Reklama

Můžou větší děti při cestování nosit plenky?

Návštěvník (Út, 1. 12. 2020 - 01:12)

Tak to je samozřejmost , do omezujících , svazujících prostředků jsou pleny nutné.
na to co dítě chce záleží také ale je to i na doporučení lékaře jestli použít prostěradlo nebo spandex či jen pytel na spaní.Volba plen je na dospělém ale já jsem pro 6.látkovek a PVC kalhotky ,řádné oblečení aby dítě neprochladlo je důležité, čím více vrstev tím lépe. takže body ,termo , punčocháče , mikyna a ideálně ta kombinéza, na inv. vozíku beru použití bezpečnostních pásů přes ramena i v rozkroku jako samozřejmost , jen bederní pás jako je u standardních vozíků je nedostatečný.

Otec 2 (Ne, 29. 11. 2020 - 18:11)

Buď rád že tě nepoutaji a pleny si nesudavej řekni rodičům aby ti sehnali gumové kalhotky ze zámkem a to pleny si nesundas a je lepší dávat i dupačky ze zipem vzadu já jsem to se synem takto udělal když je ADHD nemocen tak večer má 4 látkové pleny a gum kalhotky plus dupačky a aby si neublížil tak má svázané nohy k sobě jako do kozelce jen na chvilku nežli se uklidní a pak se nohy uvolní ale většinou to chce až do rána a pak se jenom prebali ráno.

Návštěvník (Ne, 29. 11. 2020 - 23:11)

na elimininaci běhání po domě a upoutání na lůžko se používa "coconspandex " nebo spací pytel, zabrání to dítěti běhání po domě , na mlácení se na posteli nám přišlo nasadit dítěti polstrované palčáky , dítě si neublíží.

Karel (Pá, 27. 11. 2020 - 23:11)

Nechápu co proti tomu někteří lidé mají, není na tom nic hrozného, pokud s tím dítě souhlasí a nevadí mu to. Občas jsou plenky prostě pohodlnější.

Hana (St, 25. 11. 2020 - 10:11)

Já vždycky večer dám synovi a dceři každému 4 látkové pleny a svrchnimi kalhotky a bavlněné punčocháče a nebo bodyčko a dávám jim je přes punčocháče a jsou spokojeni jak já Matka tak i děti a ráno jsou přebalování normálně ale když jsou venku tak mají také plenky jednorázové akorát syn si řekne o dvě látkové pleny do jednorázové pleny a úplně je v pohodě vůbec mu pleny nevadí teď jsem akorát ho prebalila jelikož byl durch mokrý dnes jsem mu dala pleny a punčocháče se zimní kombinézou jak chtěl a venku se oba dají také prebalit úplně bez problémů stáhne se jim zimní kombinéza a punčocháče a vymění se jen jednorázové pleny jeden po druhém pak jím dám dětské boty prestige a vyrazí se a takto noseji plenky už dva roky a je jim 12 a 14 let. A takový v pohodě jsou už si na punčocháče a plenky zvikli.

Martina (Út, 29. 12. 2020 - 01:12)

Kde jseženu bodyčko na 14 let syna, sama jste upletla nebo koupila :) děkuji za odpověd ;)

Martina (Út, 29. 12. 2020 - 01:12)

Kde jseženu bodyčko na 14 let syna, sama jste upletla nebo koupila :) děkuji za odpověd ;)

? (Út, 24. 11. 2020 - 03:11)

Tak jak si užíváte školu a nebo jste doma na plenkách a různých dětských věci např bodyček punčocháču plenek dudlíku a kojeneckých láhví a nebo i vycházky dostáváte pleny a nebo když nikam cestujete.?

Návštěvník (Út, 24. 11. 2020 - 04:11)

Na vycházky dostáváme všichni boty značky Prestige.

Robin (Po, 23. 11. 2020 - 12:11)

Ahoj, je mi čtrnáct a rád nosím plenky i když je nepotřebuju. Většinou do nich čůrání, ale už jsem se zkusil do nich i vykakat. Kluci s podobnými zkušenostmi pište na [email protected]

Anonym (Ne, 22. 11. 2020 - 19:11)

Hele lidi já vás nechápu co se vám líbí na tom mít plenku na sobě když ji nepotřebujete je něco jiného když mate nehodu nebo ste nějak nemocní nebo daleko cestujete ale proč je nosí lidi co je nepotřebuji

Petr (Po, 23. 11. 2020 - 16:11)

Tak to klidně nechápej, ale nemusíš nám to nutně oznamovat.

Petr (Ne, 22. 11. 2020 - 16:11)

Já mám podobný problém skoro už od dětství stále více plenek i teď ve stáří si řeknu aby mne dávali pleny když jsem třeba v nemocnici nikdy mi je dají bez problémů ale nikdy vůbec tak se stačí v noci třikrát pomocit a dají vám pleny radši hned jak přes den a noc.

Mik (Ne, 22. 11. 2020 - 06:11)

Já si to dovedu představit protože mýt ten problém s plenami ve 25 -26 letech.

Návštěvník (Pá, 20. 11. 2020 - 16:11)

Teto nech toho. Už jsi té špíny nadělala v rodině dost.

Návštěvník (Pá, 20. 11. 2020 - 15:11)

To je oznámení a rada.

anonym (Pá, 20. 11. 2020 - 18:11)

ja to chapu XD

Lukáš (Út, 17. 11. 2020 - 22:11)

Zdarvím.
Tak v Tescu jsem koupil uplně bez problému na kluka overal se spidermanem, jednorzovky byly trochu problém, koupil jsem až ve třetí lékárně, dostal toto protože už na to byl z domova zvyklí, a nočník nebyl na pořadu dne protože se počůrává ve spaní, když jsem si dojel pro kluka dostal jsem igelitku s léky a instrkce, když jsem to ječer při klukově sprcování četl, bylo tam že mu mám nejdřív změřit teplotu, (ten jsem samozdřejmě neměl tak jsem ještě v 8večer volal kamarádce jestli by mi teploměr nepůjčila).
úplně v phodě si nechal dát plenu, na to dostal moje boxerky aby plena držela kde má a na to overal, dostal léky teploměr, vše v klidu a spolupráce na 100%.
Ráno se vzbudil v suchu a já zapoměl na to že plenu má , takže v 11 došel že už se počůral že chce převlíknout, no trapas ale co už.
V sobotu večer sprcha ,teploměr, plena , boxerky , overal pohádka spát.
V neděli ráno v 8 došel že se v noci počůral , že chce převléknout. převlíkli jsme a pohoda.

Pulec (St, 18. 11. 2020 - 20:11)

a jak to jde

N (Út, 17. 11. 2020 - 09:11)

Já mám podobný mám rád pocit mokrých látkových plen ale obě potreby a tak to mám každý den a noc plenky a gum kalhotky a bavlněné punčocháče s bodyckem teď jsem si mamce řekl o plenky a vyhověla mi a dala mi je ale dostal jsem 4 látkové pleny 80x80 složené na šířku se svrchnimi kalhotky a bavlněné punčocháče mne je 12 let chtěl jsem je už včera večer na noc ale nechtěla mi je dát asi si to rozmyslela a dostal jsem je a jsem rád teď mi dá ještě bodyčko přes punčocháče. Mám malého brášku a ten plínky dostává normálně tak budu mamku poslouchat a když mi bude chtít dát dudlík či koj láhev tak si vše vezmu

Reklama

Přidat komentář