Reklama

Má 15ti letá dcera chce nosit plenky

Zuzana (Pá, 27. 11. 2020 - 17:11)

Ano zatím se mi vlastně vždycky líbilo když mě někdo viděl s počůranýma kalhotama. Ale ještě v tom nejsem tak zběhlá a těch ,,nehod" ještě tolik nebylo abych si troufla na něco většího. Zatím jsem si zkoušela jen učůrnout. I když třeba dneska jsem to moc neodhadla a mokrá jsem byla dost. Jen mě dneska nikdo neviděl. Odhodlávám se pustit to před jednou kamarádkou ale až se ta opatření a vše rozvolní a láká mě to ještě před jedno bývalou kamarádkou ale tam se budu muset ovládnout, bylo by to asi skvělé ale ta by si tu ostudu pro sebe nenechala.

Luděk (Út, 1. 12. 2020 - 09:12)

Máš už vymyšlený scénář jak se před kamarádkou počůráš?

Zuzana (Út, 1. 12. 2020 - 15:12)

Zatím ne. Asi to zahraju že jsem trochu přebrala a buď si učúrnu ještě v restauraci takže budu muset jít mokrá až domů nebo to nechám na zpáteční cestu jako že se mi hodně chce a počurám se úplně.

Kuba (Út, 1. 12. 2020 - 17:12)

Tak to udělej trochu v restauraci a úbytek při cestě domů

Zuzana (St, 2. 12. 2020 - 13:12)

Pro představu fajn ale přeci nejsem mimino, abych si pustila do gatí dvakrát za den. Musím si vybrat a uvidím podle situace k čemu budu mít větší odvahu.

Luděk (St, 2. 12. 2020 - 18:12)

Přesně, tak dvakrát za den to udělat nemůžeš. Navrhoval bych ti tu druhou možnost. Pořádně se před tím napij ať a dej jí najevo, že se ti chce hodně čůrat, že už to nemůžeš vydržet, ale zároveň to nepřeháněj a snaž se venku chovat diskrétně. Čím víc se ti bude chtít čůrat, tím víc to bude reálné, protože nebudeš nic hrát a bude to přirozené. Budeš mít z toho i větší prožitek, dlouhé zadržování, opravdové zoufalství a pocit ostudy spojený s velkou úlevou, když budeš mokrá od rozkroku až do bot. Nejlepší bude, když to skutečně nevydržíš, ztratíš kontrolu nad měchýřem a budeš mít opravdovou nehodu. Přeji ti hodně odvahy.

Zuzana (Čt, 3. 12. 2020 - 12:12)

Díky za podporu a za radu, asi to opravdu zkusím jen váhám, před kým to bude. Opravdové počurání bude něco jiného než učúrnutí do kalhot i když viditelné.

Kamila (So, 28. 11. 2020 - 17:11)

Takže nejsem sama, kdo má představu, že se takhle ztrapní před někým kdo ho moc nemusí. Mám spolužačku, která mě fakt nemá ráda a nějakou moji ostudu by si hodně užila a jen tak by to nenechala plavat. Pořád si říkám, že jsem blbá že mám byt ráda, když se mi děcka neposmívají, ale láká mě to. Už jen ta představa, že si před ní pustím něco do kalhot. Už jsem i přemýšlela, že bych se s ní vsadila o nošení plenek, ale nevím jak to navrhnout.

Luděk (Út, 1. 12. 2020 - 10:12)

Na tvém místě bych to poprvé udělal před někým kdo tě naopak má rád. Možná tě to teď moc neláká, ale aspoň si to zkusíš a zjistíš jaké to je, když se začneš před někým počůráš a jeho nebo její následnou reakci. Když to uděláš před kamarádkou co tě nemá ráda, tak by tě mohlo v budoucnu mrzet.

Kamila (Čt, 3. 12. 2020 - 14:12)

Myslíš? Asi by to byl trapas ale tak v nejhorším se mi vysměje a vykecá to ostatním a já budu na chvíli za počuránka.

Luděk (Čt, 3. 12. 2020 - 22:12)

Záleží na tobě jak se s tím vyrovnáš a jestli opravdu chceš, aby se ve tvém okolí tak o tobě mluvilo.

Kamila (So, 5. 12. 2020 - 15:12)

Vlastně nevím, jak bych na to reagovala. Když na to myslím, líbí se mi to a snad by se na to i časem zapomnělo. Asi je to nebude bavit věčně. Ale neumím odhadnout jak moc by se to rozneslo.

Luděk (Ne, 6. 12. 2020 - 20:12)

Právě proto, že nevíš jak budeš reagovat bych se do toho na tvém místě nepouštěl. Počůrání před někým uvolní v tvém případě dopamin a endorfin jak dobře popsáno v komentáři nade mnou. U každého je to, ale trochu jinak. Někoho vzrušuje, když se mu to stane a je u toho sám. Někoho, když je u toho blízký člověk. který si to nechá pro sebe a jiný zase, když se to roznese po okolí o dozví se to co nejvíc lidí. Nevím jak to máš ty. Pokud se to rozšíří po okolí víc než by se ti to mohlo líbit, tak by tě to mohlo mrzet, ale už to nepůjde vzít zpátky. Když se počůráš před někým o kom víš, že si to nechá pro sebe, tak zjistíš jestli to je tak jak si to představuješ a podle toho se dál zařídíš.

VLOZKY (Ne, 22. 11. 2020 - 17:11)

Uz 2 roky pouzivam jen tyto vlozky,casto chodim doma jen v kalhotkach s vlozkou,jsou uplne jine nez ostatni vlozky.doporucuji

Vlozky (Ne, 22. 11. 2020 - 16:11)

Depend vlozky na noc,neni lepaich vlozek.silne,dlouhe,siroke,doporucuji vyzkouset.

Anonymka (So, 21. 11. 2020 - 13:11)

Nemohli byste mi někdo poradit nějaké inkontinenční vložky nebo kalhotky, které nejsou zrovna nenápadné, které jde třeba těžko schovat pod oblečením nebo u kterých budu s každým krokem vědět, že je mám na sobě?

Petr (Ne, 22. 11. 2020 - 00:11)

Abri Form M4 a do ní propíchanou Abri SAN 11.

Návštěvník (So, 21. 11. 2020 - 17:11)

Určitě super seni quatro. Tím chybu neudelas. Já doma mám nějaké takže kdybys je chtěla jen vyzkoušet jestli je to co chceš a nechtělo by se ti kupovat celá balení napiš mi na [email protected] a dohodneme se, nic nechci čistě ti je věnuji. Na mě se můžeš spolehnout.

Jirka (So, 21. 11. 2020 - 13:11)

Zkus třeba plenkové kalhotky ID. Ty jsou velkokapacitní pro silnou inkontinenci. Jsou proto hodně objemné

Zuzana (Po, 16. 11. 2020 - 16:11)

Tak se ozývám po delší době, protože jsem neměla v poslední době moc možností k realizaci ,,nehody". Ale v pátek jsem se trochu vyhecovala a kousek od obchodního centra jsem si poněkud učúrla do kalhot. Byl to celkem risk když ještě nebylo moc šero a je pravda že jsem pak poměrně výrazně přidala do kroku když mi došlo, že se může někdo známý vracet z práce nebo z nákupu a vidět mě. Zpětně je to hezká představa ale v tu chvíli by to byl pořádný trapas i když už bych s tím stejně nic nenadělala a musela bych se s tím smířit. Pár cizích lidí mě teda vidělo ale nahlas to nikdo nekomentoval.

Reklama

Přidat komentář