Reklama

Agresivita dnešních důchodců

Návštěvník (Ne, 29. 11. 2020 - 15:11)

Nepleťte si dvě věci dohromady. Jde o to, zda mladý člověk, který má průkaz Tělesně postižený a sedí správně na místě pro invalidy musí ukazovat průkazku každému, kdo si o to řekne. Odpověď je, že nemusí. Pouze kdyby vznikl spor a byl do toho zavlečen řidič nebo revizor, tak těm ji ukázat. Jestli ji chce ten člověk ukázat cizímu člověku či ne, je jen na něm. Když mne slušně senior poprosí, rád mu ji ukážu. Jinak s nevychovanými důchodci nekomunikuji.

Návštěvník (St, 2. 12. 2020 - 19:12)

S nevychovanými důchodci se také odmítám bavit.

Hm (Ne, 29. 11. 2020 - 13:11)

Ještě se mi to nestalo.A to jsem čerstvý senior.

Návštěvník (So, 28. 11. 2020 - 14:11)

V stáří povážlivě kornatí mozek. Dnešní důchodci jsou lepší než dřív. TO jezdili schválně MHD,když se vraceli děti ze škol, nemohli prostě dopoledne si věci zařídit..
No a jednou dokonce jenda ženská, měla rozevřené nohy, na proti sobě postavených v opačném směru než směr jízdy sedadle a zase zrovna když se puberťáci vrací ze škol a pod nimi neměla nic. To sou lidi, no byla celkem mladá asi 40cet.

Karel (Pá, 27. 11. 2020 - 10:11)

Jsem se setkal s takovou čtyřnohou agresivní babkou s francouzskými holemi, běžela na refíži k nízkoúrovňovým dveřím rychle jak pavouk a byla na.raná, že jsem ji nedal přednost a neustoupil pomalu do vozovky pod jedoucí auta z úzkého nástupního ostrůvku. Tak jsem pak babě vstal když vystupovala a šel rychleji než ona ke dveřím,baba zas sprintovala jak pavou všemi čtyřimi, ale já mrštný jak futsalista přidal a byl u míče, čili dveří těsně před ní.Baba pukala vzteky, hole ovládala brilantně, už je zvedala a řvala na mně že jsem idiot a chtěla mně udeřit. A já na to, že co si to dovolujete, byl jsem tu první, proč bych vás měl pouštět.

Otázka (Pá, 27. 11. 2020 - 04:11)

je mladý člověk povinen ukazovat v poloprázdném autobusu průkazku invalidy, když si sedne na místo pro invalidy, ale důchodcům se to nelíbí a chtějí vidět průkazku? Já si nemyslím, že by to byla má povinnost.

Návštěvník (Ne, 29. 11. 2020 - 15:11)

Není to tvá povinnost.

Návštěvník (So, 28. 11. 2020 - 16:11)

Povinnost to je musíš nějak prokázat, že na místo máš nárok.

Návštěvník (So, 28. 11. 2020 - 16:11)

Když ten člověk vypadá na devadesát, tak mu nebudu chtít po něm aby se prokazoval, to je buzerace, si nevemu na triko, že mne příbuzní zažalují, že dostal infarkt.
A pokud vidím staršího člověka a sedím na pro starší lidi zbarveném sedadle, tak ho musím pustit i bez prokazování průkazu.

Návštěvník (Ne, 29. 11. 2020 - 13:11)

Tak to nemáte pravdu, dnes žádají občanku nebo průkazku ,když prosíte o jízdenku senior . Jinak platíte plné jízdné, řidič může být i váš soused.

Návštěvník (So, 28. 11. 2020 - 18:11)

Průkaz důchodcům neukazuji. Nemají na to právo. Sedím vždy na sedadle pro staré a nemocné. Nikdy jsem neměla problém.

Návštěvník (Pá, 27. 11. 2020 - 10:11)

Mladý nebo starý ,ale mohou zavolat revizora , pokuta 1550kč, pokud ukážeš dodatečně 1500kč ti vrátí.

Návštěvník (Pá, 27. 11. 2020 - 10:11)

Pokud se neprokážete platným jízdným dokladem,jste povinen ho předložit do několika dnů v sídle dopravních podniku v úřední hodiny na pokladně v ul. Na bojišti na Pze2 s administrativním poplatkem 50Kč.

? (Čt, 26. 11. 2020 - 17:11)

Co ti je však je tu jednou.

Viktor (Čt, 1. 10. 2020 - 19:10)

Jezdím si pravidelně každou sobotu k babičce a dědovi pro pořádný výprask.

Návštěvník (Čt, 1. 10. 2020 - 20:10)

Byl jsem naposledy u dědy a babičky před 10 roky, ale když tak čtu ty příspěvky vidím že jsem hodný vnoučekem, protože si nestěžuji na důchodce, ale na učitelky.

Návštěvník (Ne, 27. 9. 2020 - 20:09)

to jsou rady, že se píše velké písmeno, a proč bych ho psal, tady je takových chyb a on blbeček poučuje o drššškách. já to víma viděl jsem malé písmeno na začátku , ale nechtělo se mi ,

Návštěvník (St, 30. 9. 2020 - 17:09)

Samozřejmě. Proč bys ho psal. Ty jsi přece hlupák, co nezná pravopis.

Návštěvník (St, 30. 9. 2020 - 18:09)

Sám jsi trouba, co zná pravopis. Supertrouba!

Návštěvník (St, 30. 9. 2020 - 22:09)

Potrefená hloupá husa se ozvala. No, jen tak dál, hlupáku. Zase nám dokaž, že jsi idiot.

Reklama

Přidat komentář