195 komentářů / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Hynek (anonym)
Iontoforézu, konkrétně Antipe,jsem vyzkoušel, koupil, používám a jsem spokojený. Díky za ni.
26. Květen 2016 - 11:26
Obrázek uživatele Návštěvník
Maky (anonym)
Vyzkoušela jsem, co se dalo a nakonec jsem zkusila Antipe. Úžasně zabrala. Její používání beru jako relax. Můžu jen doporučit.
20. Červen 2016 - 19:46
Obrázek uživatele Návštěvník
fanda (anonym)
Měli jste někdo tu novou iontoforezu ozo -ozo? A jestli jo jak ste byli spokojeni prosím aby odpovídaly jen opravdový pacienti ne lidi od firmy nebo najatí píšu to proto že takových jsem potkal už hodně
5. Září 2016 - 18:52
Obrázek uživatele Návštěvník
Lili (anonym)
Ahojte, byl byl nekdo ochotny iontoforezu zapůjčit? Za urcity obnos? Napr. 1500kc na 3,4 tydny.Abych si mohla overit účinnost? Jsem z jihomoravského kraje. Rada, bych i prijela, abych mohla videt, jeho presne pouziti. Nejlepsi by byl ten i na podpazi, ruce a nohy. Moc me to trapi :( uz nevim co s tim. Dekuji, za případnou pomoc! Jsem spolehliva.
20. Listopad 2016 - 10:09
Obrázek uživatele Návštěvník
Martin (anonym)
Dobrý den, chci se Vás zeptat, zda elektro antiperspirant oopravdu funguje a nejedná se pouze o marketingovou reklamu...jsem student a pocení mě trápí už léta, problémy mám jenom když si třeba sednu, tak už mám spocené ruce i nohy, pomáhá to i psychickému pocení, Děkuji.
1. Prosinec 2016 - 15:31
Obrázek uživatele Návštěvník
Marie (anonym)
Dobrý den, chci se Vás...Ahoj, ja sama trpim take hyperhydrozou a pristroj jsem si sestrojila sama. Neni to nic svetaborneho. Na youtubu je spousta navodu. Potrebujes jen dve aluminiove misky a akumulator cca 12 ameru a dva draty ktery to propojis ( ty mi sestrojil tatka).
4. Červen 2017 - 22:13
Obrázek uživatele Návštěvník
Millo (anonym)
Mam zakoupeno cca 3 tydny ,poceni je pryč!!!Zhruba po tydnu použivani se poceni vytratilo,ruce jsou suche a teplé,až jsem si je poprve v životě musel namazat kremem .Když jsem veděl že dojde na podaní ruky ruce se potili jak o život.Včera nastala takováto situace,nervozita byla ale kdyz jsem se podival na dlaně,sucho!!No poprvé jsem se po podaní ruky nestyděl.Momentalně provadím terapii nohou,bohužel kufrík ve kterem jsem ošetřoval ruce je malinky,na ruce ok ale na nohy male,jelikož se mi poti nohy až ke kotníku...po třech terapiich nastalo zlepšení ale pouze v mistech,kde se dostala voda.Bylo to usměvné ,byl jsem v obchodu pro boty a když jsem si je šel zkouset tak jak jsem zvyknutý sundam botu a ponožka turch....Ovšem ted plosky nohou a cca 1cm sucha ponozka kolem dokola a mokra jen zvrchu....Za me doporučuji ,kdo chce zkusit a nemá na koupi,za poplatek může vyzkoušet prípadně chodit na kury ke mě,přístroj mě stál 9500Kč....Okres Mělník millo007@seznam.cz
28. Září 2017 - 19:26
Obrázek uživatele Návštěvník
Bebe (anonym)
Ja si koupila homemade ionto za 1500 z ebay a funguje!! Slo by to vyrobit odhadem za 300-400kc. Efekt stejny jako prisrroje za 10k.
21. Květen 2018 - 11:57
Obrázek uživatele Návštěvník
Lenka (anonym)
Odpověď na Ja si koupila homemade ionto
Hm, ja jsem si koupila Electro Antiperspirant Sensitive a jsem spokojena. 2 procedury a ruce mam suche. Elektrinu z podomacky vyrobenych pristroju bych do sebe urcite nepoustela. Drzim palce vsem!
30. Září 2019 - 17:03
Obrázek uživatele Návštěvník
Tina (anonym)
Odpověď na Dobrý den, chci se Vás...Ahoj
Ahoj měla bych dotaz ohledně toho jak ti funguje homemade verze po nějaké době? Jak často musíš dělat udržovací procedury? Jakou dobu si v suchu aniž bys přístroj použila? Díky moc
9. Duben 2020 - 22:32
Obrázek uživatele Návštěvník
Martina (anonym)
Bebe neodpovídá, tak do dopadne když si pouštíš do sebe elektriku z homemade přístroje z ebaye :D :D :D asi je nějakej důvod proč jsou to zdravotnické prostředky! Já mám taky Electro Antiperspirant a jasně, mohlo by to být levnější, ale když vím, že to opravdu funguje, tak bych asi zaplatila i víc. Holt když jde o zdraví a je to jednorázová investice, nemá smysl za každou cenu ušetřit.
23. Říjen 2020 - 16:22
Obrázek uživatele Návštěvník
Ingrid (anonym)
Já mám také Electro Antiperspirant a pecka! Léčím ruce, nohy a záda, co vy? Ruce a nohy byly v suchu za týden a záda necelé 3 týdny!
24. Listopad 2020 - 15:54
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavel (anonym)
Přidávám se, electro antiperspirant mi zabral. konečně jsem v pohodě a suchu:-)
15. Prosinec 2020 - 13:03
Obrázek uživatele Návštěvník
Dominika (anonym)
Odpověď na Já mám také Electro
Já řeším obličej a chodidla, taky Electro Antiperspirantem! Je to supr vynález :-)
30. Prosinec 2020 - 16:10

Stránky

Přidat komentář