Reklama

antipsychotika

David (So, 1. 7. 2023 - 11:07)

Ahoj, trpím psychózou a beru afluditen sem z toho úplně bez duše, máte někdo zkušenosti s lékem?

Anonym21 (Pá, 8. 4. 2022 - 14:04)

Dobrý den, obracím se sem. Mam trvaly ID 3. stupeň. Docházím na injekce Xeplion /ca 4 týdny. Chtěl bych uplne prestat uzivat antipsychotika, necitim se jako schizofrenik a zvladam prace co normalni lidi. Psychiatr mi porad predepisuje injekce ikdyz vi ze ja se jako schizofrenik necitim, tedy nemam priznaky hlasy, haldy atd a jsem ridic. Jsem taky abstinent od pervitinu a thc. Co mi poradite ? Ja se fakt necitim tak spatne, myslim ze mi to je k nicemu ba naopak ta chemie v tele dela to sve. Mam z toho neprijemne pocity chodit na injekce jen proto ze mam ID. Dekuji

Lucka (Út, 7. 9. 2021 - 18:09)

Dobrý den, nevíte za jak dlouho zabírá lék abilifi 15 mg??mám hlasy...

Návštěvník (Po, 30. 8. 2021 - 12:08)

Beru Zyprexu, nevyhovuje mi,...Ahojky, nejlepší je se poradit s lékařem, na každého působí léky jinak, je to individuální záležitost. Taky nějakou dobu trvá, než lék zabere. Chce to čas, neboj, bude to dobrý, ale raději se obrať na svého lékaře, a neodkládej to, přeji hodně štěstí :-).

Martina (St, 28. 4. 2021 - 21:04)

Ahojky Leleko a Pavle, jak se máte? Chtěla jsem se zeptat, jestli někdo užívá Ziprexu a jaké máte se Zyprexou zkušenosti, děkuji za odpověď .

Aleš (St, 28. 4. 2021 - 21:04)

Já jsem měl taky hlasy, je to nepříjemné i bludy jsou nepříjemné. Nejvíc nepříjemné je ale prostředí nemocnice, léčebny a někteří z personálu. Jsou to normální bachaři, bachařky neustálé řvaní na pacienty, z nichž mnoho potřebuje naopak citlivý přístup, empatii. Děs a hrůza.

Návštěvník (Čt, 7. 1. 2021 - 13:01)

Tak to je pravda, hned jak...Zkuste se poptat psychiatra třeba na Abilify, před více jak třemi lety jsem byla na psychině s akutní atakou, začala jsem brát Risperdal, ale ten byl na dvě věci, ospalost, zvýšená hladina prolaktinu apod., pak jsem si na základě dobrých recenzí nechala předepsat Abilify a fakt super. Ale co jsem slyšela nezabere každému, ale komu zabere, tak je s ním zpravidla velmi spokojený.

- (Čt, 7. 1. 2021 - 02:01)

mrkni se na www.help24.cz do diskuze. Tam najdeš téměř jistě odpověď na svou otázku.

Katka (Čt, 7. 1. 2021 - 02:01)

Ahoj, pozorovatelko, ráda tě vidím. Napsalo se tady toho hodně, ještě víc zabraly prázdný příspěvky, ale snad se tahle diskuse zase obnoví. Hlavně pro lidi, kterých se téma týká.

Pavel (Ne, 3. 1. 2021 - 13:01)

To způsobují léky.

pojištěnec (Pá, 1. 1. 2021 - 02:01)

Práci nezvládáš, léčit se nechceš. Ale nemocenskou nebo invalidní důchod - to ano. Tak se začni poctivě léčit - jiná cesta není.

Petra (Pá, 1. 1. 2021 - 02:01)

Ahoj, já už skoro rok beru prášky na psychózu. Nejdřív jsem brala invegu 9mg a po tý sem přibrala 10kg, tak sem jí vysadila a teď mám Zeldox 60mg a ten je úplně v pohodě, dokonce mi s ním jde hubnout, takže jen a jen doporučuju.

Lenka (Pá, 1. 1. 2021 - 01:01)

Nechapem, ze ti nechcu dovolit pracovat, moja lekarka sa snazi vratit cloveka naspat do bezneho zivota hned, ako to len trocha ide. O aky typ prace sa jedna? Ako dlho sa liecis? Nemozes si najst ineho lekara, trebars aj v susednom meste?

Návštěvník (So, 26. 12. 2020 - 05:12)

Pokud chce mít schizofrenik invalidní důchod nebo nemocenskou, musí se léčit. Nebo se o to alespoň pokusit.

carex (So, 26. 12. 2020 - 05:12)

Já beru Zeldox úplně bez problémů a přibírat by se po něm taky moc nemělo. Ale je to samozřejmě indiividuální.

Pavel (So, 19. 12. 2020 - 18:12)

Martino,jdu si už lehnout,ráno brzy vstávám ,tak dobrou noc a zase někdy příště.

Monika (Út, 23. 3. 2021 - 13:03)

Pavle, můžu se zeptat? Ty bereš antipsychotika? Jak dlouho? Pomahaji?

Misa (St, 25. 11. 2020 - 16:11)

Ahoj,prosim,ztloustnul jste nekdo po zypsilanu?moc diky za odpoved

Návštěvník (St, 4. 11. 2020 - 12:11)

nemáš meil? docela by mě...Jasně mám......ale já nemám tvoje prožitky, mě to lék zastavil..... [email protected]

andy (St, 4. 11. 2020 - 12:11)

Dobry den chtela bych se jen zeptat zda tady ma nekdo zkusenosti s lecebnou v lounech uluce rybalkova ptam se protoze ta mam malou dcerku. 6 let ji je. Diky

Reklama

Přidat komentář