Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Pozorovatel (So, 5. 12. 2020 - 13:12)

Ona to už minule vysvětlila. Jinak dost tvrdý, to jsem nečekal.

Lucka (So, 5. 12. 2020 - 11:12)

Klárko já tě mám tak strašně ráda. Já tohle nemůžu.

Návštěvník (So, 5. 12. 2020 - 10:12)

Hustý. Je to minulost. Kláro jsi ok?

Klára (So, 5. 12. 2020 - 10:12)

Jo jsem ok. Já jsem to potřebovala už říct a ta invektiva na Mikiho mně nakopla. Já mám v sobě strašný zmatek. Tony jestli jsi někdo jiný by musela být zvláštní náhoda, pak se omlouvám a je mi trapně, ale já to nemohu nějak vnitřně srovnat. Ten hajzl byl Tonda taky.

Tony (So, 5. 12. 2020 - 10:12)

Děkuji za tvou reakci Kláro . Nejsem ten ,za kterého mně považuješ. Ten Tonda bude patrně tvůj o něco starší vrstevník z vyššího ročníku než jsi byla ty. Mně je již více a mám vnuka.
Tvoji reakci beru jako za důležitou evokaci tvého nevyřešené traumatu. Pro tvůj klid opakuji. Nejsem ten, se kterým mně srovnáváš. Příjemný víkend. Myslím, že se ti více uleví uvnitř po tomto sdělení svém i ujištění ode mne.

Mike (So, 5. 12. 2020 - 10:12)

Jéžišikriste. Já se strašně omlouvám za to,co jsem ti psal. Já jsem takovej vůůůl. Promiň, tak už nikdy nebudu psát. Omlouvám se ti. Tohle jsem nevěděl. Promiň, prosím tě jestli můžeš.

Sluníčko (So, 5. 12. 2020 - 05:12)

Musela jsem čůrat a je mi špatně. Mám teplotu a kašel a mám prášek a čaj od maminky. Bolelo mně čůrání a držela jsem ho rukou jinak bych se počůrala přes zachodem a taky trochu jo a musela jsem vzít kalhotky jiný. Ještě se mi chce spát

2 (Pá, 4. 12. 2020 - 20:12)

House: „Máme dítě. Chase řekne, že ho vytvořili dva lidé tak, že si vyměnili tekutiny a já vám řeknu, že ho přinesl čáp v plínce. Budete souhlasit s jedním nebo s oběma?”...
Foreman: „Myslím, že je to pochybné.”...
House: „Myslím, že máte blbou kravatu.”

Sluníčko (Pá, 4. 12. 2020 - 17:12)

Budeš Klárko koukat na safari? Já už koukám a čůrám jen doma. Ptáčky taky nám lítají na krmítka a taky se na ně koukám ale už je tma.

Klára (Pá, 4. 12. 2020 - 18:12)

Už jsme vpořádku doma. Zpátky řídil Libor a jsme v pohodě. Sluníčko ,taky se kouknu na safari a ještě budeme pak s Liborem studovat ty možnosti jak sponzorovat zvířátka . Já bych chtěla čápa. Ten Dvůr je zajímavý a tak bychom tam ale spíše zajeli osobně a cestou navštívili Marketu v Roztokách. Taky jako ty už čůráme jen doma a budeme asi mít klidný večer. Teď bude večeře a tak zase zítra.

Tony (So, 5. 12. 2020 - 07:12)

Klárko ode mně krásně dobré ráno. Těší mne, že jste jako rodina v pohodě a zdrávi i to jak pečuješ o krmítka a blahopřeji k úspěšnému řízení za volantem. Příjemný víkend všem.

Sluníčko (Pá, 4. 12. 2020 - 20:12)

Koukáš Klárko taky na safari? Já už jo ale je tam už tma ,ale je tam bouřka a byly blesky. Taky jsem čůrala a změřila si to jako ty. Chtělo se mi hodně, ale vyčůrala jsem málo jen čtvrt litru tak asi neumím víc vydržet nebo budu nemocná s pipinkou jako nastydlá jak ty. Já ale už umím čůrat jako ty taky hodně a až mi bude jako tobě tak to bude taky hodně jako ty.

Willy (Pá, 4. 12. 2020 - 20:12)

Sluníčko nešťastný, co bude s dělat o víkendu kromě toho, že se budeš opičit po Kláře? Už chodíš do práce nebo máš rodinu? ....

Návštěvník (So, 5. 12. 2020 - 08:12)

Vždyť je jí prý 12.

Návštěvník (Pá, 4. 12. 2020 - 20:12)

ur-čitééééééé

Simona (Pá, 4. 12. 2020 - 20:12)

Dobrý večer a hezký celý víkend,Klárko. Tvoje vyprávění mně velmi zaujalo.

Mike (Pá, 4. 12. 2020 - 19:12)

Klárko ,dnes jsem to asi přehnal. Nezlob se na mně prosím. Omlouvám se. Moc se omlouvám.

Návštěvník (Pá, 4. 12. 2020 - 19:12)

Zkus se na pár dní odtud odpojit. Zvládneš to?

Klára (Pá, 4. 12. 2020 - 14:12)

Pozdrav z chaloupky. Dojela jsem vpořádku ale musela jsem hned u chaloupky čůrat za autem a Niki pak čůrala se mnou, ale já hodně loužičku a ona o trochuméně. Asi trochu napětí mi pipinku naplnilo ikdyž jsem čůrala s Nikou doma než jsme jely. Nakrmkme ptáčky a pojedeme zpátky.

Bertík (Pá, 4. 12. 2020 - 21:12)

Klárko ty máš stejně nejkrásnější čůrání ze všech holek. Já tady na videích jak mi tady dal Sedmnáctý typy hledám holku podobnou tobě ,ale není tam. Já stejně pak si u toho představím tebe a stane se mi to všechnou jet takhle jako bys tam čůrala ty a ne jiná holka. Já ale věřím,že si holku podobnou jako ty najdu,ale jen se bojím jestli by se nebalá čůrat se mnou. To já bych chtěl jako nejvíc.

Reklama

Přidat komentář