876 komentářů / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Bluďoch (anonym)
Mně se líbí zrzky jsou tajemné, ale vášnivé a teď s jednou chodím a je to dost super. Je jí 16 a umí mně vydráždit jako nikdy.
26. Listopad 2020 - 8:17
B52 (anonym)
Odpověď na Mně se líbí zrzky jsou
Souhlasím. Já mám starší 22. A ta když se udělá tak až modlí a pochčije se . Nikdy jsem to s jinou nezažil.
26. Listopad 2020 - 8:40
Návštěvník (anonym)
Libí se mi trochu vysportovaná bez toho ohromného zadku, co teď je IN. Bez plastiky a silikonů, to je děs. Prsa tak akorát, aby nemusela nosit podprsenku, podprsenky se mi na nich moc nelíbí. A hlavně nesmí být ukňouraná a kvůli kde jaké blbosti se hned urážet a nebo brečet.
26. Listopad 2020 - 14:30
Fido (anonym)
Menší štíhlé, trochu vysportované ale ne přehnaně. A hlavně zrzavé.
26. Leden 2021 - 18:47
Abe (anonym)
Mě se líbí skoro všechny. Jak zpíval Matuška: "Krásných žen je víc a víc". Čím jsi starší i zkušenější, tím víc to platí. Moc jsem si nevybíral, Měl jsem hubené, tlusté, sportovkyně, mrňavé, akorát, obrovské, mladé, zralé, staré, černovlásky, blondýnky, zrzky, černošku, ..... Všechny byly svým způsobem zvláštní. Nikdy jsem neměl pannu, cikánku a vietnamku, přes to, že jsem mohl. No, u těch panen to bylo tím, že jsem o ně nikdy neusiloval. Dával jsem, jako labužník, přednost zkušeným. K čemu obilí, když chleba je lepší a bez práce.
27. Leden 2021 - 0:25

Stránky

Přidat komentář