Reklama

Vzrušuje mě máma

Fotr (Út, 22. 12. 2020 - 19:12)

Normálně za ni zajdi a řekni že ji jestli u ní nebo u tebe.Pokud bydlíte spolu tak tim myslim tvůj pokojik a její ložnici nebo kde chrápete čerta

Šárka (Út, 22. 12. 2020 - 17:12)

Martine, už jsem ti to popsala jak nejlépe postupovat, pokud máš jiný názor, je to škoda

Petr (So, 5. 12. 2020 - 14:12)

Mel jsem sex s mamkou. Ji se to moc nelibilo... dlouho jsem ji premlouval. Ale nejvic bych si pral se milovat s babickou... ma nekdo zkusenosti? Kdyztak email [email protected]

Abe (Ne, 6. 12. 2020 - 02:12)

Neměl jsem sex s matkou, protože dělala vše možné i nemožné aby k tomu nedošlo. Nenávist, tresty a ponižování byly na denním pořádku. Babička byla mnohem přístupnější, ale naštěstí mne velmi brzy získala mámina starší kamarádka, která mne, v dnešní terminologii, ráda a ochotně, pohlavně zneužívala. Doporučuji ti stejný únik. Funguje to bezvadně a není žádný problém. Až jí budeš šukat, můžeš si představovat, že je to maminka, nebo babička. Ona o tom vědět nemusí.

Dan (So, 5. 12. 2020 - 23:12)

A co ste s mámou dělali?

Petr (Čt, 17. 12. 2020 - 13:12)

No premluvil jsem ji k honeni nachvilku a pak jen na misionare... bylo to hodne rychle

Dáda (Čt, 9. 6. 2022 - 19:06)

A jak jsi ji to řekl to ses nebál?

Dáda (Čt, 9. 6. 2022 - 19:06)

A jak jsi ji to řekl to ses nebál?

Návštěvník (So, 5. 12. 2020 - 23:12)

No i některé stařeny jsou velice vitální a sexuchtivé , jestli je to případ i tvé babičky musíš zjistit sám . Těžko ti někdo poradí .

Přemek (St, 18. 11. 2020 - 09:11)

Bojím se její reakce a trochu jsem stydlivý, ale už mě napadlo, že bych neodcházel a ukázal jak mi stojí.

Fanda (Po, 16. 11. 2020 - 11:11)

Co ti v tom brání si šáhnout asi by nebyla proti když jsi s matkou v koupelně

Přemek (Po, 16. 11. 2020 - 07:11)

Mě taky vzrušuje máma občas ji vidím jak se převléká a nic nezakrývá. Můžu za ní jít do koupelny když se koupe a povídat si s ní,ale hned se mi postaví a já musím odejít si ho vyhonit. Ale chtěl bych jí sáhnou na prsa a pipku

ondra (So, 7. 11. 2020 - 08:11)

ahoj no já se dostal až k závislosti na máminých kalhotkách.Dokud žila musel jsem je čichat i při souloži s přítelkyní,jinak bych se neudělal

George (Pá, 25. 9. 2020 - 09:09)

Ten co tady píše pořád to "Z" má zřejmě potíž s klávesnicí a tolik by nám toho asi chtěl napsat. Nesložíme se mu na novou?? Jinak si to neumím vysvětlit. Přece to nemůže být takový dement ?!?!?

Cvok (St, 23. 9. 2020 - 12:09)

Dnes rano me prozvonila,ja to neslisel ale vzal to syn a videl janom velkou prcinu prez cely mobil a zustal koukat se stoporenym perem,sebral jsem mu mobil a polozil to a potom jsem mamce poslal zpravu co se stalo,no ona se smala ale co muj syn ted,nevim co rict,je mu sice desed a pul ale uz vi co videl akorat ze nevi kdo to byl nastesti,no uvidim jak to pujde dal,co se bude dit.

Abe (Pá, 25. 9. 2020 - 02:09)

No co. Ukaž mu jak se honíš a nauč ho to. Čím dřív tím líp. Máma to jen ocení, až se před ní vyhoní.

Z (St, 23. 9. 2020 - 12:09)

Z

Abe (St, 23. 9. 2020 - 00:09)

Hezký.

Cvok (Út, 22. 9. 2020 - 13:09)

Moje mamka bydli v polsku se zbytkem rodiny,smoji sestrou a mladsim braskou,oba uz maji sve rodiny tak proto je mamka sama a takhle si ulevujeme,rikame tomu tak,rano me jenom prozvoni a ja uz zapinam skype a svlekam se,zvlastni ze jsem vzdy tak vzruseny ze bych se asi vystrikal hned ale cekam na mamku az zacne.

Cvok (Ne, 20. 9. 2020 - 14:09)

Ja jsem to mel a mam taky tak,alo vychytel jsem to,poprve kdyz jsme si povidali s maminkou prez skype,tak jsem byl nahy a polozil telefon tak za mi vydela jak mi stoji a nic nerikala,jen se divala a kdyz jsem se naklonil abych ji videl tak se ji hybalo rameno,mastila si pipku a ja zacal honit,byl jsem asi hned a kdyz se udelele tak to vypla a podruhe jsem to zase udelal ze se mi jako sekl obraz a polozil mobil pred ptaka a pochvili povidani zapl a honil a mama uz taky a jak jsem slisel jsk dycha tak jsem si cakl na mobil a vtom byla i mamka,a ted uz si honime prez skype normalne.

Reklama

Přidat komentář