto škrtidlo uvazují horním koncem například za kliku dveří. Pak prudce trhnou šíjí směrem dolů, a utažené škrtidlo jim skrze baroreceptorový reflex způsobí zástavu srdeční činnosti. Měl jsem jednoho známého, který se takovýmto způsobem oddělal dokonce i na svobodě. Lidé by obecně měli trénovat práci se škrtidly, aby je - v případě, že někdy budou potřebovat rychle zemřít - nikdo nemohl proti jejich vůli nutit k životu.

Ale (Po, 21. 12. 2020 - 19:12)

Vidno, ze jste nebyl hospitalizovan na psychiatrickem odd. (dobre pro Vas) Moznosti, jak se zprovodit ze sveta je tam nespocet a drtive vetsine personalu je to srdecne u xxxx. Mnoho pacientu s depresi "za zdi" byva casto nadprumerne inteligentnich a tedy i vynalezavych. Za 2 pobyty 3 dokonane sebevrazdy, o kterych jsme se jako pacienti oficialne dozvedeli.

Reklama

Přidat komentář