Reklama

pleny v dospělosti..

Pavel (Čt, 26. 11. 2020 - 19:11)

Ano já pleny potřebuji trpím nočním pomočovanim (enureza) od dětství do 19let lečebné bez úspěchu tak nosím pleny pro seniory na noc a jestli si někdo myslí že pleny jsou jen pro seniory tak se opravdu mýlí pleny nosí i mladí lidé

Eva (Út, 24. 11. 2020 - 03:11)

s těma plenama v nemocnici...Karle,v nemocnici jsou pleny poměrně časté řešení a nikdo z toho nedělá senzaci.Vyměšování je normální fyziologický proces a je důstojnější mít plenkové kalhotky než ležet ve vlastních výkalech,že to musím říct tak expresívně. Mám s plenkama,bohužel vlastní zkušenost,ale mezi ženami se to tak neřeší,asi proto,že se běžně staráme o mimča a staré rodiče,chlapi od toho vždycky utečou.

Tomáš (Ne, 22. 11. 2020 - 13:11)

Kdyby sis chtěla dopisovat a...Takže jen pro ženy

petr špatně (Čt, 12. 11. 2020 - 11:11)

No v 15letech jsem měl úraz jsem blbec skočil do vody a tětka jsem ochrnutý a jsem na vozíku a plenky musím nosit protože s nutností ale nejraději by jsem je nenosil asi ale třeba kdyby je nosil kamarád tak by jsem je začal asi nosit taky. A niní mi je 19 let

martin (St, 11. 11. 2020 - 03:11)

ja si plienku dávam v piatok ked sa vrátim z krčmy poriadne ožralý, lebo sa v spánku vždy pocikám aj pokakám...

Markéta (Po, 26. 10. 2020 - 03:10)

Ahoj prosím o radu jak mám donutit přítele aby nosil plenkove kalhotky. Každej druhej den se v noci a občas i přes den počurá. Je mu 40 let a počurává se jako miminko.ma ty problémy od mala.

Pavel (St, 28. 10. 2020 - 08:10)

Marketo mám problémy s pomočovanim v noci jako váš přítel taky od dětství pleny na noc nosim žena mně přesvědčila tak že obědnala vzorky zdarma na vyzkoušení poprvé jsem v nich nevydržel po druhé už to šlo ta pohoda ráno suchá postel jen se svlékne mokrá plena dnes už si spaní bez pleny nedovedu představit děkuji mojí ženě že mně přesvědčila zkuste to taky

Návštěva (Pá, 23. 10. 2020 - 17:10)

Jsem dospělý a nosím stále ještě plenky mám inkontinencini vložné pleny vždy si jí dám ráno a do večera krásně vydrží a pak se prebalinkuji do čistých plenek a dělám to stejně jako malé děti do plenek curani a občas kakani. Ale to není vše nosím i punčocháče buď bavlněné nebo silonove 20 denní a vůbec se nestydím jeto normální.? Ale občas si do kojenecké láhve dávám mléko nebo i Sunar ale i jablecnou kaši a na noc i dudlík zn. Nuk 0 až 6 měsíců ale stále mi to vůbec nevadí že jednorázové pleny vůbec mám je to moje tajemství být prostě v plenkách a punčocháčich ale občas jsem i nacapan jak mám pleny s gum kalhotky a bavlněné punčocháče. Asi nejsem normální ale na psychiatrii a psychologii jsem prostě byl i plenkách a v punčocháčích a oba instutice mi řekli že to že nosím plenky a punčocháče nic už nezmění jestli jsem byl v dětském věku hodně přebalován a pak v pokročilejším věku to samé tak to bude prostě tak že se cítím být stále malé děcko které stále více používá pleny a ostatní věci co k tomu patří svrchní kalhotky gumové kalhotky punčocháče. Ale na druhou stranu řekli že se mi nic nestane že by něco zůstalo v oblečení či v posteli. A když jsem v nemocnici tak ve zprávě mám napsáno že mi musejí dávat pleny. Ale prý vůbec nejsem sám kdo takový problém má že jsou takových dost lidí co musí mít pleny a ostatní dětské věci někteří mají i malou nohu od 30 do 36,5.

stalevplence (Po, 5. 4. 2021 - 01:04)

ja jsem přesně jak popisuješ jen tu malou nohu nemám

Návštěvník (Čt, 24. 9. 2020 - 18:09)

Jaké máš ty IQ? Podle chyb a podle toho co provádíš na diskusích na Doktorce, ho máš velmi nízké. Trochu pokory by neuškodilo. Blbko.

Stanislav (Čt, 24. 9. 2020 - 01:09)

Nosim Pliny 36 let noci

Luboš (So, 29. 8. 2020 - 07:08)

Taky rád nosím plenky a gumové kalhotky moc se mi to líbí je mít na sobě a dělat svou potřebu do plenek

Markéta (So, 16. 10. 2021 - 22:10)

Ahoj prosím o radu jak mám donutit přítele aby nosil plenkove kalhotky. Každej druhej den se v noci a občas i přes den počurá. Je mu 40 let a počurává se jako miminko.ma ty problémy od mala.

Pavel (Út, 19. 10. 2021 - 01:10)

Skuste příteli obědnat vzorky zdarma třeba se jen stydí já jsem to měl taky tak zkuste si vzít pleny i vy sama na noc možná ho pvzbudite a on ty plenky začne nosit

(Út, 25. 8. 2020 - 14:08)

Taky stále mám pleny přes den i noc takzvaně pořád.

Mik (So, 22. 8. 2020 - 11:08)

Také musím nosit plíny.

Mik (So, 22. 8. 2020 - 11:08)

Také musím nosit plíny.

Markéta (Čt, 20. 8. 2020 - 18:08)

Ahoj prosím o radu jak mám donutit přítele aby nosil plenkove kalhotky. Každej druhej den se v noci a občas i přes den počurá. Je mu 40 let a počurává se jako miminko.ma ty problémy od mala.

Návštěvník (Čt, 20. 8. 2020 - 06:08)

o čem to je

Mira (Út, 4. 8. 2020 - 18:08)

Já taky nosím plenkové kalhotky

Reklama

Přidat komentář