Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Tony (Út, 1. 12. 2020 - 15:12)

Tak až ti tvé nitro dovolí se nadehnout a říci vše důležité další, napiš svobodně jak to cítíš. Nenaléhej na sebe, třeba to bude ještě dnes ,třeba za pár dní, týden. Nenaléhej a napiš až se budeš cítit vnitřně svobodná a připravená to sdělit. Klidně to napiš po svém, klidně vulgárně nebo razantně, to je vpořádku, to nejsi ty, to jsou pouze tvé bolavé emoce, které potřebují vyjádřit sebe ve své opravdové podobě, aby se zahojily. Není důležité hodnotit, je důležité naslouchat, Já ti děkuji za reakci. Nečekal jsem až takovou ,velmi mne to překvapilo a jsem připraven naslouchat i příště až budeš připravena i ty. Vše je cesta správným směrem. Děkuji za tvou otevřenou upřímnost.

Puluj (Út, 1. 12. 2020 - 19:12)

Děkuji vám za Kláru a nejen za ni. Myslím,že už bude připravena.

Návštěvník (Út, 1. 12. 2020 - 15:12)

Kláro!

Klára (Út, 1. 12. 2020 - 13:12)

Dnes mne vzala maminka kamarádky autem od školy do Mimoně a tak jsem doma rychle a čůrání vydrželo až domů a bylo v pohodě tady na záchodě. Trochu se prokoušu těmi vzkazy a odpovím ,co bude možné a děkuji za ně. Ještě nevím jestli jsou kladné nebo ne, ale i za ty opačné děkuji. Každý má právo na svůj vhled a názor.

Matlák (Út, 1. 12. 2020 - 11:12)

Klárkó moc nebud smutná jako ja mám rad tvé pnutí když já nemám teď když já taky smutný jde za tebe napiš čuriní až bude nebude smutná

Sluníčko (Út, 1. 12. 2020 - 11:12)

Nebuď smutná Klárko já taky někdy smutná jsem. Dneska jsem se už vyčůrala dvakrát , ráno a teď ale už nepiju jen jsem to vyčůrala na záchodě. Taky bych chtěla kluka jako ty až budu velká jako ty. Kdyby chtěl abych u něj čůrala tak kdybych ho milovala jako ty tak ráda i jako ty i to spolu.

Pavkol (Pá, 11. 12. 2020 - 16:12)

to bys byla žena mých snů Sluníčko. samozřejmě pokud si 18+

Natalie (Út, 1. 12. 2020 - 10:12)

Klárko je mi to líto,co prožíváš. Já nevím jak ti pomoci,ale Libor to zvládne. Ty filmy najdu,ale až o víkendu. Teď bych na to neměla klid. Pak budu možná chytřejší.

Radka (Út, 1. 12. 2020 - 08:12)

Klárko trochu pozitivní vzpruhy ode mně na dnešní den. Ještě jsem neměla čas se podívat jak jsem ti slíbila, ale na jeden film bude odpoledne čas. Trochu mně zaskočilo, že to rozhodilo i jiné ,tak zkusím taky nejprve ten zahraniční . Já nějaký krimi filmy nevyhledávám, podívám se hlavně kvůli tobě, abych pochopila víc tebe a co tě tak dostalo. Nevím jestli to bude nějaký drastický jestli to dokoukám celý ,ale chci.

Klára (Út, 1. 12. 2020 - 07:12)

Je mi líp, ale bolí mně hlava a čůrala jsem ani nevím jak,ale hodně . Jsem ještě utlumená., neprobuzená. Libor mně odveze do školy. Napíšu víc později. Večer se mi to vracelo a hodně jsem plakala ještě v pelíšku.

Tony (Út, 1. 12. 2020 - 10:12)

Píšeš otevřeně, tak se zeptám taky otevřeně - Proč tak upřednostňuješ se svou sestrou vykonávání malé potřeby v terénu a mimo veřejné WC ? Díky za reakci.

Klára (Út, 1. 12. 2020 - 14:12)

Proč tak ráda chodím čůrat venku a ne na veřejných toaletách? Tak by ses měl spíš nejprve zeptat, proč třeba na tom blbým místě pod viaduktem? Proč? Proč se mi tam chce a skoro vždycky a nemůžu to vydržet domů? Na to ses nezeptal a co? Tak chodím i jinde a ne na veřejných záchodech. Je tam špína a vůbec to protě nemám ráda a radši se vychčiju venku ikdyž se nemůžu hodně schovat. Já to nechci rozebírat. Jsem sprostá a nechci. Já taková nejsem a Nikolka taky ne .

Pozorovatel (Út, 1. 12. 2020 - 10:12)

Pardon, váš nick může evokovat jinou postavu z diskuzí, to jen na okraj. Nic osobního.

Mike (Út, 1. 12. 2020 - 07:12)

Já být Liborem, já bych tě do školy nepustil. Jsi ještě rozrušená. A co maminka na to? Klidně bych tě nechal dnes doma. Spinkala jsi trochu? Jestli ti nebude dobře, vykašli se na to dnes ve škole a vrať se domů . Byli jste doma půl roku ,tak na jednom dni už tolik nesejde. Škoda že nejsem tvůj kluk,vzal bych tě hned někam pryč na výlet. Já bych tě miloval jako nikoho. Já to prožívám s tebou. Víš, já jsem z tebe hotovej,ale teď nemyslím jen na čůrání,ale celkově. Je mi z toho těžko.

Návštěvník (Út, 1. 12. 2020 - 08:12)

To už je na léčení,kvůli tomu,že koukala na film,tak po jeho shlédnutí má zůstat doma jo,to je dobrej návod pro ostatní,všichni budou doma,tak přemyšlim,kdo potom bude dělat a chodit do práce,to snad ani neni pravda,jak kdo dokaže přemýšlet,ty se kvůli Kláře nech fakt léčit,si dobrej maniak

Mike (Út, 1. 12. 2020 - 08:12)

Jestli myslíš, že tady jde jen o film tak jsi nepochopil Kláru a vidíš to jednostranně.

Návštěvník (Út, 1. 12. 2020 - 08:12)

Z tvé strany je to vidět jasně,nech se léčit nebo špatně dopadneš nebo někde ve tvém okolí

Klára (Út, 1. 12. 2020 - 14:12)

Návštěvníku, Mike je hodně otevřený,ale ví a já to vím taky,že to jen na úrovni psaní a taky vnímám jeho větší hloubku,ale to neznamená,že by byl psychicky nemocný. Ten váž názor se mi nelíbí.

Lucka (Út, 1. 12. 2020 - 07:12)

Klárko já včera nemohla dlouho usnout. Brečela jsem ještě pak v posteli. A to se mi nestává. Teď na tebe myslím, tu školu dneska nějak dáš, ono se to srovná jinýma denníma situacema. Mám tě moc ráda.

Tony (Út, 1. 12. 2020 - 06:12)

Taky jsem shlédl oba filmy. Kláro,tobě musel někdo velmi ubližit . Rád bych ti nějak pomohl. Jsem z Prahy. Zareaguj na mně, díky.

Reklama

Přidat komentář