1425 komentářů / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Ani mne sa to veľmi nepáči.
Možná časem pokročíš a on ti to bude pouštět do úst čerstvé , teplé .
11. Listopad 2020 - 23:23
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Možná časem pokročíš a on ti
Dobrou chuť .
21. Listopad 2020 - 0:55
Jindra (anonym)
Cuckoldi jsou divný. Jednou jsem zkoncil se starší panickou u ní v ložnici. Ráno slyším že je někdo v kuchyni. Řekla ze je to manžel ale ze je to v pořádku. Začala mě kouřit a já se ji udělal do pusy. Vyplivla to do skleničky. Oblékl jsem se. Ona ne a ze jdem na snídani. Na stole bylo kafe a namazane housky. Vedle koše na odpadky klecel úplně nahej chlap. Podrbala ho za uchem jak psa. Do misky na zemi mu nalila ze skleničky to moje semeno. Poděkoval a začal to lízat. Udělalo se mi blbe. Ona se jen smála a chvalila ho. Pak si vzala tu misku a nachcala mu do ní. Znovu to začal lízat. Nechápal jsem to. Narostlej udelanej chlap a takhle se nechá ponizovat. Péro mu stálo a mel ho o hodně většího než já. Když sem odcházel dekoval mi a abych přišel zas.
21. Listopad 2020 - 20:56
Rita (anonym)
Odpověď na Ani mne sa to veľmi nepáči.
No a cos jí na to řekl ?
21. Listopad 2020 - 22:54
Obrázek uživatele rymanni
rymanni
Sex seznamka - http://hespac.com/sexseznamka.htm Počítal jsem s tím, že na mě budou vyskakovat fiktivní profily. Lehce jsem je ale rozeznal od skutečných žen. Navázal jsem se třemi konverzaci a pokračovali jsme přes email. Postupně jsem se s nimi sešel a po předchozí domluvě je pozval k sobě.
26. Listopad 2020 - 8:50
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Cuckoldi jsou divný. Jednou
Má potřebu vidět jak to jiný chlap dělá do jeho ženy . Je to deviace , takzvaně normální heterosexuálové to těžko chápou .
29. Listopad 2020 - 23:29
Jindra (anonym)
Odpověď na Má potřebu vidět jak to
Vždyť nás šukat vůbec neviděl.
30. Listopad 2020 - 1:25
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Vždyť nás šukat vůbec neviděl
Tak má velkou představivost a k tomu mu stačí slyšet verbální projevy souložících a potom to cizí sperma a je spokojenost .
1. Prosinec 2020 - 22:14
Andre1212 (anonym)
Odpověď na Pořád přemýšlím, kde se bere
Ja som cuckold už par rokou a nebol som nim ale manželka si to vynutila a tak som bol prinuteny isť na sterilizaciu a potom to prišlo samo postupne ma začala viesť a ja som začal pociťovať pri jej slovach vzrušenie a tužbu ju spraviť šťastnou len aby ma milovala najviac nasvete a nenechala keď už som neplodny. A pravdou je že to funguje krasne .
8. Prosinec 2020 - 14:47
Andre1212 (anonym)
Odpověď na Tak má velkou představivost
Prosim neuražajte nas cuckoldou. Nezaslužime si to. Všetko robime s laskou a uctou k partnerke ktora nas zato pochvali a miluje a vie že to je pre nas krasne tieš.
8. Prosinec 2020 - 17:15
Rita (anonym)
Odpověď na Ja som cuckold už par rokou a
Proč by to nefungovalo , sterilizovaný chlap souložit přece může , pokud ovšem nebyla sterilizace provedena kastrací , ale jen přerušením chámovodů a nemožnost oplodnění je pro manželku velká výhoda . Nemá starost s antikoncepcí .
9. Prosinec 2020 - 0:58
Andre1212 (anonym)
Odpověď na Proč by to nefungovalo ,
Pravdov je že neviem čo doktorka spravila ani ako sa to roby Ja som iba podpisal papiere v ordynacii pred zakrokom a priatelka to už mala dohodnute. Obaval som sa bolesti no ani to nebolelo trvalo to 20-30min. približne a bolo povšetkom. Vtedy som cuckold nebol a ani poniženie mi nič nehovorilo . Po zakroku ma priatelka začala chvaliť a mojkať čim ďalej viac a postupne pripravovať na ulohu cuckolda. A ja som počase postupne začal pociťovať veĺku tužbu a vzrusenie z jej nadšenia a spokojnosti a lasky ktoru mi stale zato že som cuckold mi dava.
9. Prosinec 2020 - 8:18
Peter (anonym)
Odpověď na Pravdov je že neviem čo
Nepovedala Vám, či Vás doktorka sterilizovala? Vykastrovaný pravdepodobne nie ste...to by ste si všimol, že Vám chýbajú guľky.
9. Prosinec 2020 - 13:31
Andre1212 (anonym)
Odpověď na Nepovedala Vám, či Vás
Guĺky mam len sa scvrkli zmenšili o dosť. A prestal som počase striekať celkom. Po zakroku to bolo ešte par kvapiek no po mesiaci už nič.
9. Prosinec 2020 - 13:39
Peter (anonym)
Odpověď na Guĺky mam len sa scvrkli
A nebolelo to pri zákroku? Nepozeral ste sa, čo robí? Lebo toto je skôr také, ako keby Vás vyklieštila...Pri sterilizácii by sa nemali semenníky zmenšiť. Erekciu máte?
9. Prosinec 2020 - 14:29
Andre1212 (anonym)
Odpověď na A nebolelo to pri zákroku?
Menšiu ale mam. No orgazmi veĺmi silne ,,silnejšie ako predtym. A nepozeral som sa lebo by som aj tak nič nevidel lebo mal som predsemou bielu zaclonu to vraj pre pacientove dobro.
9. Prosinec 2020 - 15:26
Andre1212 (anonym)
Menšiu ale mam. No orgazmi veĺmi silne ,,silnejšie ako predtym. A nepozeral som sa lebo by som aj tak nič nevidel lebo mal som predsemou bielu zaclonu to vraj pre pacientove dobro.
Andre1212 (anonym)
Karel (anonym)
Taky jsem žil v cuckold stavu.Bylo to užasne,když manželka přišla od milence,pohladila me a řekla styskalo se ti ty moje jelito.Když jsem to odkyval tak jsem ji mohl vylizat kundičku.Pak jsem si pro jeji pobeveni mohl vyhonit ptačka na jeji nožičku.Dneska jsem sam a večne nadrženy.Taky bych se nejradši nechal vykastrovat.
9. Prosinec 2020 - 15:37
Peter (anonym)
Odpověď na Menšiu ale mam. No orgazmi
Takže orgazmus máte, no nič z Vás nevystrekne? Dovolí Vám vniknúť do nej? Či len masturbovať môžete?
9. Prosinec 2020 - 15:45
Andre1212 (anonym)
Odpověď na Takže orgazmus máte, no nič z
Možem iba to čo mi dovoli ona . A je laskava a musim honiť stale podĺa jej pokynou.
9. Prosinec 2020 - 18:17
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Guĺky mam len sa scvrkli
Po přerušení chámovodů /klasická sterilizace/ se varlata nezmenší a jejich vnitřní sekrece je plně zachována . Testosteron jde do těla , ale díky přerušeným chámovodům spermie nemohou z těla . Ejakulace je zachována protože devadesát šest procent ejakulátu tvoří sekret který při orgasmu vylučuje prostata . Co to tedy bylo za zákrok ?
9. Prosinec 2020 - 22:00
Zdeněk (anonym)
Ahoj všichni, nevím jestli můj případ patří do této kategorie no to asi ne. Jsem rodinným přítelem páru již od letošního března, oni měli jistě víc zájemců, ale nakonec rozhodlo to, že mám vasektomii, což je přerušený chámovod, ona nemůže se mnou otěhotnět, nemusí řešit antikoncepci. Je inženýrka daňová poradkyně 35 let. Mně je padesát. Jinak oni jsou docela smutný případ, on měl úraz před dvěma lety a od té doby nemůže mít sex. Ona ke mně dochází asi tak třikrát do týdne.
16. Prosinec 2020 - 23:24
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Ahoj všichni, nevím jestli
Takže jim vlastně děláš laskavost a on je cuckold z nutnosti , jeho to asi nevzrušuje , ale trpí to pro uspokojení manželky .
19. Prosinec 2020 - 23:27
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Takže jim vlastně děláš
Pokud ji nechce ztratit , tak to prostě musí tolerovat . Ale rozumný člověk ví , že to není mýdlo , neubývá to .
23. Prosinec 2020 - 18:51
Radek (anonym)
Odpověď na No mě tohle vzrušuje docela
Ja sem presne ten co by chtel abys todle provedl me manzelce ale tvoje semeno bych nechtel ochutnat jen bych se chtel divat jak ji mrdas a jak si to ona uziva vic stebou ajk semnou, jak se nemuzu nabazit tviho ptaka a pak poprosi at ji naplnis pekne hloboko zasunes a striknes to tam
20. Leden 2021 - 18:31
Obrázek uživatele Cucsub
Cucsub
Ahoj, rád bych se seznámil s dominantní ženou na D/S vztah. Jsem 54/175 submisivní a toužím se stát cuckoldem. Jsem z Ostravska. Budu rád, když se mi nějaká dominantní žena ozve. Můj email: lajos013@seznam.cz
6. Únor 2021 - 16:33
Návštěvník (anonym)
Odpověď na My to doma již provozujeme
Pujč mi jí. Můj sen
9. Únor 2021 - 23:48
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Ja sem presne ten co by chtel
No , představa vzrušující . Jde jen o to , abys to v reálu ustál až uvidíš jak ti do ní pouští sperma .
21. Únor 2021 - 22:06
remorquer (anonym)
Je rozhodně lepší se zúčastnit a pozorovat svoji lásku,svoji zákonnou ženu při souloži s jiným mužem,se kterým jste se na něčem dohodli,než čekat doma na svoji manželku,které když přijde domů tečou po stehnech spermie neznámého muže-milence a manželka aby se neřeklo,že nemá zájem o sex,tak se nechá večer ve tmě orálně uspokojovat od svého zákonného manžela.který takto proti svojí vůli ochutná spermie neznámého muže.
25. Únor 2021 - 23:43

Stránky

Přidat komentář