Reklama

Partnerka, její pes a něžnosti

Návštěvník (Ne, 27. 12. 2020 - 23:12)

To kandaulisté bezesporu jsou , ale přihrávat svojí holku k erotickým hrátkám nadřízenému a jeho kámošům je zřejmě kompenzováno hmotně , nebo finančně .

Návštěvník (Čt, 24. 12. 2020 - 13:12)

Klid. To jen místní úchylák Lucin tady onanuje při svých představách.

Návštěvník (So, 26. 12. 2020 - 00:12)

Lucin ?

Rita (Čt, 24. 12. 2020 - 11:12)

Je kandaulista a ti to tak mají .

Návštěvník (So, 26. 12. 2020 - 01:12)

Už ti to nechal udělat ?

Dickermax (Čt, 19. 11. 2020 - 13:11)

Za mlada (tak 12-13) jsem po zkouknuti par videí s touto tematikou vzal Babicky psovi ptáka do ruky a vyhonil mu ho. Byla to docela sranda. Kdykoliv jsem u ni byl tak jsem mu to dělal. Ale pak se mu to přestalo asi líbit protože odemne utíkal. Chtěl jsem i aby mi to udělal jazykem ale jen mě 4x oliznul a nechal toho. Ale nedá se to srovnávat s ničím. Kdyby vydržel litat minutu tak jsem se vystrikal jak nic

Návštěvník (Ne, 1. 11. 2020 - 23:11)

Koukám, jak tu úchyl Luci řádí :D

Anonym (Ne, 1. 11. 2020 - 21:11)

Jsem holka který je 19 bydlím sama mám stěně cane Corsa a jak je o nich známo často mají penis venku kdyz mu byli 4 měsíce a nebyla minuta kdy to neměl vylezlé ptala sem se veterinarsky co s tím mám dělat řekla ze nic jen abych mu ho občas vodou trochu omyla aby penis neuschnul a neotekl asi týden mi to bylo vážně nepříjemné ale po tom týdnu mě napadlo mu ho vyhonit a mužů říct ze kolik toho mel jsem vážně nečekala jezdím na koni mám svého koně a už jako 15cti léta jsem mu do nej z lehká cvrnkala a tak a věřte mi ze nejsem jediná ale teď jsem trochu ujeta takovéhle zvířata nikdy bych snimi nepichala ani bych jim nekourila to už je moc nehygienicky ale udělat jim to rukou mi vážně nevadí

Anonym :) (Pá, 4. 12. 2020 - 09:12)

Hele i kdyby ses nechala, tak proč ne? to že to není norm. určila až církev... do tý doby se to tady píchálo :DD třeba ruská carovna kateřina má i obraz kde spí s koněm.
záleží na tvým pocitu, za mě se má všechno zkusit

Návštěvník (Pá, 4. 12. 2020 - 16:12)

jo to určitě...ty si myslíš, že před založením církve byla na každém rohu Sodoma Gomora??? O tom silně pochybuji. Zoofilie je zvrácené lidské chování, které nikdy nebylo normálem.

Návštěvník (St, 9. 12. 2020 - 22:12)

Lidstvo permanentně blbne , co je vlastně normálem ?

Návštěvník (Pá, 4. 12. 2020 - 23:12)

A to je normálem že se lidé vraždí pro moc a peníze od nepaměti a ještě ani nebyla církev ?

Návštěvník (Pá, 4. 12. 2020 - 23:12)

Co to sem taháš? To taky není normální.

Návštěvník (St, 9. 12. 2020 - 01:12)

Ale kontinuálně to probíhá , takový je světa běh , nenormální .

Rita (St, 18. 11. 2020 - 23:11)

Ale jdi , je to jen o předsudcích a hlavně se toho moc nakecá . Stačí ho pomazlit , povzbudit , kleknout v podporu za rukama a ostatní už obstará on .

Návštěvník (Ne, 1. 11. 2020 - 22:11)

Nikdy neříkej nikdy , pamatuj : odříkaného chleba největší krajíc .

Rex (Čt, 22. 10. 2020 - 16:10)

Tak jsem si to tady všechno přečetl, a až na pár příspěvků které se jeví jako reálné, se zde vesměs jedná o fantazie a bláboly jednoho nebo dvou pisatelů. Určité znaky ve slovosledu a použití stejných slov tomu jen nasvědčují. Za tu dobu co u nás existuje internet, jsem z pouhé zvědavosti pár videí už zhlédl. Jak profesionální ( vesměs nudné záběry), tak i ty amatérské. Ty jsou v mnoha případech opravdu reálné. Jde na nich jasně rozpoznat, že to žena prostě nehraje, ale užívá si to. Směje se u toho ( neřve jako pominutá ), ale naopak vzdychá slastí. Tohle zkušený člověk prostě pozná, co je hrané a co reál ze života domácích amatérů. Je až s podivem, kolik žen se tomuto druhu sexu oddává, jak sólo, tak za účasti svého partnera. Každopádně si myslím, že tyto praktiky nejsou vhodné pro každého. Některé žena se na to vyloženě těší, protože je nadržená a před samotným aktem je tak mokrá, že následná penetrace, je pro ni opravdu potěšením. Na druhou stranu to může být pro ženu prvničku hořká až nechutná zkušenost, na kterou by nejraději ihned zapomněla. To se může stát v případě, že pes je nezkušený a nevycvičený k těmto praktikám. Pokud je žena nepřipravená a nezkušená ( má strach), vesměs to odnese škrábanci po celém těle a možná i odřeninami. K samotnému aktu zpravidla ani nedojde a ona potom zjistí, že hodinové válení po zemi bylo vlastně k ničemu a potom možná i lituje, že se toho vůbec zúčastnila. O profesionálním videu se nemá cenu bavit. Akorát bych podotknul, že za peníze jsou ženy ( mnohdy modelky! ), ochotné jít do takových zoo prasečin, že tohle by žádný chlap nedokázal a ani by to nesnesl. Takže, tady klobouk dolů, co některé aktérky dokážou podstoupit pro finanční zisk. Na tohle musí mít člověk silný žaludek a náturu, nebo je prostě aktivní zoofil a má to v sobě už zakořeněné. Dívkám, které mají teprve život před sebou, bych tento druh sexu nedoporučoval. Později až dospějí, by to mohlo negativně ovlivnit jejich duševní rovnováhu.

Rita (Pá, 23. 10. 2020 - 23:10)

Pokud ji nepřipustí proti její vůli , je svolná , tak ji to duševní rovnováhu nenaruší . Někteří hajzlíci ale " okoření " drink a potom využijí situaci , někdy použijí i pouta .

Rex (So, 24. 10. 2020 - 10:10)

Špatná komunita – hořká zkušenost?

Rita (So, 24. 10. 2020 - 18:10)

Ano .

Reklama

Přidat komentář