Reklama

Výprask vařečkou

Kája (Ne, 6. 12. 2020 - 17:12)

Ahoj tak výprask bil a taťka se to dozvěděl a dal mi na deset dní zákaz televize a řekl že když zaspím a omluvím se že nemá problém nechat mě bez trestu a že to tam nechal na to abych se bála ale říkal že pokud se to bude opakovat že mi fakt bude hořet zadek a stejně sem dostala rákoskou ale že pokud ese to bude opakovat že dostanu opravdu hodně páskem i rákoskou a na tu rákosku ani tak netlačil a mamka mi to už natřela

Roman (Ne, 6. 12. 2020 - 17:12)

Zaspat jednou za čas může každej ..

Návštěvník (Ne, 6. 12. 2020 - 16:12)

Já vám pak napíšu jak to dopadlo protože teď viďím taťku přicházet

Roman (Ne, 6. 12. 2020 - 17:12)

Dobrá pak napiš drž se ..

Kája (Ne, 6. 12. 2020 - 16:12)

To sem byla já

Roman (Ne, 6. 12. 2020 - 16:12)

Ty jsi teda číslo.. Pro jeden malý problem si udělat tolik větších .. Tak snad to dobře dopadne a nebyly ty věci na tebe ..

Kája (Ne, 6. 12. 2020 - 16:12)

Já vím že jsem neudělala dobrou věc ale já prostě nemohla taťka byl ve špatné náladě a bolelo by to strašně ale teď je ještě v horší náladě

Kája (Ne, 6. 12. 2020 - 15:12)

No a včera sem dostala na holou od mamky vařečkou a ještě to bolí a třeba má táta ty dvě na něco jiného snad jo ale nevím a od mamky to taky včera bolelo

Kája (Ne, 6. 12. 2020 - 15:12)

No a včera sem dostala na holou od mamky vařečkou a ještě to bolí a třeba má táta ty dvě na něco jiného snad jo ale nevím a od mamky to taky včera bolelo

Kája (Ne, 6. 12. 2020 - 11:12)

Takže se neska moc bojím a nevím kdy mi to taťka řekne ale mislím že na to přišel a navíc šel utrhnout nějakou rákosku a taky má na stole kromě té rákosky řemem

Roman (Ne, 6. 12. 2020 - 14:12)

No joo Kájo, lhát by se nemělo. Proč jsi vlastně lhala ? Pak napiš, jestli ti to prošlo..

Kája (Ne, 6. 12. 2020 - 15:12)

Já jsem byla trošku zoufalá, protože sem měla jít ve středu do školy ale mamka chodí do práce brzo a taťka šel vijímečně taky brzo a tak my nastavil budík a když zazvonil tak byl taťka ještě doma a já jsem mu řekla že ještě pět minut a vstanu a že si nastavím budík za těch pět minut a on zatím šel a řekl mi ať ale vstanu ale já jsem si pořád dávala pět minut a pak jsem se probudila a bylo půl jedenácté a doškoly už jsem nešla protože by to zlá učitelka řekla taťkovi a on by mě strašně seřezal a tak jsem rači zůstala doma a řekla jsem mu že sem byla ve škole a že jsem dostala s testu jedničku i když jsem dostala pětku a ještě sem ve čtvrtek dostala tři poznámky a neřekla mu to a paní učitelce sem řekla že jsem tatínkovy řekla aby mě omluvil že jsem nebyla ve škole protože jsem byla u zubaře ale dneska ráno volal tatínkovy telefon ale on šel dneska prič a pak se vrátí a na stole už rákoska a řemen a asi mě tím seřeze a většinou nám dává na zadek mamka s bratrem když je to vážnější tak mamka na holou(všechno vařechou) a když je to vážně tak taťka řemenem když ještě vážnější tak rákoskou a jednou můj brácha dostal oběma dohromady když kouřil(teď je mu 19) a dělal to mynulý rok a pak nemohl dva týdny sedět a to mu taťka ušetřil

Kája (Ne, 6. 12. 2020 - 11:12)

Ahoj já sem kája je mi deset a moc elči nevěřím přece kdyby se bránila tak by jí nenařezali ale já taky dostávám výprasky a dneska asi dostanu od taťky protože sem mu lhala a mislím že to a poznal ale neřekl mi to a kdyby na to přišel tak by mi dal výprask a od taťky dostávám vijímečně protože to od taťky strašně bolí a naposledy sem od mamky dostala včera a od taťky asi před měsícem a to fakt bolí a nechci neska dostat protože mě ještě bolí zadek z toho jak jsem včera dostala výprask a elči nevěřím fakt protože nikdo to nedá výprask jako můj taťka a tak velká to ti nemohly dát

Návštěvník (Ne, 6. 12. 2020 - 11:12)

Jo určitě ses nechala zmlátil od cizích lidí no ty pičo samý úchyl tady

Elča (Ne, 6. 12. 2020 - 11:12)

Pochop jednu věc. Já jsem se nechtěla nechat zmlátit a fakt jsem se bránila, ale ona mě stejně dostala, takže jsem se bránila u obou dvou

Karel (Ne, 6. 12. 2020 - 10:12)

A co ty Elčo a výprasky?

Elča (Ne, 6. 12. 2020 - 11:12)

Moji rodiče jsou zásadně proti výpraskům a bití, ale jednou jsem dostala v deseti

Elča (Ne, 6. 12. 2020 - 11:12)

Nebo ne, že by úplně zásadně nesnášeli bití, ale moc se jim nelíbí bití za každou blbost (třeba za 5 ve škole), ale když jsem to několikrát opravdu přehnala, tak jsem dostala a z těch deseti, si to pamatuju hodně podrobně, i když to nebyl největší výprask od rodičů

Návštěvník (Ne, 6. 12. 2020 - 09:12)

Jo jasně to se určitě stalo

Elča (Ne, 6. 12. 2020 - 09:12)

Ona už se od těch rodičů odstěhovala za svým přítelem a s rodiči se nestýká, takhle ji bili pravidelně (navíc už je plnoletá) a ani se s rodiči stýkat nechce

Reklama

Přidat komentář