Reklama

Plenky jako trest pro větší děti?

Návštěvník (Ne, 27. 12. 2020 - 12:12)

máme trapas syn co má deset let se při on-line výuce se pochlubil že má na subě pleny učitelce i spolužákům , naštěstí to všichni vzali v pohodě., a některé děti i záviděli,

Návštěvník (Ne, 27. 12. 2020 - 12:12)

To je dobrý a dcera si dává plenky sama

N (Ne, 27. 12. 2020 - 11:12)

Včera když jsem si šel lehnout tak na posteli byli připravené pleny a gum kalhotky a bavlněné punčocháče je mi 14 let a když jsem se optal mami co ty pleny mají znamenat tak odpověděla že se nemám pocuravat do postele tak tam jsou pleny připravený a jestli to sám nevzladu tak mi je nasadí sama a ráno mne klidně i prebali když budu chtít tak jsem si předem už řekl o plenky aby mne přebalovala nastalo každý den a noc prostě na furt podle toho jak budu chtít já sám ať mi ale dává jenom látkové pleny a ostatní dětské oblečení jinak plínky nechci mýt tak teď schani ostatní věci na dítě co nosí punčocháče gumové či svrchní kalhotky bodycka dupačky overaly atd.

Marika (Pá, 18. 12. 2020 - 16:12)

Dělá nějaká mamka abdukcni plenku

Pulec (Pá, 18. 12. 2020 - 21:12)

a kolik pak má vaše dcera

Jana (Pá, 18. 12. 2020 - 09:12)

Každý den a večer synovi dávám pleny jako trest jelikož jsem ho nachytala jak masturbuje tak to dělá do plenek já vím že masturbace neublíží ale je mu bohužel 15 let. A proč jsem dala pleny protože že se po masturbaci vždy pocura ale i nikdy pokadi tak právě jsem dala pleny nechtěla jsem mu je dát ale já si myslím že mu vyhovují. Teď je ve škole zatím jak začne masturbovat tak si pripravuji pleny a větší gumové kalhotky pro dospělé pleny si nesmí dát sám musím mu je dát vždy já to by nebyl trest. A přebalování také dělám já osobně. Ale když je doma tak nosí i punčocháče frote dětské jsou větší tak mu jsou.

Simona (Út, 15. 12. 2020 - 21:12)

jaký máte názor na to že by holčičky měli zkusit gynokřeslo?

N (Po, 14. 12. 2020 - 12:12)

Tak jí prikurtuji k posteli a dají jí pleny se vším všudy a nebo do dětské postýlky s vysuvnimi postranici po obouch stranách. Já taktéž byl v nemocnici na dětském oddělení a jedině co byla volná dětská postýlka s postranici ležel jsem tam 3 víkendy a měl jsem zlomené nohy spadl jsem s invalidního vozíku tak nestasne že jsem ležel a plenky mi dali hned vůbec jsem nemusel nic říkat že je chci řekli jenom že dětem na invalidním vozíku je dávají hned ale už jsem doma na vozíku a začal jsem jezdit do školy chodím do normální školy ale nohy jsice nikdy nepouziji tak jsem stále na plenkách a mám bodyčko a punčocháče a laclove kalhoty a zjistil jsem že některé děti mne závidí že mám pleny a punčocháče a ostatní dětské oblečení a odpoledne si pro mne jezdí teta spolužáka protože má mamka chodí z práce večer až a jsem u nich tam mne teta vysvlece z kalhot a jsem jenom v plenkách a punčocháčich a koukne se ještě na pleny jestli nejsem pomoceny či posrany jsice se v sede špatně kadi ale jde to také se pokadit když jsem náhodou obojí tak mi dá čisté látkové pleny ale její syn trochu závidí že já mám pleny a on nikoliv ona mne prebali normálně předním. Ale občas se jeho mámy zeptá jestli nemůže také dostat pleny ale občas mu výchovy a dá mu je.

Návštěvník (So, 12. 12. 2020 - 09:12)

zdravím,
slyšeli jste o té holce co není očkovaná a má být dána do nemocnice ? Napadlo mě jak tu holku chtějí udržet v nemocnici ?Vždyť jim tam musí dělat bordel a snažit se utéct.

Návštěvník (St, 16. 12. 2020 - 11:12)

Tak ono to oddělení je uzamčené, bez klíče se odtud nedostane , a pokud i ano tak na vrátnici by si někdo všiml že tam jde malá holka v pyžamu.
Pokud bude dělat bordel na pokoji můžou jí vzít pyžamo a bude tak nahá v posteli přikrytá peřinou dokud se neuklidní, pokud ani to nepomůže tak u kluků se ještě dělá to že ho sestry vycévkují a nahý shadičkou v penisu a pytlíkem v ruce si dvakrát rozmyslí jestli někam z postele půjde, u děvčat se dávají sedativa , dávají se čípky hluboko do zadečku aby začali rychle působit a aby si je nebyla schopna vytáhnout. případně tu ještě jsou injekce sa sedativy na sklidnění, ale častěji se využívá přikurtování k poseli to se vysleče dostane jednorázovou plenu a za kotníky a zápěstí ji připoutají koženými popruhy k posteli, pokud sebou háže, zklidní neklidného pacienta ještě tím aby si neublížil ,připoutáním za stehna a lokty.
Takže neměla bych strach že by jim utekla.

Marika (Čt, 10. 12. 2020 - 12:12)

Ahoj je tu někdo kdo k plenkam dává také ještě kycelni ortezku. Aby byl celý spodek zpevneny.

N (Čt, 10. 12. 2020 - 10:12)

Tak jsem se mami ptal proč mi dává stále pleny a ona řekla že se občas v noci pomocuji tak mi vždy pro jistotu nasadí pleny ve spánku aniž bych o tom věděl a už mi je nedává ve spánku ale vždy před spaním ale říkala co jsem slyšel tak jestli budou probíhat prázdniny od 18 prosince tak budu dostávat pravidelně pleny jako přes den a noc a i venku budu nosit plenky ale i punčocháče frote dětské a když bude větší zima tak i dětskou zimní kombinézu abych nenastydl prý to k plenkam patří všechno mi bylo řečeno tak budu poslouchat když jsem přece dítě kterému je dvanáct let jsem menší postavy takže ta kombinéza na mne je. A do školy také nosím i bavlněné dětské punčocháče pod kalhoty a nikdo se mi nesmeje že mám pod kalhoty punčocháče asi nejsem sám kdo je nosí jen některé děti mi závidí že mám malou nohu 34 a hlavně mám dětské prestige že mám kotníkové barevnaky. Když přijdu ze školy tak mamka sice není doma ale pleny jsou už připravený na posteli a já si je nasadim a zapnu si i gumové kalhotky nejdříve si stáhnu punčocháče pod kolena ale i trenky vezmu si mast a na mažu se mezi nohama hlavně i na zadku ale nežli se namazu tak chvíli i masturbuji a pak se otru ubrousky a namazu se mastí dám pod sebe 4 látkové pleny a gum kalhotky vše zapnu a pak natahnu trenky a punčocháče a čekám až mamka přijde z práce ale potom když je doma tak už mne normálně prebaluje.

Návštěva (Pá, 27. 11. 2020 - 10:11)

Ráno jsem se probudil a měl mezi nohama pořádný balík plenek a punčocháče a přes punčocháče teprve gumové kalhotky a dudlík v puse ale vůbec nevím jak jsem k tomu přišel k plenkam tak jsem toho teď před chvílí využil prostě jsem to do plenek pustil a ještě na mne jde nutkání že budu i kadit pak se zeptám mami proč mi dala pleny a punčocháče s gum kalhotky.

M (Po, 2. 11. 2020 - 10:11)

Ta už pleny také nosila akorát že se odplenkovala a plenky už nenosí jen občas si o ně řekne sama dceři je 13 let a synovi 12 let a jsou úplně v pohodě.

Pulec (Po, 2. 11. 2020 - 17:11)

Krásné taková šťastná maminka

Matka (Čt, 29. 10. 2020 - 13:10)

Tak vám děkuji za odpověď že když to neškodí ráno jsem sundala špinavé plenky a punčocháče a potom se šel umýt a pak přišel zpět do pokoje a já už jsem čekala s čistými plenky a on jestli si může za masturbovat no tak víš co při každém přebalování si to uděláš ale přes pleny to dělat nebudeš ano mamko souhlasím a když přes den když budeš mít choutky si to udělat tak mi řekneš a já ti plenky na chvilku sundam ano mami souhlasím a upozornění jedno přes počítač nekomunikuj že máš plenky a veškeré dětské oblečení mami já se ti přiznám to masturbovani mám od jednoho spolužáka on totiž když se nudí tak masturbuje no kluci jednou vás to přestane bavit a mami mohu ho odpoledne pozvat no chtěla bych ho vidět toho masturbovace on je o dva roky starší než já a představ si on mi plenky právě záviděl co je k zavideni že dítě cura a kadi do plenek a nosí punčocháče a nechá se prebalovat a kdy přijde až odpoledne já jsem mu řekl že po obědě chodím spát na tři hodiny no mohl by přijít dřív abych mu mohla dát plenky a může si také lehnout s tebou tak do kolika máte výuku dnes do dvanácti hodin no to potom může přijít a má to daleko ne bydlí tady v baráku jó už vím kdo to je ten masturbuje no tak se uč hezky a já jse jdu optat jeho mami tak jsem tam byla už a ptala se jak se její syn učí a ona že dobře akorát že ji mrzí že její syn dělá něco jiného aby si neublížil že neví jestli má sním dojít k lekarce a já na ní že to nic není a není to náhodou masturbace no asi to bude víte proč se ptám protože syn to také dělá před každým přebalováním vy ho ptebalujete do plenek ano přesně tak protože se v noci pomocuje a přes den také tak dávám pleny a kolik mu je mému 10 let a vašemu 12 let prý jsem se dočetla že to je jako sex žena s mužem akorát že si to dělá sám ale to semeno jde do trenek tak mu dejte buďto jednorázové a látkové pleny až to dělá do nich ale já zase nechci aby si na pleny zvykl no a v jednu hodinu jdu do práce až do rána tam budu kvůli restrikci a nevím co s ním tak ho dejte ke mne já vám ho pohlidam a v pohodě minule jsem měla kluka sousedky co bydlí vedle mne davidka a ten se také pomocoval tak jsem založila pleny a byl úplně v pohodě a spokojen. No tak já vám ho pošlu dolů a zítra ráno můžete si ho nechat abych se mohla vyspat v klidu to víte že si nechám u sebe a vy nechodite do práce ne beru příspěvek na ně oba tak jsem snimi doma a promiňte syn mi volá tak musím jít. Tak kolem půl jedné vám ho pošlu ok souhlasím. A řekla jsem synovi že tady bude mít spolužáka co se od něj dozvěděl co masturbuje ale mamko když já nosím přeci plenky neboj se vůbec už to ví jak jeho mamka tak on on tady bude do zítra do rána jeho mamka jde do práce přijde až ráno a i odpoledne tady bude tak já tedy roztahnu tu postýlky co jsem kdysi chtěla prodat ale ještě ji mám po tobě ty jsi menší tak půjdeš do ní a on na tvoji postel ok mamko a už zvoní já jdu otevřít tak jdi tedy a uvidí tě aspoň v plenkách ahoj tak pojďte sem ke mne mohu ti říkat teto no jasně že můžež a ty se jmenuješ Martin tak jsem slyšela od tvé mami že děláš něco co by ti mohlo uškodit ale neuškodí ti to ale nesmíš moc často víš a teto já bych chtěl taky pleny prosím tak milí martinku vše co máš na sobě musí dolů takže do naha hezky a mám tady v pokoji nebo mám jíti do koupelny no víš veškeré pleny tady v pokoji tak musíš tady a veškeré potřeby co budeš chtít ty tak budeš mne muset poslechnout ano teto souhlasím tak martinku tady si můžeš lehnout a pokrc trochu nohy a neptej se proč tady pod tebe dám zatím látkové pleny a pak ti dám stejný podíl plenek jako má tady můj syn a mami prebalis mne taky jsem asi obojí to víš že tě prebalim a teď ještě dcera mami já brasku prebalim no jak chceš tak ho přebal v obýváku prosím tak běž za sestrou ona tě prebali a víš co máš dělat chvíli ho nechat bez plinecek aby si udělal to co chce on jasně mami nechám ho a tebe martinku rušit nebudu jestli si to chceš udělat také tak můžež potom budeš mít pleny tak ti to nepůjde mám protebe připravené tři látkové pleny s jednorázovkou a svrchnimi kalhotky a bavlněné punčocháče a můžež mít i bodyčko klidně tak pak dej vědět vědět a pak si oba lehnete. Teto už můžež mne dát plenky prosím no to koukám to byla dřina co si úplně červený tak tě musím otřít trochu namazu tě olejikem a zasypu pudrem a co Honzík už je prebaleny jó ten už jo tak tě trochu nadzvednu a dám pod tebe pleny a prelnu ti je mezi nohama a prelepim jednorázovkou a svrchnimi kalhotky to jsou jako gumové kalhotky a dám ti bavlněné punčocháče a pak přes ně bodyčko a oba kluci půjdete asi do 15 hodin spát tak honziku můžež už přijít a počkej dám ti také bodyčko díky mami a mohl bych dostat i dudlík a teto jaho chci taky ano přinesu vám dudlík každému tak honziku dám tě dote dětské postýlky máš tam malý polstar a deku a kluci spát a martinku obě potřeby se dělají do plenek já jsem myslel že do nich budu jen mocit ale kdepak to nezvládnu ale zvládneš. Mami přinesla jsem ty dudlíky díky ti já mám mít růžový dudlík ale martinku když to je úplně jedno jaký máš a spát bez kecani....... Pokračování článku příště.

Z (Po, 2. 11. 2020 - 17:11)

Z

Pulec (Čt, 29. 10. 2020 - 21:10)

a co dcera ta má vlastně kolik a co htělo by to skusit dát plenku i dceři at máte miminka 2

Matka (St, 28. 10. 2020 - 10:10)

I to se stává syn se také pochlubil že má na sobě plenky se vším všudy. A dcera už se omluvila jak mne tak i braskovi a pleny už ji nedávám jen když si řekne ona když jde náhodou ven tak si řekne o jednorázové pleny ale jinak pleny nenosí a syn má pleny furt jak přes den a noc doma látkové pleny a na ven jednorázové pleny ale s punčocháči jak doma i venku ale zato dcera by furt chtěla uklízet a lestit boty když ty boty brzy prodre tím leštění syn má malou dětskou nohu 33 a nosí jenom prestizky ale ona to samé ona má číslo 36 ta je má také.? Růžové kotníkové. A synovi když vždy sundam pleny a punčocháče které dám jen dolů tak před čistou plenkou vždy ještě masturbuje nevím jestli to nikde viděl či vyčetl opravdu nevím. Jestli to takhle bude dělat dále tak sním půjdu k lekarce se optat jestli mu to neuškodí ta masturbace. Dcera mi říkala že to nikdy zkouší dělat přes pleny v noci tak mu dám více plenek a už to neudělá vůbec.

Pulec (St, 28. 10. 2020 - 18:10)

Tak u kluků je to normální že se poznávají a to mu nemůže ublížit

Reklama

Přidat komentář