Reklama

cuckold z pohledu ženy

jirka (Po, 22. 8. 2016 - 18:08)

sem tu ja tvoje ArankaPreji vam hezky vecer romska Pani .

Ota (Po, 22. 8. 2016 - 07:08)

Moniko, pár dnů jsem tu nebyl - jsi tu ještě ?

také Monika (So, 20. 8. 2016 - 20:08)

Tak ahoj také Moniko.Když...No jo Mončo, jen pouhá domňenka že jsem nevjerná a dal mi po hubě.

Alfons (So, 20. 8. 2016 - 12:08)

Letos jsem měl úžasnou dovolenou, manželku navštěvovali bullové na hotelovém balkonu a předváděli ostatním docela hlučnou akční show.
Ale nejvíc jsem užil když z protějšího hotelu viděli jak jsem zamknutý v klícce a pouze manželku lížu.

Monika (St, 17. 8. 2016 - 18:08)

Já po tom toužím, ale ten...Tak ahoj také Moniko.Když po tom toužíš tak napni všechny ženské finty pro udolání toho tvého.Muži se tváří zásadově ale mají svoje slabiny a na ty se lehce nechají nalákat aby my jsme si splnily co chceme.

Monika. (St, 17. 8. 2016 - 18:08)

Ahoj Moniko , tak půjdeme do...Jsem pro.Jako muž jsi Oto na řadě první s mailovou adresou a můžeme začít s povídáním.

Ota (St, 17. 8. 2016 - 10:08)

Ahoj Moniko , tak půjdeme do toho ?? Myslím to povídání(protože jsi to tak nějak odhadla správně) Zkusíme si vyměnil mail adresy?

také Monika (St, 17. 8. 2016 - 09:08)

Já po tom toužím, ale ten muj ne. Takže můžu jen tiše závidět.

chtivejkocourek (Út, 16. 8. 2016 - 22:08)

najdu zralou nadrženou ženu.která by chtěla mladíka ? KRálovehradecko

Návštěvník (Ne, 18. 7. 2021 - 07:07)

To ano , musím ho kouřit , udělá mi to do huby a samozřejmě vylízat co do manželky nastříká .

Monika (Út, 16. 8. 2016 - 22:08)

Po mě to manžel také chce,...Tak Verčo,mezi námi děvčaty,pokud to na tobě manžel chce i když ví že jsi jiného muže nepoznala tušíš dobře v tom koutečku duše že neodoláš a jednoho dne bude mít možnost po který vlastnně touží.Vidět tvé reakce a věř že budou úplně jiné než na jaké je u tebe zvyklý.Abys ho srazila na kolena nech se důkladně dovnitř vystříkat.O tom to je,bude mít co chtěl a dál uvidí jestli to bude znovu.Asi ano a ty si legálně užiješ.

Monika (Út, 16. 8. 2016 - 22:08)

Mončo , co třeba já...Jestli to dobře chápu tak Ota sice ženou není ale zajímá ho to.Tak proč si nepopovídat.Jako muž by mohl být také vrbou,třeba i zajímavou.A jestli něco takového plánuje u své ženy?

Verča (Út, 16. 8. 2016 - 19:08)

Manžel mi již před...Po mě to manžel také chce, ale já jsem nikdy neměla jiného muže....jsem zatím proti, ale někdy k tomu asi dojde.Nějak tak to vnímám někde v koutku duše!

Návštěvník (Ne, 22. 11. 2020 - 06:11)

Me to manzel taky navrhnul laka me to ale bojim se ze se potom neco zleho stane.

Návštěvník (So, 20. 3. 2021 - 10:03)

Takový návrh je opravdu škoda odmítnout . Pokud budeš uvažovat coby , kdyby ,tak nemůžeš jít do ničeho .

Návštěvník (So, 20. 3. 2021 - 10:03)

Za zkoušku to stoji,treba to bude hezke...

Návštěvník (St, 25. 11. 2020 - 21:11)

Na to bacha.Stat se muze cokoliv.Ja jsem sub a meli jsme z manzelkou kanda vztah hodne dlouho.Vsechno bylo v poho.Ona chodila vysukavat a ja na ni doma čekal.Oba jsme byly spokojeni.Jak prisla tak jsem ji vylizal a pak jsem se smel vyhonit.Obcas mi dala za odmenu i zasukatPerfektne jsme si rozumeli.Najednou se ji pripletl do cesty hodne vykonny milenec z obrim perem a vysukal ji mozek z hlavy.Prestala se o me zajimat ,prestala semnou komunikovat,kdyz jsem se chtel bavit jak to bude dal tak me odpalkovala ze jsem otravny a behem nekolika mesicu se zamilovana a k nemu odstehovala.. a byl konec.

stařec (Po, 30. 11. 2020 - 01:11)

Nejseš jedinej ,kolega je -byl kanda ,po 5 letech se ta jeho na první pohled zamilovala do kluka kterej nebyl žádnej borec s velkým ptákem ale zamiloval se do ní taky a chtěl s ní dítě .Tak se rozvedli a ona má co chtěla a taky jejich byt , a kolega trouba má jen auto a bydlí v podnájmu a je sám .

Návštěvník (Pá, 25. 12. 2020 - 22:12)

Však on si brzy najde jinou která mu bude nasazovat parohy , zvláště pokud jí svěří že ho to vzrušuje . Většina chlapů se totiž nepoučí .

Návštěvník (Út, 15. 12. 2020 - 22:12)

Někdy se to zkrátka zvrtne tam , kam člověk nechce . Ale život neprobíhá striktně podle předem napsaného scénáře , je to o lidech .

Reklama

Přidat komentář