Reklama

Ahoj pánové, jaký typ holek se vám líbí?

Pavkol (St, 7. 7. 2021 - 10:07)

to se neboj na jednu stranu to toužím zažít ale protože nejsem úplně zdravý (epilepsie) tak se bojím jet někam kde by se mi mohlo něco stát a radši bych to zažil v Praze i když tam je asi takových míst kde by k tomu mohlo dojít málo např. Stromovka

Pavkol (Út, 6. 7. 2021 - 18:07)

mě se vždycky líbily baculky

zvedavy (Út, 6. 7. 2021 - 02:07)

dominantní holky s velkými prsy

Zdeněk (Út, 6. 7. 2021 - 01:07)

Hubené holky s dlouhým krkem a dlouhýma hubenýma nohama. To mě vzruší zaručeně, ostatní fyzické záležitosti nějak neřeším, pak se dívám už spíše dovnitř, jaká je holka uvnitř povahou a charakterem. A co se oblečení týče, tak zásadně sportovní. Hodně se mi líbí holky v plátěných teniskách a krátkých minischortkách.

[email protected]

nikdy (Čt, 10. 6. 2021 - 06:06)

Takový ty "kundy" se značkovym voblečením, nic pro mě. V hlavě nemaj nic neda se s nima bavit... Tak leda nezávazný šukání. Ale jen vo to v životě nejde. Neříkám však že všechny sou stejný.

Zdeněk (Čt, 10. 6. 2021 - 06:06)

Musí být štíhlá a nejlépe blond nebo přírodní zrzka

44 (Čt, 3. 6. 2021 - 20:06)

Hlavně starší a aby byla dobře zaopatřená.Mala dom,auto a byla vdaná

44 (Čt, 3. 6. 2021 - 20:06)

Hlavně starší a aby byla dobře zaopatřená.Mala dom,auto a byla vdaná

Jaryn (Čt, 15. 4. 2021 - 14:04)

Tož mňa sa líbí děvčice, co majů dlouhé štíhlé krčisko a dlouhá štíhlá nožiska. S jednů takovů su oženěný.

Abe (St, 27. 1. 2021 - 00:01)

Mě se líbí skoro všechny. Jak zpíval Matuška: "Krásných žen je víc a víc". Čím jsi starší i zkušenější, tím víc to platí. Moc jsem si nevybíral, Měl jsem hubené, tlusté, sportovkyně, mrňavé, akorát, obrovské, mladé, zralé, staré, černovlásky, blondýnky, zrzky, černošku, ..... Všechny byly svým způsobem zvláštní. Nikdy jsem neměl pannu, cikánku a vietnamku, přes to, že jsem mohl. No, u těch panen to bylo tím, že jsem o ně nikdy neusiloval. Dával jsem, jako labužník, přednost zkušeným. K čemu obilí, když chleba je lepší a bez práce.

Fido (Út, 26. 1. 2021 - 18:01)

Menší štíhlé, trochu vysportované ale ne přehnaně. A hlavně zrzavé.

Návštěvník (Čt, 26. 11. 2020 - 14:11)

Libí se mi trochu vysportovaná bez toho ohromného zadku, co teď je IN. Bez plastiky a silikonů, to je děs. Prsa tak akorát, aby nemusela nosit podprsenku, podprsenky se mi na nich moc nelíbí. A hlavně nesmí být ukňouraná a kvůli kde jaké blbosti se hned urážet a nebo brečet.

Bluďoch (Čt, 26. 11. 2020 - 08:11)

Mně se líbí zrzky jsou tajemné, ale vášnivé a teď s jednou chodím a je to dost super. Je jí 16 a umí mně vydráždit jako nikdy.

B52 (Čt, 26. 11. 2020 - 08:11)

Souhlasím. Já mám starší 22. A ta když se udělá tak až modlí a pochčije se . Nikdy jsem to s jinou nezažil.

Honza (Čt, 26. 11. 2020 - 06:11)

Mně se líbí, když je holka velice půvabná, slušná, milá, příjemná, zdvořilá, neříká žádná sprostá slova a samozřejmě je celá hezká od hlavy po paty. Ale žádnou takovou neznám.

Honza (Čt, 26. 11. 2020 - 06:11)

Mně se líbí, když je holka velice půvabná, slušná, milá, příjemná, zdvořilá, neříká žádná sprostá slova a samozřejmě je celá hezká od hlavy po paty. Ale žádnou takovou neznám.

Pomýlil jsem s… (Čt, 4. 4. 2019 - 09:04)

Ženy zmatené, leč hrdé.

Jirka. (Po, 1. 4. 2019 - 18:04)

Takže mě se líbí tělo tak akorát, sportovní postavy, zadek tak normální, ne ty silikonové hrůzy, aby ji slušely těsné džíny, ale ne ty vysoké džíny, ale aby bylo vidět pěkné bříško, a kozičky přírodní 3 do malého trička, co drží samy bez podprsenky, aby bylo na co koukat. Podprsenky se mi u holek moc nelíbí. Jinak bez chloupků, zase je ta móda zarostlých opic, no hrůza. Vlasy delší zvlněné hnědé nebo blond. A rozumově normální, ne ty slepice s vylízaným mozkem. Ale takovou abys pohledal, jak místo na zaparkování v centru Prahy.

Honza (Po, 1. 4. 2019 - 18:04)

Opálené, s kulatýma silikonovýma kozama a depilovanou kundičkou.

Honza (Út, 22. 1. 2019 - 23:01)

Líbí se mi holky s trošku větším zadkem. Žádný vyhubly....

Reklama

Přidat komentář