Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Ha!!!! (Pá, 4. 12. 2020 - 22:12)

Konečně ti to někdo řekl !!!!! Neumíš číst nebo ze sebe rád děláš blba????

Návštěvník (Pá, 4. 12. 2020 - 21:12)

Berťo,ty ses zamiloval do iluze. Nějaké holky z videoklipu, která se ti líbí a je údajně podobná Kláře a představuješ si ji u toho když ona píše jak čůrá a se nedivím, že to tvůj pinďous nevydrží a jseš mokrej. Ale ikdyž je Klára celkem věrohodná, tys ji nikdy opravdovou neviděl. Teď si představ, že by se za ní nebo za Sluníčko tady vydávala stará bába nebo dědek nebo i třeba tvůj kamarád nebo jinej kluk a náramně by se bavili tím, že si to tady podobní kluci jako ty u toho vyhoní . Tady jseš na netu....

Martin (Pá, 4. 12. 2020 - 22:12)

Teda kdyby byla Klára ve skutečnosti kluk, to by mně z toho jeblo. Ale zase Libor není teplej. Bertíku buď v klidu. Klára bude holka a Sluníčko taky, ale ještě malý nebo to je velká holka a dělá si prču.

Dominik (Pá, 4. 12. 2020 - 23:12)

Je jasný, že Klára a Libor jsou autentický. U sluncovky si jistý nejsem. Proč by nějaká malá holka psala sem. Možná to našla náhodou. Píše dost naivně a taky s chybama .

Návštěvník (So, 5. 12. 2020 - 08:12)

Psala sem dřív, ale protože se nechytla, zkouší to znovu, ale úplně špatně. Malá holka to není.

Mike (Pá, 4. 12. 2020 - 16:12)

Krásný čůrání, já bych tam.byl nejradši taky a tvou pipinku pozorovaj jak to z ní krásně proudí a taky bych chtěl všechno. Ach já tě chci a musím tam být a vidět ten tvůj akutní
Proud,já chci tvou pipjnku líbat a vypít při čůrání já to musím s chci strašně chci

Návštěvník (Pá, 4. 12. 2020 - 18:12)

Jestli ti můžu poradit,tak zkus nějakého psychologa nebo se nech na nějaký čas umístit do psychiatrické léčebny,myslím,že už to potřebuješ a tam ti pomůžou

:))))) (Pá, 4. 12. 2020 - 18:12)

haha, to je v pytli tady

Návštěvník (Pá, 4. 12. 2020 - 17:12)

Miku,ty se v tom utápíš nekontrolovaně. Tohle je nebezpečné.

Lucka (Pá, 4. 12. 2020 - 15:12)

No super. A zpátky pojedeš taky nebo Libor? To na záchod venku čůrat to bylo určitě z napětí a jestli ses po obědě třeba hodně napila.

Sluníčko (Pá, 4. 12. 2020 - 12:12)

Mně to nejde bohužel přes ten vzkaz když ho napíšu otevřít. Umíš to?

Pozorovatel (Pá, 4. 12. 2020 - 12:12)

Aha, ty to ještě takto neumíš. Zadej si www.skylinewebcams.com Objeví se ti stránka. Nahoře na černé liště je úplně vlevo klikni na live cam a tam se ukáží v sloupečkách země a ty si vybereś.

Sluníčko (Pá, 4. 12. 2020 - 13:12)

Už to umím ! Děkuju. Už budu koukat na čápi jako Klárka. Dneska čůrám jen doma,ale už jsem byla třikrát ,asi mi to chce víc než včera a vždycky se mi chce rychle a hodně jako u Klárky.

Bertík (Pá, 4. 12. 2020 - 12:12)

Sluníčko neumí možná tolik s notem, ale zase umí taky krasně čůrat. Ale Klárka má čůrání ještě hezčí, protože vím jak vypadá a Sluníčko tam nevím.

Návštěvník (Pá, 4. 12. 2020 - 08:12)

Díky moc!

Pozorovatel (Pá, 4. 12. 2020 - 08:12)

Například:
https://www.skylinewebcams.com/en/webcam/zanzibar/zanzibar-north/nungwi/zanzibar-nungwi.html
nebo si vlevo nahoře klikni na černé liště na Live cams a asi nejlepši webcamera safari je například na odkazu Keňa.
Super kamery jsou Maledivy, Seychely atd.
Nebo si najdi přímo Ngorongoro, Massai Mara atd,,,safari lodge

Návštěvník (Pá, 4. 12. 2020 - 07:12)

Kde koukáš Kláro na ty safari a Zanzibar? Mimo vlastního ,co máš z cesty?

Klára (Pá, 4. 12. 2020 - 07:12)

Pozorovateli,móóc děkuji za typ. S Liborem to ještě projedeme a ráda si čápa zasponzoruju. Já ještě když mamča mela kramek ,tak jsem ji pomáhala a sama si tam prodávala ty svý květinový malý dekorace a věnečky a Lucko ráda si na čápa vydělám třeba tímto způsobem nebo nějakou brigádu a to taky budu řešit rychle. Mamča už krámek definitivně pouští když bude to stěhování ,za odstupné a mají o to zájem Vietnamci a odstupné respektují. Už jsem teď byla čůrat a Niki už tam byla a pipinka jí proudila po noci hodně a mně pak taky. Trochu mně bolel močák a čůrání, ale hned to přešlo,takže to snad bude dobrý. Včera jsme unikli s Liborem ven a na domek,on zkontroloval všechno jestli topí a jestli je vše ok a pak jsme se vypipinkovali tam v pelíšku a vrátili se domů . Moc to bylo hezký a tak si to nechám jako tajný zážitek. Návštěvníku půlnoční, tak opravdu si myslíš že by se Libor se mnou pipinkoval kdybych nebyla holka? Já jsem normální holka a jsem za to ráda. Půjdu si dát s Nikou kafe a snídani a pak v 9 mám videokonferenci a Niki má dnes 2 hodiny výuky na netu. Ona po mně furt žadoní, abych ji svezla autem,tak třeba se pojedeme podívat na chaloupku dnes. Uvidíme podle počasí.

Mike (Pá, 4. 12. 2020 - 07:12)

Krásný kafový ráno. Taky ho mým na stole a k tomu knedlíky s vajíčkem. Děkuji za ranní málo čůrací povídání ,alespoň nejsem tak odvázanej,ale tak na cestě jestli budeš řídit tak opatrně, jo? A udělejte hezký loužičky.

Bertík (Čt, 3. 12. 2020 - 23:12)

Já stejně myslím na Klárku . Teď jsem koukal na krásný čůrání holek na videu ,ale já si u toho stejně představoval Klárku a pak to bylo teprve , že to šlo. Jinak bych neusnul. Teď už ano. Chtěl jsem se ještě svěřit.

Reklama

Přidat komentář