Reklama

Nosíte rádi korkové dřeváky?

Pslino (St, 25. 11. 2020 - 21:11)

tie retro by som rád videl a velmi rád aj objednal

Jana (St, 25. 11. 2020 - 19:11)

Novo nebo staro výroba na tom nezáleží. Doufám, že si je užiješ, jako všichni co milujeme nosit korkáče.

Verča (Út, 24. 11. 2020 - 23:11)

Korkáče jsou balzám na moje nohy. Jsem kadeřnice, celý den na nohou a nesmírně mě vyhovují. To nás bude ale jistě víc co je máme jako pracovní obuv.

Vojta (St, 25. 11. 2020 - 07:11)

Jestli máš prstíky venku a u toho trošku elegantně nadzvedlou nohu opírající předek korkáče, tak to je to nádhera. Miluji ženy v korkáčích a třeba u kadeřnic je to neskutečný rajc, jak chodí v korkáčích okolo křesla. Když v nich jseš v práci, nosíš je i doma?

Verča (St, 25. 11. 2020 - 17:11)

Prsty mám určitě trochu venku u korkáčů je to normální, jinak to ani nejde. Nohu asi nadzvedlou mám sama se nevidím, ale předek mám dost sjetý. Korkáče máme všechny a je pravdou, že se setkáváme s názorem, že je to pěkné a sluší nám. Doma korkáče nosím samozřejmě také, nějak jsem si je už dávno oblíbila a nosím je ráda.

Rapid (Út, 24. 11. 2020 - 23:11)

Zvědavý dotaz: tvoje volba, typ velikost a barva, prosím.

Verča (St, 25. 11. 2020 - 17:11)

Vanimar, normální a masážní, 6, bílá.

Rapid (St, 25. 11. 2020 - 20:11)

Děkuji. Že Vanimar, to ani moc nepřekvapilo. Zvláštní, kolik nositelů upřednostňuje bílou barvu. Příznivci barevných jsou celkem v menšině. To je, myslím, trochu škoda. Ale samozřejmě respektuji vkus nositelek a nositelů.

Vojta (Čt, 26. 11. 2020 - 20:11)

Nevím jestli je to zvláštní, že většina upřednostňuje bílou, ale i z mého pohledu jsou bílé korkáče nejhezčí. Hodí se prakticky ke všemu oblečení a vyniknou v nich punčochy i ponožky, samozřejmě nejlepší na bosé noze. Zvláštní kapitola sestřičky, doktorky, kadeřnice v bílích to je paráda!!!!!!!!!!!!!!

Jana (Čt, 26. 11. 2020 - 22:11)

V mém korkáčovém botníku se nacházejí různé barvy korkáčů, bílá je však v naprosté převaze. Také nejčastěji obutá pracovní obuv, myslím k doktorce nejlépe padnoucí. Co to je zvláštní kapitola?

Vojta (Pá, 27. 11. 2020 - 06:11)

U jmenovaných jsou prostě bílé korkáče něco hrozně krásného. Tím nesnižuji nikoho dalšího. Korkáče u doktorky působí neskutečně agresivně, prostě se mi postaví. Nic s tím nenadělám jsem vždy z toho pohledu mimo, ale u jmenované skupiny nositelek je to nejvíc vzrušující. Toto spojení v dřívějších letech bývalo naprosto běžné.

Kačka (Pá, 27. 11. 2020 - 22:11)

Nejsem ve skupině přímo jmenovaných, ale tvoje postiženi by se mi líbilo.

Jana (Pá, 27. 11. 2020 - 09:11)

To bude diagnóza korkáčová úchylka, pro nás hodně známá, těžko léčitelná. Jinak neobyčejné a neopakovatelné zpestření života pro všechny takto postižené a nějakou léčbu bych v žádném případě nechtěla. Spíš bych ráda nakazila co nejvíc lidí s taky na nich ty korkáče viděla.

Vojta (Pá, 27. 11. 2020 - 10:11)

Jsem si toho vědom, jen jestli bohužel nebo bohudík. Určitě to druhé a léčit se určitě nebudu. Korkáče už ke mě prostě patří a taky bych je rád viděl především v létě na vícero nohou.

Jana (Pá, 27. 11. 2020 - 14:11)

Jsme také spojena s korkáči, silným poutem a nedovedu si představit i několik dnů bez korkáčů. V případě cest mě všude doprovází, ikdyž zaberou víc místa v zavazadle, než třeba tenké žabky.

Rapid (Čt, 26. 11. 2020 - 22:11)

Také máme bílé, ale tím, že je jich nejvíc, mně přitahují barevné. Červené a modré zvlášť. A taky pamatuji časy, kdy bylo možné koupit spoustu barevných.

Jana (Čt, 26. 11. 2020 - 22:11)

V podstatě na "barvě" nezáleží. Pocity z korkáčů vznikají úplně jinde.

Áda (Čt, 26. 11. 2020 - 22:11)

S manželem jiné než bílé už nemáme. Na noze vypadají skutečně nejlépe a s černými punčochami naprosto sexy kombinace.

Rapid (Út, 24. 11. 2020 - 23:11)

Jo, kadeřnice, tam jsou občas k vidění. V naší skupině kluci ze severu Moravy/Slezska dávali nějaké kadeřnictví, kde je měla každá. A při poslední návštěvě své holičky mi málem vypadly oči z důlku, protože je začala nosit. Asi budu častěji zkracovat střih.

Laďa (Po, 23. 11. 2020 - 11:11)

Doma taky mám korkáče, nikomu se nechlubím, ale vždycky je rád obouvám. Svým provedením a pohodlností v nich musí chodit každý rád.

Reklama

Přidat komentář