Reklama

2.míza u muže

starej pařez (Čt, 29. 4. 2021 - 05:04)

když nemůžete ani u druhé ani třetí nebojte přijde čtvrtá.

Kundoslav Vojel (Ne, 25. 4. 2021 - 07:04)

Jděte s tím šukáním už do piče!

Klára (Út, 24. 11. 2020 - 13:11)

Druhá míza už není tak silná jako první. Manželovi je 50 a me 58 . Soulození už mě nebaví. On ma stále choutky. Takže abych měla jistotu ze v práci nezlobí tak mu piňdoura každé ráno v posteli vykouřím. Po snídani v kuchyni vyhonim a než nastoupime do auta tak si ho v garáži predemnou vycaka ještě sám.

Abe (Út, 24. 11. 2020 - 23:11)

Neznám druhou mízu. Můj sexapeal má konstantní, mírně se snižující tendenci. Dříve jsem masturboval, nebo souložil 3x a vícekrát denně, dnes po sedmdesátce ejakuluji 1-2x. Už nestříkám 3 metry, ale s bídou metr, ale mám stále častou a kvalitní erekci. Takže jsem trvale připraven. Manželka hodně zvadla. Ona má obzvláště silné a vyčerpávající orgasmy, takže mi nikdy v sexu nestačila. Abych byl věrný, což se někdy nevedlo, ale bez manželských krizí. Musím onanovat. Je na to zvyklá a nevadí jí to. Ani jí nenutím aby mi při tom pomáhala. Stačím si sám. Občas mne připustí, ale pak je vyřízená, protože silný orgasmus stále má. Má fantastickou vagínu, takže často onanuji při představách, že spolu mrdáme. Takže jsem stále věrný.

Návštěvník (Út, 24. 11. 2020 - 05:11)

čekej jak se dožiješ přijde i třetí ta nejlepší

Iva (So, 15. 2. 2020 - 19:02)

Po 26 letech hezkého manželství, sk manžel našel bokovku v práci. Ona dlouhodobě rozvedená velmi usilovala o jeho rozvod. Po 2 letech mi o ní řekl a zároveň mi vyznal lásku a obdiv a požádal o odpuštění. Nyní zažíváme krásné dny i noci. Že by nevěra posílila naše manželství? Ta dotyčná je stále sama, holt se muži nerozvádí kvůli takovým ......

Návštěvník (So, 15. 2. 2020 - 20:02)

Kdybys byla dobrá milenka, nehledá jinde. Dva roky...takže ho přešla zamilovanost a vrátil se mu mozek. Že se vrátil, to udělal kvůli sobě, ne kvůli tobě.

Kundoslav Vojel (Pá, 9. 8. 2019 - 18:08)

Jděte s tím šukáním už do piče!

Návštěvník (Pá, 2. 8. 2019 - 13:08)

Druhou mízu jsem načal ve 40ti,po rozvodu.Našel jsem si novou partnerku a doufal,že mně sex nezklame.A nezklamal.První soulož,pták stál jako stožár a na přání partnerky semeno na břicho.Sex si užíváme i po 60,i když ne se semenem na břicho,ale tam,kam patří,do pičky.Ani soulož už nemusí být,stačí orál.

DEbyl (Ne, 2. 12. 2018 - 10:12)

Po padesatce

monika (Út, 4. 9. 2018 - 23:09)

To mohl, otázka je ale s kým

Lidka (Út, 4. 9. 2018 - 22:09)

Tak v pětačtyřiceti by v té posteli ještě mohl něco předvést snad

Lidka (Út, 4. 9. 2018 - 22:09)

A co teprve ta jeho manželka, určitě má mladého rybízka. Proč ne.

evka (Út, 4. 9. 2018 - 22:09)

Ono se všeobecně ví, že chlapi keclisti vykládají před okolím, jak měli tam tu a další a ve skutečnosti měli hovno, už nemaj výdž a klesá jim to níž aníž, o si budeme povídat........... muži jsou na sexuálním vrcholu ve dvaceti...............s tím už nic neuděláš 45 letý frustrovaný kecalisto

monika (Út, 4. 9. 2018 - 22:09)

No, chtěla bych vidět, kdo podrží 45 letému kmetovi, ha ha ha

Návštěvník (Pá, 9. 8. 2019 - 08:08)

moniko,přidrží stejně stará.

monika (Út, 4. 9. 2018 - 22:09)

Tak tu novou krávu asi zřejmě nemá z čeho bolet hlava, když hovno dělá

45 lety (Út, 4. 9. 2018 - 13:09)

Pises absolutni nesmysly. Je treba vyuzit zivota dokud to jde a obcas se nechat hezky rozptylit ... Nikdo z nas nepali mosty , jedine ze ta "nova" za to stala.

chlapče (Út, 4. 9. 2018 - 12:09)

ženskejch je hodně, ale jakejch. Ta, která si tu vrzne s ženatým, tu s jiným ženatým, asi za moc nestojí. Tvoje náročnost na takovou ženu jen jen v oblasti kalhot. A doma máš co?Máš recht. Život je krátký, a jaký si to kdo udělá, takový to má. Tak ať jste ty i ti tvoji kamarádi ještě dlouho ženatí a má se o vás kdo starat. Taky si ty vaše manželky mohou říci že život je krátký tak proč žít s nevěrníkem, který je ještě navíc tak omezený a chlubí se tím. Lovu zdar!

45 lety (Út, 4. 9. 2018 - 11:09)

Je to pravda . Nejen ja sam , ale i moji kamaradi se "cini" a to jsme vsichni zenati. Ono tech zenskych je opravdu hodne a zivot je kratky ...

Reklama

Přidat komentář