Reklama

Nosíte rádi korkové dřeváky?

Verča (Ne, 6. 12. 2020 - 22:12)

Pod páskem se opravdu zahřejí a opotí nejdříve. Je to místo , kde se noha zarazí o příčné vystoupení tvarování. Jinak asi ty žluté myslíš Svitky, ty nosila kdysi moje mamka, ale je to už hodně dlouho.

Marie (So, 5. 12. 2020 - 15:12)

Nosím korkáče ráda, občas vezmu i jinou zdravotní obuv, ale korkáče mám nejčastěji.

Saša (Čt, 3. 12. 2020 - 23:12)

Čtu tyto příspěvky a z vlastní zkušenosti vím, že korkáče, hodně muže přitahují. Za dobu co je nosím jsem dostala několik návrhů, které se týkaly mých nohou obutých v korkáčích. Za sebe jen, že v korkáčích je mi nesmírně dobře a užívám si v nich každý krok a chvíli.

Pavel (Pá, 4. 12. 2020 - 07:12)

Je to prostě tak v korkáčích vám to moc a moc sluší. Snad návrhy, které jsi dostala byly určitě lichotivé, příjemné a potvrdily ti, že korkáče jsou správná volba.

Návštěvník (Čt, 3. 12. 2020 - 17:12)

Holky, které nosily a nosí korkáče ví co je pěkné a co jim moc sluší. Vždy se mi v nich líbí. Škoda, že dnes se už korkáče moc nevidí.

Jana druhá (Út, 1. 12. 2020 - 14:12)

Jsem korkáče léta nosící, korkáče nadevše milující v korkáčích se také ráda uspokojující. Jsou mým obutím ve kterém mě všichni znají a neodmyslitelně ke mě patří stejně jako brýle zniňované zde v příspěvku. Každé ráno jako první nasazuji brýle a jako druhé obouvám korkáče. Po letech nošení už na nich mám závislost a prakticky je skoro nezouvám. Předpokládám, že toto někteří dobře znáte a i pro vás jsou korkáče nadevše.

Petr (Po, 7. 12. 2020 - 19:12)

Brýle mně nechávají v klidu. Stejně se dívám jen na korkáče a tak vysoko moje oči skoro ani nezabloudí. Maximálně si ověřím, že k nim patří sympaťanda nositelka a dál se kochám obutím. V brýlích fakt nic nehledám. Maximálně mi jejich majitelka vynadala, že je nechce utírat, ať to laskavě stříkám jinam.

Jolana (St, 9. 12. 2020 - 13:12)

Škoda, že nevěnuješ více pozornosti i vyšším místům u partnerky, ale stejně tomu nevěřím. Já si od manžela nechám často stříkat na stélky korkáčů je mi to moc příjemné, když v tom chodím.

Petr (St, 9. 12. 2020 - 14:12)

Jsem měl na mysli takové to setkání s náhodnými majitelkami korků na ulici, v obchodě apod. V rámci dovádění se samozřejmě věnuju všemu. A pořádně.

Standa (So, 5. 12. 2020 - 17:12)

Tak zuováte je jistě do postýlky a do sprchy, taky samozřejmě přezutí do jiné obuvi. Ale jistě jsou i jné situace, záleží kde všude je nosíte.

Pavel (Pá, 4. 12. 2020 - 07:12)

Jedno s druhým se pěkně doplní a obojí pro tebe naprosto nutné a žádoucí a na pohled, také fantastické.

Ivan (Út, 1. 12. 2020 - 18:12)

To znám. Bez brýlí nevidím svoje nohy, natož korkáče. Ten postup máme úplně stejný a souhlas, že korkáče jsou naprosto erotická záležitost, kde ztrácím veškeré zábrany. Když obuju korkáče a vnímám tu jejich teplotu po zahřátí, taky je nerad vyzouvám - taky nadevše.

Kačka (Po, 7. 12. 2020 - 18:12)

Máme zřejmě stejné problémy, já bez brýlí nevidím na půl metru před sebe a korkáče mám také jako fetiš a jsem ráda, že nás nějak víc s těmito potřebami.

Jana (Čt, 3. 12. 2020 - 14:12)

Skoro při celodenním stání jsou korkáče zahřáté naprosto skvěle, mám to taky ráda a je vidět, že nejsem sama.

Verča (Pá, 4. 12. 2020 - 09:12)

Taky jsem celý den v korkáčích na nohou. A někdy v létě, než udělám zákazníka, tak že zahřátých korkáčů jsou spíš trošku oplocené. V případě nutnosti mám však jedny na přezutí.

Jana (Út, 1. 12. 2020 - 12:12)

Dala jsem si už dárek a dnes poprvé mám v práci růžové. Není to dlouho co jsem měla nové, ale zase moje touha se nedala ovládnout a růžové ještě nemám, z dálky
jsou skoro jako bílé. Vypadají hodně dobře, tak snad chvilku vydrží.

Rapid (Út, 1. 12. 2020 - 14:12)

Předpokládám, že opět Vanimar :-)

Jana (Čt, 3. 12. 2020 - 14:12)

Přesně tak, klínek, halux, ale bez paty.

Michal (Út, 1. 12. 2020 - 10:12)

Není neobvyklé jestli se někomu líbí nebo má úchylku na boty, malé, velké, korkáče i samotné nohy. Já sám miluji ženské bosé nohy a když budou doplněny krásnými korkáči, tak nohy budou ještě více nádherné a svůdné. Sám korkáče tedy nenosím, ale vypadají velmi zajímavě.

Patrik (Po, 30. 11. 2020 - 08:11)

Korkáče miluji nadevše, rád bych vyzkoušel i různé typy a tvary, které se mi moc líbí. Bohužel jsem limitován svoji velikosti 45. Tutu velikost korkáčů nabízí pouze Protetika a Vanimar. Po ne příliš dobrých zkušenostech s Protetkami, hadrové provedení a pásek je posunutý vždy dodně dozadu jsem přešel na Vanimary. Jsem s nimi nadmíru spokojený a je v nich i v mojí velikosti nádherné chození.

Reklama

Přidat komentář