Reklama

Nosíte rádi korkové dřeváky?

Ivan (Út, 1. 12. 2020 - 18:12)

To znám. Bez brýlí nevidím svoje nohy, natož korkáče. Ten postup máme úplně stejný a souhlas, že korkáče jsou naprosto erotická záležitost, kde ztrácím veškeré zábrany. Když obuju korkáče a vnímám tu jejich teplotu po zahřátí, taky je nerad vyzouvám - taky nadevše.

Kačka (Po, 7. 12. 2020 - 18:12)

Máme zřejmě stejné problémy, já bez brýlí nevidím na půl metru před sebe a korkáče mám také jako fetiš a jsem ráda, že nás nějak víc s těmito potřebami.

Jana (Čt, 3. 12. 2020 - 14:12)

Skoro při celodenním stání jsou korkáče zahřáté naprosto skvěle, mám to taky ráda a je vidět, že nejsem sama.

Verča (Pá, 4. 12. 2020 - 09:12)

Taky jsem celý den v korkáčích na nohou. A někdy v létě, než udělám zákazníka, tak že zahřátých korkáčů jsou spíš trošku oplocené. V případě nutnosti mám však jedny na přezutí.

Jana (Út, 1. 12. 2020 - 12:12)

Dala jsem si už dárek a dnes poprvé mám v práci růžové. Není to dlouho co jsem měla nové, ale zase moje touha se nedala ovládnout a růžové ještě nemám, z dálky
jsou skoro jako bílé. Vypadají hodně dobře, tak snad chvilku vydrží.

Rapid (Út, 1. 12. 2020 - 14:12)

Předpokládám, že opět Vanimar :-)

Jana (Čt, 3. 12. 2020 - 14:12)

Přesně tak, klínek, halux, ale bez paty.

Michal (Út, 1. 12. 2020 - 10:12)

Není neobvyklé jestli se někomu líbí nebo má úchylku na boty, malé, velké, korkáče i samotné nohy. Já sám miluji ženské bosé nohy a když budou doplněny krásnými korkáči, tak nohy budou ještě více nádherné a svůdné. Sám korkáče tedy nenosím, ale vypadají velmi zajímavě.

Patrik (Po, 30. 11. 2020 - 08:11)

Korkáče miluji nadevše, rád bych vyzkoušel i různé typy a tvary, které se mi moc líbí. Bohužel jsem limitován svoji velikosti 45. Tutu velikost korkáčů nabízí pouze Protetika a Vanimar. Po ne příliš dobrých zkušenostech s Protetkami, hadrové provedení a pásek je posunutý vždy dodně dozadu jsem přešel na Vanimary. Jsem s nimi nadmíru spokojený a je v nich i v mojí velikosti nádherné chození.

Terka (Po, 30. 11. 2020 - 13:11)

Manžel má taky 45 a strašně se mi to líbí jsou to lodě, který hodně pleskají a vypadají mohutně. Chtěla bych, aby si koupil 46 poslední číslo co Vanimar vyrábí. Já mám taky dost velké 40, tak asi proto jsem na ty větší a já bych klidně zkusila 41.

Petr (Ne, 29. 11. 2020 - 17:11)

Jsou tady i nějaké majitelky korkáčů, které je mají i na "vnitřní" použití na hloubkovou masáž své vagíny?

Rapid (Ne, 29. 11. 2020 - 22:11)

Tak dovnitř ne. K tomu účelu nejsou zrovna ideální. Ale s masáží intimních míst partnerky jsem načerpal nemálo zkušeností.

Ivoš (So, 28. 11. 2020 - 16:11)

Korkáče, ozdoba každé ženy, která je nosí. Korkáče neskutečně zvýrazní krásu ženských nohou. Můžu to stejně přirovnat, když nosí brýle, které také dodají ženám nesmírnou eleganci. Spojení nositelky korkáčů a brýlí je vražedná sexy kombinace, kterou mám doma. Obojí rekvizity mě nesmírně vzrušují. Rád bych znal taky vaš názor jestli jsem osamocen nebo to někteří z vás také tak mají.

Ivan (Ne, 29. 11. 2020 - 07:11)

S tímto nelze nic jiného než souhlasit, obojí něco neskutečně rajcovní

Anonym (So, 28. 11. 2020 - 08:11)

Zdál se mi sen, sestra v retro modro bílé uniformě, bílých podkolenkách,bílé korkáčky, ústenka a těsné chirurgické rukavice spolu s lékařkou v rwtro zeleném bavlněném operačním plášťi, samozřejmě v bílých korkačích, rukavice přes lem rukávů, ústenka a fonendoskop kolem krku mě vyšetřovaly a nutily mě klečet jim u nožiček a lízat korkáče. Poté mi sestra zavedla dva prsty do konecniku, lékařka mě dusila rukou v těsné rukavici a přikázaly mi postříkat jim oboum stélky. Nechtěl jsem se vzbudit. Hrůza sen, co?

Jolana (So, 28. 11. 2020 - 14:11)

Pěkný sen, trochu tvrdší, ale proč ne. Tento fetiš může mít mnoho podob. Taky si nechávám postříkat stélky, celkem dlouho to na nich vydrží a je to při chození strašně příjemné. Nedávno jsem tady říkala že v korkáčích se dají zažít pro někoho nepochopitelné prasárníčky.

Sun (Pá, 27. 11. 2020 - 22:11)

Prosím, ráda bych zakoupila dvoupáskové Vanimar, ale v nabídce vidím jen na 5cm platformě. Můžete mi napsat, jakou s nimi máte zkušenost? Jsou vhodné jako obuv na doma? Trochu mám z té platformy obavy.

Dana (Po, 30. 11. 2020 - 10:11)

Ahoj, mám všechy druhy, normální dvoupáskové a před časem nové proplétané. Ve dvoupáskových a těch proplétaných je noha víc na pevno usazená , ale oboje jsou nesmírně pohodlné. S těmi proplétanými ráda chodím venku, vypadají nádherně a tu výšku 5cm ani nezaregistruješ. Bez obav do nich běž, jsou to dobré korkáče.

Jana (Pá, 27. 11. 2020 - 22:11)

Dvoupáskové mám pouze jedny, preferuji jednopáskové, ale i ve dvoupáskových se dobře chodí. Akorát nepleskají jako jednopáskové. Myslím, že i tyto jsou na doma skvělá volba. Z vysoké platformy neměj žádné obavy, alespoň je za chvíli nesešlapeš. Budou to tvoje první?

Sun (Pá, 27. 11. 2020 - 22:11)

Tak měla jsem různé napodobeniny, tady mi jde hlavně o to, aby si nohy odpočinuly. Pleskání:) je spíš na závadu:)

Reklama

Přidat komentář