Reklama

Cuckold

Bára (Ne, 8. 3. 2015 - 16:03)

Já s tím taky souhlasím,...A co ostatní holky, co mají doma cuckolda - má anebo už nemá kulky ?

jirka (Ne, 8. 3. 2015 - 16:03)

Já s tím taky souhlasím,...Plne souhlasim s vasim nazorem Madam.

Daniela (Ne, 8. 3. 2015 - 14:03)

Já s tím taky souhlasím, proč by neměl mít můj cuckold koule ? To jako že když nechám manžela vykastrovat tak to až pak bude ono ? Pěkná blbost, jeho podřízení a ponížení přece můžu dělat zcela jinak např. mé oblíbené čištění milencova semena ze mně a taky nucené kouření milence po jeho vrcholu nebo spoustu dalších věcí. Tak s tím neblázněte a užívejte si těchto věcí s rozumem, to bych nikdy nemohla udělat.

kaktus (Pá, 6. 3. 2015 - 21:03)

Souhlas. Po kastraci se výrazně snižují možnosti "trápení" cukolda, je to prostě GAME OVER.

michala (Pá, 6. 3. 2015 - 15:03)

Pořád přemýšlím, kde se bere názor, že správný cuckold musí být vykastrován. Čemu to slouží? Je pak snad cuckold kvalitnější, MŮJ CUCKOLD MÁ KOULE A NIKDY BYCH HO NA KASTRACI NEDALA. Jen představa, že bych mu ty jeho koule už nemohla trápit/moje oblíbené/ je děsivá.Podle mě cuckold s koulema je stejně dobrý jako bez koulí.

Andre1212 (Út, 8. 12. 2020 - 14:12)

Ja som cuckold už par rokou a nebol som nim ale manželka si to vynutila a tak som bol prinuteny isť na sterilizaciu a potom to prišlo samo postupne ma začala viesť a ja som začal pociťovať pri jej slovach vzrušenie a tužbu ju spraviť šťastnou len aby ma milovala najviac nasvete a nenechala keď už som neplodny. A pravdou je že to funguje krasne .

Rita (St, 9. 12. 2020 - 00:12)

Proč by to nefungovalo , sterilizovaný chlap souložit přece může , pokud ovšem nebyla sterilizace provedena kastrací , ale jen přerušením chámovodů a nemožnost oplodnění je pro manželku velká výhoda . Nemá starost s antikoncepcí .

Andre1212 (St, 9. 12. 2020 - 08:12)

Pravdov je že neviem čo doktorka spravila ani ako sa to roby Ja som iba podpisal papiere v ordynacii pred zakrokom a priatelka to už mala dohodnute. Obaval som sa bolesti no ani to nebolelo trvalo to 20-30min. približne a bolo povšetkom. Vtedy som cuckold nebol a ani poniženie mi nič nehovorilo . Po zakroku ma priatelka začala chvaliť a mojkať čim ďalej viac a postupne pripravovať na ulohu cuckolda. A ja som počase postupne začal pociťovať veĺku tužbu a vzrusenie z jej nadšenia a spokojnosti a lasky ktoru mi stale zato že som cuckold mi dava.

Peter (St, 9. 12. 2020 - 13:12)

Nepovedala Vám, či Vás doktorka sterilizovala? Vykastrovaný pravdepodobne nie ste...to by ste si všimol, že Vám chýbajú guľky.

Andre1212 (St, 9. 12. 2020 - 13:12)

Guĺky mam len sa scvrkli zmenšili o dosť. A prestal som počase striekať celkom. Po zakroku to bolo ešte par kvapiek no po mesiaci už nič.

Návštěvník (St, 9. 12. 2020 - 22:12)

Po přerušení chámovodů /klasická sterilizace/ se varlata nezmenší a jejich vnitřní sekrece je plně zachována . Testosteron jde do těla , ale díky přerušeným chámovodům spermie nemohou z těla . Ejakulace je zachována protože devadesát šest procent ejakulátu tvoří sekret který při orgasmu vylučuje prostata . Co to tedy bylo za zákrok ?

Peter (St, 9. 12. 2020 - 14:12)

A nebolelo to pri zákroku? Nepozeral ste sa, čo robí? Lebo toto je skôr také, ako keby Vás vyklieštila...Pri sterilizácii by sa nemali semenníky zmenšiť. Erekciu máte?

Andre1212 (St, 9. 12. 2020 - 15:12)

Menšiu ale mam. No orgazmi veĺmi silne ,,silnejšie ako predtym. A nepozeral som sa lebo by som aj tak nič nevidel lebo mal som predsemou bielu zaclonu to vraj pre pacientove dobro.

Peter (St, 9. 12. 2020 - 15:12)

Takže orgazmus máte, no nič z Vás nevystrekne? Dovolí Vám vniknúť do nej? Či len masturbovať môžete?

Andre1212 (St, 9. 12. 2020 - 18:12)

Možem iba to čo mi dovoli ona . A je laskava a musim honiť stale podĺa jej pokynou.

Andre1212 (St, 9. 12. 2020 - 15:12)

Menšiu ale mam. No orgazmi veĺmi silne ,,silnejšie ako predtym. A nepozeral som sa lebo by som aj tak nič nevidel lebo mal som predsemou bielu zaclonu to vraj pre pacientove dobro.

Andre1212 (St, 9. 12. 2020 - 15:12)

Menšiu ale mam. No orgazmi veĺmi silne ,,silnejšie ako predtym. A nepozeral som sa lebo by som aj tak nič nevidel lebo mal som predsemou bielu zaclonu to vraj pre pacientove dobro.

kaktus (Čt, 5. 3. 2015 - 08:03)

Souhlas Báro, správný...Tipuju, že výskyt vykastrovaných cukoldů bude asi tak stejný jako u Yetiho. Všichni o tom akorát žvaní a slintají, ale reál bude trochu jinde. Naštěstí...

Linda (St, 4. 3. 2015 - 23:03)

No nevím, cuckold by přeci...Souhlas Báro, správný cuckold by měl mít prázdný pytlík. Jak to ale udělat, aby za to nemohl být postih... ?

Alfons (St, 4. 3. 2015 - 16:03)

Děkuji Vám za uznání Madam Michalo. Dříve jsem se se svou Paní mnoho hádal a byl na Ní hrubý a naše soužití nebylo šťastné. Nyní jsem svou paní dobře vychovaný a vím kde je mé místo, nikdy předtím bych nevěřil jak mne to bude vzrušovat být sluha své Paní.

Reklama

Přidat komentář