Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Návštěvník (Pá, 4. 12. 2020 - 00:12)

Vas uz tady je na leceni,co jste z ni na prasky,bude to chtit za chvili Chocholouska

No (Pá, 4. 12. 2020 - 05:12)

Prostě se jim Klára líbí. To není na prášky. Sem píše hodně chlapů, co nemaj žennskou a tak si to tady honí.

Návštěvník (Pá, 4. 12. 2020 - 00:12)

Bertiku, nevadí ti, že Klárka má ptáka a dalšího kupuje?

Filip (Pá, 4. 12. 2020 - 05:12)

Klára s ptákem? Ty bys asi měl jít k Chocholouškovi nebo k očnímu....

Simona (Čt, 3. 12. 2020 - 23:12)

Jsem ráda za tvůj pohodový den Klárko i za tvé rozhodnutí sponzorovat čápa. Já jsem před několika lety takhle sponzorovala nemocného včelojeda.

Návštěvník (Čt, 3. 12. 2020 - 23:12)

Ale ona nedělá,tak z čeho by ho sponzorovala

Carmen (Čt, 3. 12. 2020 - 21:12)

Teda co to je? Je to dobrý ale Kláro, co se ti stalo ? Jako já bych se tím kde a jak čůrám až tak nechlubila jestli máš stejný jméno. Jak dlouho jsi tady?

Návštěvník (Čt, 3. 12. 2020 - 21:12)

Pták sem, pták tam.

Návštěvník (Čt, 3. 12. 2020 - 21:12)

Tak Klára si bude sponzorovat ptáka. A z čeho,když nevydělává? Takže princezna si něco zamane a Libor zacáluje. Jako obvykle.... Já bych jí řekl,chceš? Dobře, ale jdi na brigádu a vydeělej si na to. Tahle nikdy makat nebude a Libor už taky ne, když je zbohatlickej synek.

Lucka (Čt, 3. 12. 2020 - 21:12)

Hele nech ji bejt. Už mně to štve od tebe. Ale zase já bych měla z toho taky větší radost, kdybych si na to sama ušetřila nebo vydělala. Tak to jo,to beru.

Návštěvník (Čt, 3. 12. 2020 - 21:12)

Já myslím,že on doplatí ten barák a už mu taky tolik nezbyde,aby nemusel dělat,to víš,ženská kunda utáhne i pět lodí proti proudu

Chceš čápa? (Čt, 3. 12. 2020 - 20:12)

1)Koupíš klec. 2) Koupíš čápa. 3) Otevřeš klec. 4)Vložíš čápa do klece 5) Máš čápa. (nezaměňovat první a druhý bod).

Klára (Čt, 3. 12. 2020 - 19:12)

Volala mj Martina, že je ještě tady tento vzkaz. Jupí,to by šlo. A jak se to dělá? Zkusíme to na netu najít. To bych moc čápa chtěla takhle. Půjdeme se projit. Mám moc velkou radost z toho.

Pozorovatel (Čt, 3. 12. 2020 - 20:12)

Našel jsem ti čápa bílého ...ZOO Dvůr Králové...5 000 kč/rok. ZOO Liberec ani Praha jej nenabízí. Tak hodně štěstí!

Jana (Čt, 3. 12. 2020 - 20:12)

Já děkuju tobě za Klárku. Zjišťuji, že ji tady máte mnozí rádi.

Pozorovatel (Čt, 3. 12. 2020 - 20:12)

Našel jsem ti čápa bílého ...ZOO Dvůr Králové...5 000 kč/rok. ZOO Liberec ani Praha jej nenabízí. Tak hodně štěstí!

Hynek (Čt, 3. 12. 2020 - 19:12)

Skvělý nápad. Jdu do toho taky.

Holkočůr (Čt, 3. 12. 2020 - 17:12)

Mně by zajímalo kolik Klára udělá chcaní když takhle musí rychle . Jestli třeba půl litru nebo míň a je nastydlá nebo má stress.

Klára (Čt, 3. 12. 2020 - 15:12)

Tak jsem to zvládla a v pohodě i autem domů. Ráno jsem byla trochu vyklepaná, ale zpátky jsem vzala kámošku, tu,co se mnou chodí nejčastěji od vlaku a někdy spolu čůráme venku a tak jsem nebyla v autě sama a uteklo to. Je to kousek přes Zákupy kolem čtvrt hodinky, ale já jsem jela opatrně, ale sníh tady je jen maličko a bylo to dobrý na cestě, čůrání jsem měla tak stažený v pipince, že jsem na to vůbec nemyslela a ve škole jsem si samozřejmě nedošla a když jsem dojela domů tak jsem si uvědomila, že se mi chcena jednou nutně čůrat a tak jsem se hned vyčůrala u garáže jak jsem zaparkovala a už jsem se kroutila a přešlapovala a tak to bylo rychlý čůrání na bobečku a nikdo mně neviděl. Asi bych to na záchod stihla ale kroutila bych se, ale tak takhle to bylo v pohodě. Zajímavý, že jak na to cestou člověk při řízení nemyslí, tak se mu nechce a pak to najednou nemůže vdržet, když už tu soustředěnost nemá. Libor je doma a něco ještě dohaduje s tím majitelem a možná se změní termín schůzky u notáře, ale prodej a koupě platí, tak uvidíme. Niki byla ještě doma a půjde do školy až v pondělí. My zítra máme videokonferenci a je jen 16 lidí ,co budou ve škole a ostatní budou na netu a to jsem si zvolila i já. Niki se chce se se mnou někam projet, já nevím, mamča se na to moc netváří, že už bude brzy tma a tak prý zítra.

Lucka (Čt, 3. 12. 2020 - 16:12)

Tak vidíš, pohoda. Kdyby sis došla ve škole nemusela bys to pak mít akutní hned jak přijedeš. Taky to ale tak někdy mám. Člověk na to zapomene a pak se to stane. Nepůjdete nařezat Barborky? Já už je mám ze zahrady aby nám vykvetly do vánoc.

Reklama

Přidat komentář