Reklama

Cuckold

remorquer (Čt, 25. 2. 2021 - 23:02)

Je rozhodně lepší se zúčastnit a pozorovat svoji lásku,svoji zákonnou ženu při souloži s jiným mužem,se kterým jste se na něčem dohodli,než čekat doma na svoji manželku,které když přijde domů tečou po stehnech spermie neznámého muže-milence a manželka aby se neřeklo,že nemá zájem o sex,tak se nechá večer ve tmě orálně uspokojovat od svého zákonného manžela.který takto proti svojí vůli ochutná spermie neznámého muže.

Zum (So, 13. 3. 2021 - 11:03)

Přesně to moje žena udělala několikrát, že jsem lízal sperma cizího z její kundičky a já to netušil a myslel si jak moc teče vzrušením.

Návštěvník (Pá, 26. 2. 2021 - 22:02)

Ale i takové scénáře se odehrávají a ti muži jsou rádi , že jim dala alespoň vylízat .

Cucsub (So, 6. 2. 2021 - 16:02)

Ahoj,
rád bych se seznámil s dominantní ženou na D/S vztah. Jsem 54/175 submisivní a toužím se stát cuckoldem. Jsem z Ostravska. Budu rád, když se mi nějaká dominantní žena ozve. Můj email: [email protected]

Zdeněk (St, 16. 12. 2020 - 23:12)

Ahoj všichni, nevím jestli můj případ patří do této kategorie no to asi ne. Jsem rodinným přítelem páru již od letošního března, oni měli jistě víc zájemců, ale nakonec rozhodlo to, že mám vasektomii, což je přerušený chámovod, ona nemůže se mnou otěhotnět, nemusí řešit antikoncepci. Je inženýrka daňová poradkyně 35 let. Mně je padesát. Jinak oni jsou docela smutný případ, on měl úraz před dvěma lety a od té doby nemůže mít sex. Ona ke mně dochází asi tak třikrát do týdne.

Návštěvník (So, 19. 12. 2020 - 23:12)

Takže jim vlastně děláš laskavost a on je cuckold z nutnosti , jeho to asi nevzrušuje , ale trpí to pro uspokojení manželky .

Návštěvník (St, 23. 12. 2020 - 18:12)

Pokud ji nechce ztratit , tak to prostě musí tolerovat . Ale rozumný člověk ví , že to není mýdlo , neubývá to .

Karel (St, 9. 12. 2020 - 15:12)

Taky jsem žil v cuckold stavu.Bylo to užasne,když manželka přišla od milence,pohladila me a řekla styskalo se ti ty moje jelito.Když jsem to odkyval tak jsem ji mohl vylizat kundičku.Pak jsem si pro jeji pobeveni mohl vyhonit ptačka na jeji nožičku.Dneska jsem sam a večne nadrženy.Taky bych se nejradši nechal vykastrovat.

rymanni (Čt, 26. 11. 2020 - 08:11)

Sex seznamka - http://hespac.com/sexseznamka.htm
Počítal jsem s tím, že na mě budou vyskakovat fiktivní profily. Lehce jsem je ale rozeznal od skutečných žen. Navázal jsem se třemi konverzaci a pokračovali jsme přes email. Postupně jsem se s nimi sešel a po předchozí domluvě je pozval k sobě.

Jindra (So, 21. 11. 2020 - 20:11)

Cuckoldi jsou divný. Jednou jsem zkoncil se starší panickou u ní v ložnici. Ráno slyším že je někdo v kuchyni. Řekla ze je to manžel ale ze je to v pořádku. Začala mě kouřit a já se ji udělal do pusy. Vyplivla to do skleničky. Oblékl jsem se. Ona ne a ze jdem na snídani. Na stole bylo kafe a namazane housky. Vedle koše na odpadky klecel úplně nahej chlap. Podrbala ho za uchem jak psa. Do misky na zemi mu nalila ze skleničky to moje semeno. Poděkoval a začal to lízat. Udělalo se mi blbe. Ona se jen smála a chvalila ho. Pak si vzala tu misku a nachcala mu do ní. Znovu to začal lízat. Nechápal jsem to. Narostlej udelanej chlap a takhle se nechá ponizovat. Péro mu stálo a mel ho o hodně většího než já. Když sem odcházel dekoval mi a abych přišel zas.

Návštěvník (Ne, 29. 11. 2020 - 23:11)

Má potřebu vidět jak to jiný chlap dělá do jeho ženy . Je to deviace , takzvaně normální heterosexuálové to těžko chápou .

Jindra (Po, 30. 11. 2020 - 01:11)

Vždyť nás šukat vůbec neviděl.

Návštěvník (Út, 1. 12. 2020 - 22:12)

Tak má velkou představivost a k tomu mu stačí slyšet verbální projevy souložících a potom to cizí sperma a je spokojenost .

Andre1212 (Út, 8. 12. 2020 - 17:12)

Prosim neuražajte nas cuckoldou. Nezaslužime si to. Všetko robime s laskou a uctou k partnerke ktora nas zato pochvali a miluje a vie že to je pre nas krasne tieš.

Radek (Čt, 1. 10. 2020 - 15:10)

Ahoj, ja sem s manzelkou jiz 15 let ona je starsi o 8 let a vzdy byla v sexu otevrena. cisty cuckold jsem jiz 5 let a ted jsem jiz bez pasu ae muzu se odelat jen ji do ruky nebo analu je to velmi vzrusujici.

jarda (St, 23. 9. 2020 - 12:09)

to se mi moc nelíbí, myslím, že všichni tři by z toho měli něco mít , u nás se on může udělat , když mu to ona dovolí, nebo jestli byl moc hodnej , udělá mu to rukou.

Anton (St, 23. 9. 2020 - 13:09)

Ani mne sa to veľmi nepáči. Najmä, že on môže mať plnohodnotný styk, plnohodnotný orgazmus a ja nesmiem. Pritom veľmi túžim.
raz ma tak silne ponížila, keď sa mala s ním stretnúť, spýtala sa ma, či chcem orgazmus. Ja celý natešený, že áno, že veľmi pekne prosím. Usmiala sa a povedala, že keď sa vráti, dovolí mi mať orgazmus.
Po návrate, celý nadržaný som sa tešil na orgazmus. Mala podmiemnku, že mi zviaže oči. Bez váhania som súhlasil a čakal na odomknutie. Bolo ticho, prstom mi pootvorila ústa a vliala mi z kondómu semeno od neho. Bolo to nesmierne ponižujúce. Len sa spýtala, či sa mi orgazmus páčil :(

Rita (So, 21. 11. 2020 - 22:11)

No a cos jí na to řekl ?

Návštěvník (St, 11. 11. 2020 - 23:11)

Možná časem pokročíš a on ti to bude pouštět do úst čerstvé , teplé .

Návštěvník (So, 21. 11. 2020 - 00:11)

Dobrou chuť .

Reklama

Přidat komentář