Reklama

Cuckold

Eva (So, 21. 3. 2015 - 12:03)

Neumim si predstavit cuckolda bez kouli. Kdyz prijdu z prace nastvana klekne si nahej na zem a ja si na tech plnejch vejcich vybiju vztek.

michala (So, 21. 3. 2015 - 10:03)

Je hloupost kastrovat...TAK TO JSOU SPRÁVNÉ NÁZORY. kASTRACE JE BLBOST, CUCKOLD LÍŽE SEMENO CIZÍM MUŽŮM, A JÁ SE OBČAS RÁDA PODÍVÁM, JAK POLYKÁ SVOJE VLASTNÍ.TO JE PRO NĚJ TO SPRÁVNÉ PONÍŽENÍ.TAKÉ S OBLIBOU POUŽÍVÁM JEHO KOULE K RŮZNÝM HRÁTKÁM, TO BY ASI BEZ KOULÍ NEŠLO.MILÉ KÁMOŠKY, Vlastnící cuckoldy, važte si jejich kozulí.

Jan (Čt, 19. 3. 2015 - 17:03)

Je hloupost kastrovat...Správně, cuckold má pozorovat svou ženu jak souloží a ječí pod cizími ocasy.......
To mu stačí, pro ponížení...
Pokud je člověk zdravý má zdravým být !
Dost je nemocí co si berou život samy!!!

Věra (Čt, 19. 3. 2015 - 13:03)

našla by se zde dáma,...Je hloupost kastrovat paroháče,cuckolda.Ponížený je už dost tím,že musí asistovat při uspokojování svojí ženy jinými muži,nebo minimálně takovou aktivitu sledovat.

Bára (So, 14. 3. 2015 - 12:03)

našla by se zde dáma,...Michalo, máš pravdu. Vykastrovaný cuckold je něco jako Yeti.
Kámoška se mi chlubila, že svýmu subikovi rozkopala koule... Den na to jsem ho viděla v sauně a měl pytlík zcela v pořádku. Takže pohádky, pohádky.

michala (Čt, 12. 3. 2015 - 14:03)

našla by se zde dáma, která by mě předvedla svého vykastrovaného cuckolda? Myslím, že s tím bude problém, ono těch vykystrovaných bude minimum, jestli vůbec jsou.

Berta (St, 11. 3. 2015 - 13:03)

Magdo, proč to je...Paroháč je proto paroháčem,že je ničemný na sex.I když chuť má,ženu uspokojit nedokáže.

(Po, 9. 3. 2015 - 19:03)

Já nežasnu, každý má co chce a druhému je do toho ho..no!!!

... (Po, 9. 3. 2015 - 12:03)

jsem dost otevřený člověk...Jsem druhý žasnoucí.

žasnoucí (Po, 9. 3. 2015 - 12:03)

jsem dost otevřený člověk a v sexu docela "zvrhlík", ale tahle diskuze je pro mě úplné scifi. jen žasnu. osobně to vnímám tak, že už je to rozhodně posunuté dost směrem k psychiatrii. u těch chlapů rozhodně.

nehodlám tu zakládat nějakou výměnu názorů, jen mi to nedalo ...

Magda (Po, 9. 3. 2015 - 08:03)

A co ostatní holky, co mají...Můj už nemá a je to supr.

Bára (Ne, 8. 3. 2015 - 16:03)

Já s tím taky souhlasím,...A co ostatní holky, co mají doma cuckolda - má anebo už nemá kulky ?

jirka (Ne, 8. 3. 2015 - 16:03)

Já s tím taky souhlasím,...Plne souhlasim s vasim nazorem Madam.

Daniela (Ne, 8. 3. 2015 - 14:03)

Já s tím taky souhlasím, proč by neměl mít můj cuckold koule ? To jako že když nechám manžela vykastrovat tak to až pak bude ono ? Pěkná blbost, jeho podřízení a ponížení přece můžu dělat zcela jinak např. mé oblíbené čištění milencova semena ze mně a taky nucené kouření milence po jeho vrcholu nebo spoustu dalších věcí. Tak s tím neblázněte a užívejte si těchto věcí s rozumem, to bych nikdy nemohla udělat.

kaktus (Pá, 6. 3. 2015 - 21:03)

Souhlas. Po kastraci se výrazně snižují možnosti "trápení" cukolda, je to prostě GAME OVER.

michala (Pá, 6. 3. 2015 - 15:03)

Pořád přemýšlím, kde se bere názor, že správný cuckold musí být vykastrován. Čemu to slouží? Je pak snad cuckold kvalitnější, MŮJ CUCKOLD MÁ KOULE A NIKDY BYCH HO NA KASTRACI NEDALA. Jen představa, že bych mu ty jeho koule už nemohla trápit/moje oblíbené/ je děsivá.Podle mě cuckold s koulema je stejně dobrý jako bez koulí.

Andre1212 (Út, 8. 12. 2020 - 14:12)

Ja som cuckold už par rokou a nebol som nim ale manželka si to vynutila a tak som bol prinuteny isť na sterilizaciu a potom to prišlo samo postupne ma začala viesť a ja som začal pociťovať pri jej slovach vzrušenie a tužbu ju spraviť šťastnou len aby ma milovala najviac nasvete a nenechala keď už som neplodny. A pravdou je že to funguje krasne .

Rita (St, 9. 12. 2020 - 00:12)

Proč by to nefungovalo , sterilizovaný chlap souložit přece může , pokud ovšem nebyla sterilizace provedena kastrací , ale jen přerušením chámovodů a nemožnost oplodnění je pro manželku velká výhoda . Nemá starost s antikoncepcí .

Andre1212 (St, 9. 12. 2020 - 08:12)

Pravdov je že neviem čo doktorka spravila ani ako sa to roby Ja som iba podpisal papiere v ordynacii pred zakrokom a priatelka to už mala dohodnute. Obaval som sa bolesti no ani to nebolelo trvalo to 20-30min. približne a bolo povšetkom. Vtedy som cuckold nebol a ani poniženie mi nič nehovorilo . Po zakroku ma priatelka začala chvaliť a mojkať čim ďalej viac a postupne pripravovať na ulohu cuckolda. A ja som počase postupne začal pociťovať veĺku tužbu a vzrusenie z jej nadšenia a spokojnosti a lasky ktoru mi stale zato že som cuckold mi dava.

Peter (St, 9. 12. 2020 - 13:12)

Nepovedala Vám, či Vás doktorka sterilizovala? Vykastrovaný pravdepodobne nie ste...to by ste si všimol, že Vám chýbajú guľky.

Reklama

Přidat komentář