Reklama

Předměty v pochvě

Jaruna (Po, 30. 11. 2020 - 07:11)

Mela jsem chut zkusit neco jineho nez penis ci nake ovoce.Mela jsem boty na vysokem potpatku a byly vyce do spicky.Nejdriv jsem si tam zasunula podpatek a pak jsem ji otocila a strcila si tam spicku boty.To bylo neco.Prirazela jsem sni a pekne se udelala.

Rita (So, 5. 12. 2020 - 23:12)

Botou klidně , hlavně pozor na láhve , jedině s provrtaným dnem !

Týnka (Po, 30. 11. 2020 - 01:11)

Já si do té pičky strkám něco , co mě udělá a to je hlavní. Nejčastěji kukuřici a prsty.

Naďa (Pá, 18. 9. 2020 - 15:09)

Každá zelenina je dobrá když neni po ruce chlap.I banán je super.

Liba (So, 12. 9. 2020 - 07:09)

Ale taková dobře rostlá okurka taky udělá fajn pocit. Když jsem sama a dostanu chuť na sex.

Boj. (St, 9. 9. 2020 - 08:09)

Já tě chci!

Mimina (St, 9. 9. 2020 - 07:09)

Nejlepší předmět je penis mého muže a jeho ejakulace do mne do společné orgasmické erupce

Daniela (St, 9. 9. 2020 - 07:09)

Minulý týden jsme byli si utrhnout pár kukuřic na vaření. Doma když jsem jich loupala tak jsem si řekla jaké to může být s kukuřicí a jednu jsem si nechala. Odpoledne jely děti s manželem do aqua parku. Navlekla jsem na kukuřici kondom trošku jsem si pohonila pipinu až pustila sexy šťávu a pomaličku ji tam zasunula a pak jsem tam s ní začala jezdit bylo to vynikající cítit ty hrbolky zrnek na stěně pochvy za chvilku jsem měla orgasmus až jsem křičela blahem.Nechala jsem ji tam tak dlouho až sama vyjela ven. Nevěřila jsem že mi dokáže udělat tak dobře. Musím to říct manželovi a až děti budou u babičky tak mu to předvedu při našich sexy hrátkách. Holky která jste to ještě nezkusila zkuste to jaká je to slast a ten orgasmus hmm bomba.

Zlata (Po, 7. 9. 2020 - 08:09)

Jasně že průměr 6cm.

Jakub (Po, 7. 9. 2020 - 11:09)

Jedna věc je průměr a druhá ještě jak hluboko. To většinou zapomínáte :-)

Zlata (Pá, 4. 9. 2020 - 08:09)

Mi se stalo něco podobného .Kamarádka měla doma okurku salátovku ale fakt tak 6cm na obvodu a říkala ta by mám tam nevlezla. Já jsem jí řekla že to zkusím ,umyla jsem jí a lehla si na gauč roztáhla nohy a pohonila pičku až zvlhla pak jsem pomaličku zasouvala tu okurku až jsem ji tam dostala kámoška mi ji chytla začala mi tam s ní jezdit tak krásně až jsem se udělala.

Návštěvník (Pá, 4. 9. 2020 - 11:09)

Asi si pleteš obvod s průměrem , protože obvod 6 cm znamená průměr necelé 2 cm . A to není u okurky nic neobvyklého , pokud ovšem nejsi " úzká " .

Magda (Po, 31. 8. 2020 - 10:08)

Kdyz jsem byla z kamoskou venku,tak napoly rostla kukurice.Vzadyli jsme se o 500 ze si ji tam nedam.Bylo nam 16.Jednu mi utrhla a podala mi ji.Ja ji oloupala a trochu ocistila.Mela jsem saty.Sundala si kalhotky a roztahla nohy a nasmerovala kukurici na otvor.Kamoska se divala a furt rikala ze to nedam.Rukou jsem si roztahla pisky a zasunula.Panna jsem uz davno nebyla a tak jsem kukurici strcila do pipky.Zacla jsem sni v kundicce jezdit a kamoska jen koukala.Ale jak me ti zrnka drazdila,tak jsem zachvilku mela orgazmus.Zasku jsem vyhrala a prachy byly moje

Tamara (Po, 31. 8. 2020 - 10:08)

Já jsem se jednou přiopila a když jsem pod parou tak mám chuť na sex. Měla jsem doma lilek tak jsem ho chtěla zkusit jestli mi tam vejde.Trošku lubrikantu a pak jen ji ještě zvhčit a lilek byl tam tím hrubším koncem a pak jsem s nim tam jezdila tam a zase dovnitř až jsem se udělala nechala jsem ho tam a usnula .Ráno jsem se probudila a lilek v pipině tak jsem ho pomaličku vytahla ven i trošku to bolelo ale ten večer to stálo za to.

Mirka (Pá, 28. 8. 2020 - 08:08)

Nejlepší se kukuřice když je zralá tak ty vroubky co dělají zrnka umí udělat hodně dobře pičulce i mi a orgáč skvělý když si ještě stihnete přejet pár krát po poštěváčku než se uděláte.

Kristína (Čt, 27. 8. 2020 - 08:08)

Zasouvala jsem ji až na doraz to jsem neřešila jakou stranu byla jsem prostě plná až až.

Kristína (Út, 25. 8. 2020 - 07:08)

Já jsem si to zkusila rozdat s cuketou.Pořádně jsem ji umyla navlikla kondom a potřela lubrikantem prsty si připravila moji dírku a pomaličku jsem ji tam zasouvala. Až jsem ji tam měla tak akurát tak jsem si s ní jezdila pomalu protože to byl dost velký průměr a já si chtěla dokázat že to dám.Asi po deseti minutách jsem cítila že to na nme jde tak jsem přidala v pohybech až do orgáče který byl takový jaky jsem ještě nezažila. Nechala jsem ji vevnitř a zůstala ležet až jsem usla a obudila se ráno,samozřejmě cuketa byla už ven s pičky já se šla osprchovat a uklidit mou těšitelku než přijde manžel z noční ale ještě jsem si ji šla změřit kolik to do mě vlezlo a nestačila jsem se divit šuplera mi ukázala přůměr 6,3cm a do hloubky jsem ji zasunula 22cm, to bylo na doraz.

warp (Čt, 27. 8. 2020 - 09:08)

Gratuluji, ještě pár tréninku a můžeš jít vyzkoušet lilek neboli baklažán. To je taky pěkný macek.

Jakub (Út, 25. 8. 2020 - 11:08)

Slušný výkon, 22 cm zvládne málo jaká žena. Předpokládám, že sis cuketu zasouvala na spodní stranu pochvy směrem pod čípek, kde je hloubka větší.

Denisa (Čt, 20. 8. 2020 - 07:08)

Banán ten je super.Pěkně velký a dost hrubý ale oloupaný obleču ho do kondomu a pak šup sním tam a někdy když jsem s ním rozparaděná tak poševní stahy dokážou své vytáhnu ho někdy placatý a už se mi stalo že bylo v kondomu banánové pyré

Reklama

Přidat komentář