Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Pavkol (Pá, 11. 12. 2020 - 16:12)

to bys byla žena mých snů Sluníčko. samozřejmě pokud si 18+

Natalie (Út, 1. 12. 2020 - 10:12)

Klárko je mi to líto,co prožíváš. Já nevím jak ti pomoci,ale Libor to zvládne. Ty filmy najdu,ale až o víkendu. Teď bych na to neměla klid. Pak budu možná chytřejší.

Radka (Út, 1. 12. 2020 - 08:12)

Klárko trochu pozitivní vzpruhy ode mně na dnešní den. Ještě jsem neměla čas se podívat jak jsem ti slíbila, ale na jeden film bude odpoledne čas. Trochu mně zaskočilo, že to rozhodilo i jiné ,tak zkusím taky nejprve ten zahraniční . Já nějaký krimi filmy nevyhledávám, podívám se hlavně kvůli tobě, abych pochopila víc tebe a co tě tak dostalo. Nevím jestli to bude nějaký drastický jestli to dokoukám celý ,ale chci.

Klára (Út, 1. 12. 2020 - 07:12)

Je mi líp, ale bolí mně hlava a čůrala jsem ani nevím jak,ale hodně . Jsem ještě utlumená., neprobuzená. Libor mně odveze do školy. Napíšu víc později. Večer se mi to vracelo a hodně jsem plakala ještě v pelíšku.

Tony (Út, 1. 12. 2020 - 10:12)

Píšeš otevřeně, tak se zeptám taky otevřeně - Proč tak upřednostňuješ se svou sestrou vykonávání malé potřeby v terénu a mimo veřejné WC ? Díky za reakci.

Klára (Út, 1. 12. 2020 - 14:12)

Proč tak ráda chodím čůrat venku a ne na veřejných toaletách? Tak by ses měl spíš nejprve zeptat, proč třeba na tom blbým místě pod viaduktem? Proč? Proč se mi tam chce a skoro vždycky a nemůžu to vydržet domů? Na to ses nezeptal a co? Tak chodím i jinde a ne na veřejných záchodech. Je tam špína a vůbec to protě nemám ráda a radši se vychčiju venku ikdyž se nemůžu hodně schovat. Já to nechci rozebírat. Jsem sprostá a nechci. Já taková nejsem a Nikolka taky ne .

Pozorovatel (Út, 1. 12. 2020 - 10:12)

Pardon, váš nick může evokovat jinou postavu z diskuzí, to jen na okraj. Nic osobního.

Mike (Út, 1. 12. 2020 - 07:12)

Já být Liborem, já bych tě do školy nepustil. Jsi ještě rozrušená. A co maminka na to? Klidně bych tě nechal dnes doma. Spinkala jsi trochu? Jestli ti nebude dobře, vykašli se na to dnes ve škole a vrať se domů . Byli jste doma půl roku ,tak na jednom dni už tolik nesejde. Škoda že nejsem tvůj kluk,vzal bych tě hned někam pryč na výlet. Já bych tě miloval jako nikoho. Já to prožívám s tebou. Víš, já jsem z tebe hotovej,ale teď nemyslím jen na čůrání,ale celkově. Je mi z toho těžko.

Návštěvník (Út, 1. 12. 2020 - 08:12)

To už je na léčení,kvůli tomu,že koukala na film,tak po jeho shlédnutí má zůstat doma jo,to je dobrej návod pro ostatní,všichni budou doma,tak přemyšlim,kdo potom bude dělat a chodit do práce,to snad ani neni pravda,jak kdo dokaže přemýšlet,ty se kvůli Kláře nech fakt léčit,si dobrej maniak

Mike (Út, 1. 12. 2020 - 08:12)

Jestli myslíš, že tady jde jen o film tak jsi nepochopil Kláru a vidíš to jednostranně.

Návštěvník (Út, 1. 12. 2020 - 08:12)

Z tvé strany je to vidět jasně,nech se léčit nebo špatně dopadneš nebo někde ve tvém okolí

Klára (Út, 1. 12. 2020 - 14:12)

Návštěvníku, Mike je hodně otevřený,ale ví a já to vím taky,že to jen na úrovni psaní a taky vnímám jeho větší hloubku,ale to neznamená,že by byl psychicky nemocný. Ten váž názor se mi nelíbí.

Lucka (Út, 1. 12. 2020 - 07:12)

Klárko já včera nemohla dlouho usnout. Brečela jsem ještě pak v posteli. A to se mi nestává. Teď na tebe myslím, tu školu dneska nějak dáš, ono se to srovná jinýma denníma situacema. Mám tě moc ráda.

Tony (Út, 1. 12. 2020 - 06:12)

Taky jsem shlédl oba filmy. Kláro,tobě musel někdo velmi ubližit . Rád bych ti nějak pomohl. Jsem z Prahy. Zareaguj na mně, díky.

Návštěvník (Po, 30. 11. 2020 - 21:11)

mne sere že Babiš není zavřený, a vy se tu zabýváte chcaním, volové

Návštěvník (Út, 1. 12. 2020 - 03:12)

Ty bys chtěl kámoše na cele?

Majka (Po, 30. 11. 2020 - 21:11)

Klárko, já už nechci rušit a volat ani psát SMS.Objevila jsem to až teď. Zavolám zítra nebo mi zavolej ty. Jsem zvědavá, co tě tak zasáhlo a zítra mám volno, podívám se a zavoláme si.V klidu se vyspi a nebuď smutná. Myslím na tebe a až pojedete na chaloupku tak se stavte tady ve Varnsdorfu. Zavolám ti zítra. Pa.

Návštěvník (Po, 30. 11. 2020 - 20:11)

Nevím o co moc jde, ty filmy neznám. Klára je cíťa,tu rozhodí i maličkost . Coliniho jsem si našel dobrej typ na večer. Ale o dívčím chcaní to asi nebude.

Návštěvník (Út, 1. 12. 2020 - 11:12)

Reaguji Kláro na svůj včerejší ohlas a doplňuji ho ještě pro tebe. Jako film dost drsný, ale ta poslední scéna je radostá, pokud ale neznáš film a děj. Jinak je to strašněj bodec a trauma. Omlouvám se, že jsem včera napsal, že tě rozhodí i maličkost a že jsi cíťa. Jestli jsi prožila něco špatnýho, tak tohle je na to spuštěč jako bejk. Tak to už někomu řekni a musíš to vyventilovat. Jinak tě rozhodí takový věci furt.

Klára (Po, 30. 11. 2020 - 18:11)

Já nevím proč to sem píšu,ale nějak alespoň trochu,protože jsem strašně smutná a nejde s tím nic udělat. Odpeledne přijel Libor a tak jsme si chvilku lehli spolu do pelíšku a že si pustíme nějaký film a namátkou jsme klikli na HBO na Případ Colini takovou trochu detektivku ale i do historie a mně to zaujalo a úplně vcuclo a poslední scéna filmu v tom celém mně úplně odrovnala .Bulila jsem a bulila a vůbec , já tohle píšu z mobilu a nejde to najednou ani schovala jsem se ve sklepě a před tím jsem ani nemohla z pelíšku utýct. Ono to sem nepatří, omlouvám se. Naposledy jsem takhle se sesypala u filmu Lea. Stejně se musím vrátit nahoru. Libor mně nechal a Niki to neví ještě. nevím co udělám.

Reklama

Přidat komentář