Reklama

Hledam darce spermatu - jen vazne

Jana (Čt, 2. 9. 2021 - 18:09)

Spermatu je všude dost

Petr (St, 4. 8. 2021 - 13:08)

Ahoj

Jsem zadaný, 35let, velký muž, vlastní drobotinu zatím nemám a nevím kdy bude, protože přítelkyně je transsexuální MtF po změně pohlaví

Mám dobrou tělesnou stavbu 190cm. Chodím pravidelně sportovat a připravuji se na pravidelné letní triatlony, nyní družstev(jen plavání) a myslím, že je to na mě vidět.

Pernamentky do divadla či karta do knihovny mi není cizí, ale v hospodě jsem byl naposledy před 15 lety.
Byl jsem darovat na IVF klinice a prošel jsem jako dárce(projde 1:20). Mám veškerou dokumentaci a nějaké genetické testy na 4 typy rakoviny, orumírání svalů, kožní nemoce a pod jsem si sám zaplatil. Stejně jako zdlouhavé testy na urologii.

Mám velmi dobrou životosprávu, životní styl a lidi mi rozhodně nehádají 35, tak i ten výsledek spermiogramu je nevídaný.
Obě babičky se dožily vysokého věku 92/98, matčin otec zemřel v 77letech, měl problémy s křečovými žílami pro stejně rozměrnou postavu
jako mám já. Otcův otec zemřel asi v 72 letech, pracoval jako laborat s rentgenem přes 15let.

Jsem Bc. z ČZU PeF(z inseminace jsem měl zápočet). Mluvím/píši Aj/Nj/ČJ.
Pomohl jsem kolegyni s vytěžující kariérou(manželem na baterky) ke klukovi a holce (7-3 let zpět) a známým lesbičkám s plaveckého bazénu v centru a spolužačce.

Tak jsem i tako prověřený.

Mám k dispozici genetické testy z kliniky, stejně jako na pohlavně přenosné nemoci a spermiogram

Foto či dokumenty neposílám, zatím všechny se z toho vymluvily

Praha
Petr G.
[email protected]

Návštěvník (Po, 6. 9. 2021 - 00:09)

No transsexuální přítelkyni těžko oplodníš ! Tak se nedivím ,že chceš semeno rozsévat jinde , Podáváš o sobě perfektní reference , ale v Čechách se říká : vlastní chvála smrdí . Já bych do toho s tebou nešla ani náhodou !

Honza (Ne, 5. 9. 2021 - 15:09)

Jestli jdou ty testy stočit do ruličky, tak si je strč do prdele. Tady žádná zájemkyně o sperma není. Vlákno založil týpek, který se chce pobavit (a nás ostatní taky) na výlevy takových, jako jsi ty.

Dárce spermatu (So, 3. 7. 2021 - 17:07)

Ahoj, jsi single, máš neplodneho partnera, nebo žiješ s partnerkou a toužíš po dítěti? Rád Ti splním svůj sen. Nabízím oplodnění stříkačkou nebo pohlavním stykem (pokud máš STD testy, sám si je pravidelně dělám.) Bez zápisu do rodného listu. (Nehrozí, že budu dělat problémy - své děti už mám.) Máš o mě zájem? Ozvi se na [email protected]. Jen prosím vážně.

ytong (Čt, 18. 2. 2021 - 03:02)

Já si vyhonil ocas do misky na výrobu ledu,nechal zamrazit. Prodám kostku semene za předem dohodnutou cenu !

Peter (St, 17. 2. 2021 - 08:02)

Začal by som tak ze bývam na slovensku v bratislave a chcel by som pomôcť nejakému dievčaťu, lesbicke, páru a ďalším ľuďom čo by chceli mať detičky aby ma kontaktovali na meil [email protected] a rad by som daroval svoje spermije kdo by mal záujem seriózne a vážne.odber by bol v bratislave tak podarujem toľko spermije koľko pôjde odobrať.ponukam spermije svoje aby som pomohol ľuďom čo chcú mať detičky v reáli seriozne.dietatko do nového roku čím skvor začneme tím lepšie a rad pomôžem a je to zadarmo.mas whatsap, mesenger alebo skype a pod čím ta nájdem aby sme sa rýchlo dohodli.dakujem za odpoveď.

DarcePraha6 (Čt, 28. 1. 2021 - 19:01)

Ahoj, je mi 30 let, žiji a pracuji v Praze. Mám VŠ, skvělou fyzickou kondici, daroval jsem spermie na několika klinikách. Veškerou dokumentaci mám k předložení. Nabízím své služby lesbickým párům a single ženám, které si přejí miminko. Ideálně přes kliniku reprodukční medicíny (s postupem mám zkušenost), lze se domluvit i na méně jisté, avšak anonymnější stříkačkové metodě. Prosím pouze Praha a okolí. Nenabízím oplodnění "přirozenou cestou". Děkuji.

Návštěvník (Pá, 29. 1. 2021 - 00:01)

No,já jsem sice debil s dvěma třídama zvláštní školy, ale nenapadlo by mě v životě vyhonit si ocas do bandasky,aby ženská měla potom haranta !! Ty musíš být zvláště "vzdělaný" element !!

Honza (Čt, 28. 1. 2021 - 16:01)

Chceš mít blbce? Tak hledáš tady správně.

Dominik (Čt, 28. 1. 2021 - 15:01)

Můžeme se domluvit?

Abe (Ne, 27. 12. 2020 - 00:12)

Co se to tu děje? Manželka mi porodila prvního syna v osmnácti a máme plodné, šťastné a dlouhé manželství.

Eva (So, 26. 12. 2020 - 00:12)

Copak se ti bobánku nelíbí na tom, že chce žena otěhotnět? Tvoje máma tě nechtěla? Ty strůjce osudu!

Rita (So, 26. 12. 2020 - 01:12)

On ten bobánek má pravdu . V osmnácti shánět na netu někoho kdo mně naplní je docela nářez .

Roman2022 (Út, 18. 1. 2022 - 16:01)

ahoj a chceš naplnit??
ahoj stale hledáš??
[email protected]

Eva (So, 26. 12. 2020 - 18:12)

Plnoletost, svéprávnost a samostatné rozhodování o svém životě, nastává dle zákona, přesně v osmnácti. Nářez je, když dojde k otěhotnění u nezletilé, což se také stává.

Monika (So, 26. 12. 2020 - 18:12)

Nemyslíte ze je to každého věc jestli chci dítě v 18 nebo ve 30?
Je to věc každého a myslím si ze když se nedaří pocit dítě je jedno v jakem věku a ta žena dítě opravdu chce tak je to jen na ni a vám do toho nic není
Pokud mate kecy ze tu někdo schází sperma je jedno v jakem věku neměly by jste tu co delat !!

M (Ne, 15. 11. 2020 - 15:11)

Dobrý den, velmi rád pomůžu s oplodněním, ideálně stříkačkovou metodou. 24 let, student VŠ, zdráv, klidně pomohu i lesbickému páru.
Email: [email protected]

Dárce spermatu (So, 14. 11. 2020 - 07:11)

Dobrý den
Daruji sperma ja 27 let.
Rád sportuji ,jsem nekuřák.
Prosím kontaktujte mě zde následně předám kontakt.

Steve (Čt, 29. 10. 2020 - 01:10)

To podbízení by už stačilo ... ne? :-) Jsi nějaký morgoš nebo jen úchylák?

Reklama

Přidat komentář