Reklama

Nosíte rádi korkové dřeváky?

Terka (Po, 30. 11. 2020 - 13:11)

Manžel má taky 45 a strašně se mi to líbí jsou to lodě, který hodně pleskají a vypadají mohutně. Chtěla bych, aby si koupil 46 poslední číslo co Vanimar vyrábí. Já mám taky dost velké 40, tak asi proto jsem na ty větší a já bych klidně zkusila 41.

Petr (Ne, 29. 11. 2020 - 17:11)

Jsou tady i nějaké majitelky korkáčů, které je mají i na "vnitřní" použití na hloubkovou masáž své vagíny?

Rapid (Ne, 29. 11. 2020 - 22:11)

Tak dovnitř ne. K tomu účelu nejsou zrovna ideální. Ale s masáží intimních míst partnerky jsem načerpal nemálo zkušeností.

Ivoš (So, 28. 11. 2020 - 16:11)

Korkáče, ozdoba každé ženy, která je nosí. Korkáče neskutečně zvýrazní krásu ženských nohou. Můžu to stejně přirovnat, když nosí brýle, které také dodají ženám nesmírnou eleganci. Spojení nositelky korkáčů a brýlí je vražedná sexy kombinace, kterou mám doma. Obojí rekvizity mě nesmírně vzrušují. Rád bych znal taky vaš názor jestli jsem osamocen nebo to někteří z vás také tak mají.

Ivan (Ne, 29. 11. 2020 - 07:11)

S tímto nelze nic jiného než souhlasit, obojí něco neskutečně rajcovní

Anonym (So, 28. 11. 2020 - 08:11)

Zdál se mi sen, sestra v retro modro bílé uniformě, bílých podkolenkách,bílé korkáčky, ústenka a těsné chirurgické rukavice spolu s lékařkou v rwtro zeleném bavlněném operačním plášťi, samozřejmě v bílých korkačích, rukavice přes lem rukávů, ústenka a fonendoskop kolem krku mě vyšetřovaly a nutily mě klečet jim u nožiček a lízat korkáče. Poté mi sestra zavedla dva prsty do konecniku, lékařka mě dusila rukou v těsné rukavici a přikázaly mi postříkat jim oboum stélky. Nechtěl jsem se vzbudit. Hrůza sen, co?

Jolana (So, 28. 11. 2020 - 14:11)

Pěkný sen, trochu tvrdší, ale proč ne. Tento fetiš může mít mnoho podob. Taky si nechávám postříkat stélky, celkem dlouho to na nich vydrží a je to při chození strašně příjemné. Nedávno jsem tady říkala že v korkáčích se dají zažít pro někoho nepochopitelné prasárníčky.

Sun (Pá, 27. 11. 2020 - 22:11)

Prosím, ráda bych zakoupila dvoupáskové Vanimar, ale v nabídce vidím jen na 5cm platformě. Můžete mi napsat, jakou s nimi máte zkušenost? Jsou vhodné jako obuv na doma? Trochu mám z té platformy obavy.

Dana (Po, 30. 11. 2020 - 10:11)

Ahoj, mám všechy druhy, normální dvoupáskové a před časem nové proplétané. Ve dvoupáskových a těch proplétaných je noha víc na pevno usazená , ale oboje jsou nesmírně pohodlné. S těmi proplétanými ráda chodím venku, vypadají nádherně a tu výšku 5cm ani nezaregistruješ. Bez obav do nich běž, jsou to dobré korkáče.

Jana (Pá, 27. 11. 2020 - 22:11)

Dvoupáskové mám pouze jedny, preferuji jednopáskové, ale i ve dvoupáskových se dobře chodí. Akorát nepleskají jako jednopáskové. Myslím, že i tyto jsou na doma skvělá volba. Z vysoké platformy neměj žádné obavy, alespoň je za chvíli nesešlapeš. Budou to tvoje první?

Sun (Pá, 27. 11. 2020 - 22:11)

Tak měla jsem různé napodobeniny, tady mi jde hlavně o to, aby si nohy odpočinuly. Pleskání:) je spíš na závadu:)

Helena (So, 28. 11. 2020 - 06:11)

Od doby co je nosím, neznám bolesti nohou. Výborná zdravotnictví obuv, určitě doporučuji, ikdyž mám taky jednopáskové.

Jana (Pá, 27. 11. 2020 - 23:11)

V jakých koliv Vanimarech si mohy odpočinou, jsou opravdu kvalitní korkáče . Pleskání o patu je zvukový efekt, který dělají spíš jednopáskové. Pro některé z nás je to docela vzrušující a na závadu to určitě není, spíš naopak.

Roman (Pá, 27. 11. 2020 - 22:11)

Vyměnil jsem své staré korkáče za Vanimary s haluxem úpravou a vyměkčenou patou. Mám pocit, že jsou jinak dělány a cítím je stále intenzivně, což je naprosto výborné. Možná to bude jenom můj pocit, tak jestli máte stejnou zkušenost.

Laďka (So, 5. 12. 2020 - 21:12)

Taky si myslím, že halux úprava je pro vnímání korkáčů velmi pozitivní změna
a provedení. I moje nohy, potažmo já tuto úpravu, také vnímám nějak více intenzivněji a celkově mi přijdou více příjemné.

Kačka (Pá, 27. 11. 2020 - 23:11)

Mám stejnou zkušenost, také je cítím stále intenzivně a skvělé pocity.

Sandra (Pá, 27. 11. 2020 - 11:11)

Moje nošení začalo, vyklizením starého bytu. Po mamce tam zůstaly korkáče, které jsem si vzala domů. Byla to i taková vzpomínka. Čas udělal svoje a po několika letech jsem pořídila nové, které mám dodnes. Tak doma stále v korkáčích.

Sandra (Pá, 27. 11. 2020 - 11:11)

Moje nošení začalo, vyklizením starého bytu. Po mamce tam zůstaly korkáče, které jsem si vzala domů. Byla to i taková vzpomínka. Čas udělal svoje a po několika letech jsem pořídila nové, které mám dodnes. Tak doma stále v korkáčích.

Jozef (Čt, 26. 11. 2020 - 17:11)

Možno trochu od témy . Práve som dopozerať film" Lék pod kuži". Tam mal snáď aj kameraman retro korkače

Marketa (Čt, 26. 11. 2020 - 12:11)

Zajímavá diskuse, též se přidám. Korkáče nosím od svých 19 let a neměnila bych. Jsou strašně pohodlné. Nejraději barevné provedení.

Reklama

Přidat komentář