Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Návštěvník (Po, 7. 12. 2020 - 14:12)

Naspia Cosma (anonym)
Jestli je tolik úchylů jako tady i mezi urologama, abych s ebála chodit k doktorovi:-P To vás sakra nemůže někdo pozavírat do blázinců a léčeben?
odpovědět
23. Září 2007 - 23:16

Sluníčko (Po, 7. 12. 2020 - 13:12)

Už čůrám normálně ale jestli Klára taky jsem zvědavá aby byla taky aby jí pipinka čůrala hodně a ne málo.

Dr.Piss (Po, 7. 12. 2020 - 15:12)

a ukážeš mi jak?

Bertík (Po, 7. 12. 2020 - 11:12)

Mně je moc líto,že jsi v noci plakala a nemohla ses ráno vyčůrat. Já čůrám normálně a ty už snad taky. Kdyby ses nemohla vyčůrat a chtělo se ti, to by muselo být nepříjemný a v pipince to bolet,když by to nešlo z ní vyčůrat.

Návštěvník (Po, 7. 12. 2020 - 12:12)

Bertíku, ale ona to pustila maličko a pak hned čůrala naplno. Ty to nečteš pečlivě a jsi u toho roztěkaný a vzrušený.

Sluníčko (Po, 7. 12. 2020 - 08:12)

Už nečůrám u postele už chodím na záchod. Klárko já jsem to musela ráno vyčůrat hned já bych to tak malým pramínkem neuměla. Já si jen dala dolů kalhotky a už jsem čůrala hned do záchodu. Mně se chtělo čůrat rychle hodně.

jana (Po, 7. 12. 2020 - 12:12)

¨to je dobře,že už to máš v pořádku a že už nemusíš čúrat u postele nebo nedej bože že by se ti stala v posteli nehoda.naštěstí si se někde nastydla a nemáš to jako já,že trpím od narození enurézou,ale naučila jsem se s tím žít

Klára (Po, 7. 12. 2020 - 06:12)

Zase jsem měla neklidnou noc. Trochu si to pamatuju, že prý jsem se neklidně převalovala v pelíšku až jsem plakala a Libor mně probudil a prý jsem plakala a strašně jsem se celá chvěla a vím, že jsem ho celýho objimala a tiskla se k němu chvíli. Vím, že mně hladil a asi jsem pak usnula. Jestli se mi něco blbýho zdálo vůbec nevím. Bolí mně hlava teď ráno. Chtělo se mi ráno čůrat a hodně, ale nemohla jsem to pustit hned ikdyž jsem měla silný tlak do pipinky, že už chce hodně ven , ale nějak jsem tam byla zabloklá a šel jen malý pramínek ale hned to pak povolilo a čůrala jsem hodně prudce tím tlakem co tam byl. Já nevím, co se se mnou děje. Už to bylo dobrý a v noci jako by byl ve mně nějaký něco nevím co. Já se budu teď bát spinkat, aby to zase nebylo takový. Libor ale je v klidu, říká, že to bude dobrý. Pojedu do školy, dám kafe a snídani, Niki už je taky vzhůru, teď šla čůrat a přijde na snidani. Libor taky nespí, říkal, že mně odveze do školy, ale já už to zvládnu. Mamča je ještě u sebe ale taky teď svítí už.

Natalie (Po, 7. 12. 2020 - 12:12)

Já se chvíli neozvala ,musela jsem to všechno rozdýchat . I ty filmy Leu a Coliniho. Tedy opravdu dost náročný. Držím ti palce,taky si myslím,že bude už lépe. Drž se !

Tony (Po, 7. 12. 2020 - 09:12)

Návštěvník v 7:43 hod to správně vystihl. Je to podprahové čištění tělesné a psychické instability. Většinou se to brzy zklidní. Jen zřídka se objeví posttraumatická stressová disbalance. A to není tvůj případ. Klárko příjemný den.

Mike (Po, 7. 12. 2020 - 08:12)

Moc na tebe myslím. Kéž by bylo vše u tebe už vpořádku. S pipinkou ale taky s tvou dušičkou.

Hm, (Po, 7. 12. 2020 - 07:12)

Kláro nebudeš těhotná?

Návštěvník (Po, 7. 12. 2020 - 07:12)

Klárko to se často stává. Ty jsi ze sebe vypsala a uvolnila velké trauma a v noci ,ve spánku, se podvědomí člověka spontánně dále uvolňuje a čistí. To se zklidní. Nech tomu přirozený volný průběh, tvé tělo se tak zbavuje všeho zlého co v něm bylo uloženo . S tím souvisí i ten tvůj pláč, chvění a i to, žes nemohla ráno čůrat přestože jsi hodně potřebovala. To souvisí, s tím, co se ti v té části těla nepříjemného kdysi stalo,ale bude to pořádku . Klidný den ve škole.

Anna (Ne, 6. 12. 2020 - 22:12)

Lucko, jsi tady ještě, moc prosím.

Klára (Ne, 6. 12. 2020 - 21:12)

Já moc děkuji za podporu těm,co mi ji dávají. Tony ,jen ti chci říci, že se ti ještě jednou omlouvám za ten výpad a nezlob se. Půjdu už do pelíšku a zítra do školy. Poprvé chci autem sama a Libor tady pohlídá mamču.

Radka (Ne, 6. 12. 2020 - 21:12)

Dobrou noc, Klárko.

Ssss (Ne, 6. 12. 2020 - 21:12)

Jak můžeš jít z Mimoně do školy, když tam nebydlíš.

Host (Ne, 6. 12. 2020 - 19:12)

Still Lovong You, pamatuješ? Tu jsi milovala a já se u toho udělal při tanci. Už mám půlroční dítě a na tohle mne upozornil brácha. Nějak mně ty vzpomínky vzaly. Buď šťastná. Mnoho jsem vůbec nevěděl. Jirka M.

Lucka (Ne, 6. 12. 2020 - 20:12)

Tu já miluju, Scorpions. Hoste,vy jste spolu chodili? Klárko máš podobný vkus jako já a já tě tímto zdravím . Jsi dost odvážná, já bych to tak na rovinu nedokázala napsat jak to bylo odpoledne ,ale ty to asi potřebuješ vyvážit s tím včerejším stresem, chápu.

Anna (Ne, 6. 12. 2020 - 20:12)

Musím ti to říct,miluju tě, Lucie.

Reklama

Přidat komentář