Reklama

Má 15ti letá dcera chce nosit plenky

Anežka (Út, 8. 12. 2020 - 15:12)

Ahoj, moc díky za tuhle podporu :) Přiznám se, že jsem se sem už neměla chuť psát. Skoro čtyři měsíce jsem sem nenapsala, odhodlávala jsem se k tomu a pár minut potom, co se sem konečně odvážím znovu napsat, tak mi tady někdo v podstatě začne nadávat do nějakých úchylů. Ještě bych to pochopila, kdybych sem psala nějaké hrozné nesmysly a "zvrácené" fantasie jako třeba že jsem to řekla té Verče a ona se ke mně nastěhovala a začala mě přebalovat nebo něco takovýho. Ale to fakt ne. I kdyby to bylo všechno smyšlený, tak by to bylo uvěřitelný. Prostě abych to zkrátila, to že mi to třeba někdo nevěří, to je jejich věc, ale že mě tady obviňuje z toho, že jsem nějakej úchyl, to se mně docela dotklo. Teda jako v životě si z toho nic nedělám, napsal to někdo koho já neznám a ona nezná mě, a je mi to úplně jedno, ale prostě mě to odradilo od psaní sem. Zároveň mě to dočasně odradilo i od realizace plenek, začala jsem si říkat, že to přece jenom není nic pro dospělou holku, a že to budu muset nějak vytěsnit z hlavy. Ze začátku jsem to tu kontrolovala docela často, a doufala že sem napíšeš Ty nebo Kiki, ale pak jsem to dost omezila a nakouknula jsem sem až teprv včera večer. Ještě jednou Ti děkuju, i když jsem se snažila plenky vytěsnit z hlavy, tak včera když jsem si Tvou zprávu přečetla, tak jsem si uvědomila, že ty plenky chci víc než kdy předtím :D dneska jsem už nemohla odolat a začla jsem konat :D sice na večer mají přijít kamarádky, takže dneska ještě nic nebude, ale už jsem se chtěla připravit na zítřek. Tak jsem vyrazila na nákup do tesca. Zároveň jak už jsem psala, potřebuju nějaký impuls a včera jsi mě dost povzbudil, tak jsem se na to patřičně "připravila" :D hodně jsem toho vypila a vyrazila jsem až když se mi začínalo chtít čůrat. No, v tescu jsem se teda moc nepředvedla. Zabruslila jsem do uličky s plenkami, ale tak jsem se styděla, že jsem zase rychle vybruslila pryč :D vůbec nechápu jak jsem se předtím odvážila nakupovat plenky osobně. Většinou jsem je teda objednávala přes internet, ale stejně jsem je občas kupovala normálně. Tak jsem teda nakoupila jenom normální nákup a vyrazila domů. Měla jsem tendenci zajít si na malou ještě v Tescu, ale odolala jsem. Cestu domů jsem si ještě trochu prodloužila a schválně jsem přejela o dvě zastávky dál a pak jsem to ještě vzala oklikou. Během chůze jsem to pořád nějak zvládala udržet, tak jsem se ještě na chvíli zastavila kousek od domu a pak už nebylo cesty zpět. Když už jsem to cítila fakt hrozně, tak jsem vyrazila a stačilo pár kroků a už mi to uklouzlo, sice jenom trochu, ale když už jsem cítila mokro na stehnech, tak jsem tomu ještě trochu pomohla a bylo to. V tu chvíli to byla úleva jak blázen. Cestou do bytu jsem naštěstí nikoho ze sousedů nepotkala. Ale už budu muset zase končit, je tady zase hroznej román :D už jsem si aspoň objednala ty drynitesky, tak doufám, že zítra sem budu psát už v plenkách :) tak ještě jednou hrozně děkuju za podporu, hrozně jsi mi pomohl :D

CD95 (St, 9. 12. 2020 - 17:12)

Ahoj Anežko, je super, že píšeš a že jsi se vrátila k plenkám. Jsem moc rád, že jsem ti pomohl. To, že ti někdo nadává do úchylů, vůbec neřeš. Já jednou při obědě, kdy jsem na něco koukal do anatomie (to bylo někdy v prváku, teď už to fakt nedělám :-D ) si u vedlejšího stolu říkali, že medici nejsou normální a že jsou sadomasochisti a bůh ví co ještě. :-D Hlavně, že už máš plenky a doufám, že si v nich užíváš. Upřímně, je to třeba. Nevím, co studuješ, ale pro mě, že jsem jenom doma, zavřený, bez pacientů je peklo. Neříkám, že bych jednou potřeboval dělat třeba na urgencím příjmu, ale ta dynamika té hodně velké nemocnice, mi fakt dost chybí. Myslíš si, že plenky ti nepomáhají na uvolnění od psychického stresu? Pleteš se. Jenom si to neuvědomíš, protože ten mozek to do kůry prostě nepustí a dusí to v sobě a tom ti to dá sežrat. Ono studovat dneska VŠ je o dost jiný, než před 30 nebo 40 lety. Stačí se podívat na knihy, který máme dneska a který byly dřív. A věř mi, viděl jsem je. Teď k tvému nákupu - jestli to dobře chápu, tak si byla bez plenky? A tohle byl ten impuls, který si potřebovala? Takže dneska už jsi v plenkách? Hlavně si to užij a nic si z toho nedělej, musíš se uvolnit a relaxovat. Ber to tak, že někdo se opíjí, někdo sportuje a někdo má plenky. A myslím si, že z výše jmenovaného jsou plenky nejmíň škodlivé. Tak pak napiš, jaká byla tvoje obnovená premiéra s plenkama. Měj se krásně, CD95

Anežka (St, 9. 12. 2020 - 21:12)

Ahoj, já vím moc dobře, že mi plenky pomáhají od stresu, myslím, že z toho, co jsem sem psala na jaře, to jde dobře poznat :D jenom prostě takové to sociální myšlení mě odrazuje. Prostě pořád v hlavě mám ten hlásek, co mi říká, že jsem divná, protože na plenky už jsem dost stará. Je to zvláštní, sama o sobě bych řekla, že jsem hodně tolerantní člověk, a nikoho neodsuzuju jenom kvůli tomu, že je v něčem jiný, ale jak jde přímo mě, tak mám pořád v sobě tu část, která mi říká, že tohle je prostě něco, co není normální a co je špatný. Snažím se to vytěsnit, protože z vlastní zkušenosti vím, jak moc mi plenky pomohly. V podstatě bych řekla, ač to bude znít hodně blbě, že jsem díky plenkám tak nějak víc dospěla. Jakože jsem si to za tu dobu v plenkách v hlavě srovnala a psychicky jsem se vyrovnala daleko víc, než kdy předtím. Opravdu měly na psychiku velký vliv. Je to vidět i na zkouškovém, které jsem zvládla nejlépe ze všech. Tak a teď dál, ano nakoupit jsem byla bez plenky, plenku jsem na sobě neměla téměř půl roku, takže jsem se poctivě počůrala v džínách :D ten hlavní impuls jsi mi asi dal přímo Ty, hlavně kvůli tomu jsem se konečně odvážila jít (sice neúspěšně) koupit plenky a zároveň se konečně opět počůrat. No a jinak, velké zklamání, plenky ještě nemám :( nevím, co se stalo, asi to je tím, že budou Vánoce, ale plenky ještě nepřišly. Objednávala jsem je normálně přes Alzu do alzaboxu a nic. Tak doufám, že se nestala nějaká chyba a zítra už budou. Koukala jsem, že ty Drynitesky mají nový design, takové černé, tak jsem na ně docela zvědavá, protože se mi docela líbí. Sice ty růžové jsou prostě nejhezčí klasika, ale proč ne, změna je život :D teď jsem ještě koukala, že tam mají i ty normální pampersky, takže příště už asi budu brát ty, přece jenom, ty drynitesky jsou takové čůrací kalhotky, zatímco pampersky jsou ty pravé, poctivé plenky :D no a na závěr, plenky nepřišly, ale já se na ně tak těšila, že jsem musela něco podniknout. Nešlo to tak lehce, tak jsem si šla sednout na záchod, ale v teplácích a jakmile jsem začala čůrat, tak jsem si stoupla, abych se počůrala hezky celá až na zem :D no, už se strašně těším. Hlavně je paráda, že jak jsem se to odnaučila, tak to nejde tak lehce a znovu budu zažívat všechny ty "poprvé". Na to se těším úplně nejvíc, až se poprvé počůrám do plenky, pak až se počůrám bez nějakého úsilí, pak v noci a tak dál :) tak snad zase zítra a už v plence. Zatím čauky, Anež

Kikina (Ne, 13. 12. 2020 - 11:12)

Ahojky Anežko já to tady sleduji jenom jsem ještě pořád pryč a nemám moc času na psaní až teď jsem si nějaký našla to jenom na vysvětlenou pro zadka. Tak vidím že jsme tě zase zkazili :0) ale ne jak už jsem ti před časem psala tak tu počůrandu a pokakandu máš v sobě jenom to čekalo na rozvinutí. Na nějaký kecy blbečků tady se můžeš vykakat však jsi dostatečně inteligentní aby ses nad tohle povznesla a taky nemá cenu zkoušet to v sobě nějak potlačovat. Když jsi sem na jaře napsala o svém silném orgazmu v počůrane a pokakané plence tak nebylo pochyb o tom že tohle tě prostě bere tak proč si něco nalhávat a ano zadek4 má pravdu že to lze mít pod kontrolou ve dvou režimech. V jednom jsi zlobivá holka co se počůráva a pokakává do plínky v tom druhém slušná vysokoškolačka v čistých kalhotkách :0) to odreagování prostě potřebuješ jinak se budeš zbytečně trápit jsi to co jsi tak to neřeš. Já se taky kdysi styděla sama před sebou a dneska už mi přijde úplně normální se počůrat nebo pokadit a nic si z toho nedělat tím spíš že mám po svém boku kluka který mi to toleruje ba co víc když se před ním počůrám tak ho to doslova rajcuje :0) takže šup do plenek a snaž se to udržet pod kontrolou já to zvládám už víc jak osm let a zatím se mi to nikdy nevymklo takže dá se to. Budu ti držet palce aby jsi to zvládla a doufám že až budeš mít někdy náladu a budeš v plence tak jí budeš mít pořádně těžkou nejenom tam vepředu ale i vzadu na zadečku :0) jinak ano ty dry nites mají nový design a za mě v pohodě pořád používám jenom je a vyhovují mi ale zkusila bych ty tvoje Pampers když o nich tolik básnís jaké označení mají ty největší jak je používáš? Počítám že já se do nich snad se svou postavou taky vejdu i když za letošní rok jsem trochu přibrala a v dry nitesce jsem už poněkud natěsno :0) jak jsem psala vyhovují mi ale jeden problém s nimi mám a sice když už jsem hodně počůrana a pokakaná a ta plínka je hodně plná a těžká tak mi padá zatímco ta plínka na lepítka by určitě držela a i proto bych jí zkusila. Budu si teď před Vánoci zase balík objednávat tak bych je mohla prubnout tak předem díky za odpověď. No já teď jsem a musím být v tom hodném režimu takže momentálně vzorně čůrám a kakám na WC ale to se už brzy změní :0) tak zatím pa a určitě se pochlub jak jsi to zase rozjela :0) dělat co tě těší je přirozené a není to důvod stydět se sama před sebou. Ahoj Kiki.

Anežka (Út, 15. 12. 2020 - 16:12)

Ahoj Kiki, jsem ráda, že jsi se tu zase ukázala :) tímhle bych ráda odpověděla i CD95, přes víkend jsem se k tomu nějak nedostala. Drynitesky už mám, takže už si začínám užívat a je to teda pecka :) hned jak jsem je přinesla domů, tak jsem si jednu vzala a jenom, co jsem ji ucítila mezi nohama, ten nezvyk, místo teňoučkých kalhotek mít tam relativně tlustou plínku, to byl úžasný pocit. Hned jsem věděla, že já prostě do plenek patřím :D zase to trochu přeháním, ale prostě to byl tak příjemný zážitek, celé odpoledne jsem pak doma chodila bez tepláků a pořád jsem se prohlížela v zrcadle. Pak když jsem se snažila počůrat, tak to tak lehce nešlo, tak jsem si musela sednout na záchod. Ale zase jsem to vzala tréninkově, abych si začínala zvykat čůrat i třeba ve stoje, tak jsem jenom začala čůrat a hned jsem se zvedla a počůrala se ve stoje. Nechci to nějak uspěchat, takže plenky zatím nosím jenom doma. Ven bych se možná ani nebála, ale chci to zkusit nějakou dobu odkládat, abych se na to těšila a aby to byl zase parádní zážitek :) Jinak nějaký progres už dělám, včera jsem se už počůrala aniž bych šla na záchod, dneska dokonce v noci v posteli. Sice jsem se teda musela snažit, vždycky na noc dost piju, ale zatím vždycky jsem se vzbudila a musela se jít počůrat na záchod :D to zní docela vtipně "jít se počůrat na záchod" :D takže dneska v noci jsem to hecnula a sice mi to chvíli trvalo, ale nakonec jsem se počůrala v leže, tak jsem zvědavá, kdy se poprvé počůrám ve spánku :) upřímně, nevím moc jistě, kam až to chci dotáhnout, ale zatím mě to baví hrozně moc, tak tomu nechám volný průběh :) docela se teda bojím Vánoc, když budu doma a pak na silvestra až budu s kamarády, ale na druhou stranu, další tři týdny čekání na plenky by bylo peklo. Takže něco vymyslím, něco asi omezím, nebo vymyslím jak to vyřešit. Pokání taky ještě odkládám, až to přijde, tak to přijde :D s těmi režimy je to možná dobrý nápad, ale jak se znám, tak se neuhlídám, a budu se počůrávat i ve své "dospělácké" dny :D nemyslím to jako že bych se nedokázala naučit udržet to, ale že si vždycky řeknu "jedna plínka neuškodí" a prostě bych ten režim nedodržovala. Minimálně ne takhle ze začátku. Tak uvidíme až si užiju tohle prvotní nadšení a pak to zkusím. No a teď k tomu poslednímu. Pampersky. Pro mě jsou to ty pravé plenky, protože jsou zalepovací, a prostě takové mininkovské. Drynitesky jsou takové čůrací kalhotky pro starší děti, co mají problém s nočním počůráváním. Zatímco ty pampersky jsou vyloženě dětské. A to je zároveň i trochu špatná zpráva pro tebe. Jsou to prostě dětské plenky, a jsou vyloženě malé. Ty pampersky velikosti 7 jsou oficiálně nějak +15kg nebo tak něco zatímco drynitesky asi 25-57kg. Já teda zatím používám jenom ty drynitesky, pampersky teprv budu objednávat, ale jestli ti jsou drynitesky těsné, tak pampersky budou ještě horší. Mně vždycky přišly těsnější, ale zato mi přijdou prostě víc vzrušující :D ale já jsem prostě prcek, takže s nimi takový problém nemám. Na jaře jsem většinou doma čůrala do drynitesek a na ven jsem si brala pampersky. Sice jsem se mimo domov přebalovala jenom párkrát, ale v tom mají právě zalepovací pampersky obrovskou výhodu. Zatímco drynitesky musíš natahovat jako kalhotky a kvůli tomu musíš sundat džíny nebo punčocháče úplně, tak když máš pampersky, tak stačí stáhnout kalhoty jenom ke kotníkům a čistou pampersku můžeš protáhnout mezi nohama a jenom zalepit. No ale já už budu končit, sedím tu už celkem dlouho s plínkou pročůranou skrz na skrz, tak se půjdu dát do kupy :D dneska na to mám nějakou dobrou náladu, připadám si v té plence sebevědomější než kdy předtím, nevím čím to je, ale je to boží :D tak přeju krásný večer a ať si už brzy uděláš zase nějakou "ostudu" (ne že by jsi se měla za co stydět, ale snad chápeš jak to myslím :D ). Tak čauky, Anež

Kikina (Út, 15. 12. 2020 - 23:12)

Jo to jsem si přesně myslela. Tak to nebudu riskovat, že bych se do nich nedostala a nebudu experimentovat a objednám si zase ty dry nitesky. Já jsem sice taky malá a drobná jako ty ale za poslední rok co jsem s přítelem a nepracuju a tolik se nehýbu a jíst mi moc chutná jsem poněkud přibrala a asi nemusím psát v jakých partiích především :0) navíc já to mám trochu jinak než ty a právě mi vyhovuje že ta dry niteska není úplně klasická plínka ale spíš takový počůrávaci kalhotky :0) jak se ti povedlo se pokakat při testu? To jsi neměla psát to mě zajímá tyhle nehody mě vzrušují :0) v které třídě to bylo? Jak reagovali spolužáci? A to ses styděla si říct nebo tě učitelka nepustila na záchod? Já vím že jsem hrozná že se Na to ptám ale když už jsi to zmínila tak mě zajímají podrobnosti :0)

Anežka (St, 16. 12. 2020 - 10:12)

Ahoj, vezmu to zase pro oba. Pokakání odkládám, nechci to uspěchat, ještě se neumím počůrat úplně bez problémů, vždycky se musím snažit, a prostě si na to ještě nepřipadám připravená. Neboj, ono to přijde, už se na to těším :D a pokání... holt můj mobil ještě nepochopil co je jeho majitelka zač :D na štědrovečerní večeři to fakt nedám, přes Vánoce budu s rodinou, a nechci kazit atmosféru vysvětlováním, proč nosím plenky, kdyby se to náhodou provalilo. A ty plenky osobně se prostě stydím. Jsem pořád mladá i na to abych kupovala ty nejmenší plenky, jako aby to vypadalo, že je kupuju pro svoje miminko a ne pro mě, natož plenky pro starší děti. Takže to raději řeším takhle diskrétně. No a teď Kikině. Ty drynitesky jsou pohodlnější, na doma je budu nosit i dál, ale ven chci pampersky, hlavně, jak už jsem psala, kvůli případnému přebalování. Občas si teda pampersku vezmu i doma, strašně se mi líbí to přebalování do zalepovací plenky, ale asi to nebudu dělat moc často. A k tomu pokakání. Já to ještě trochu dovysvětlím, já byla vždycky strašně stydlivá a vystresovaná z každého testu. Vyloženě na základce se mi to stalo dokonce několikrát. Ale byla jsem na osmiletém gymplu, a tam se mi to na tom nižším stupni stalo taky. To co jsem psala včera se mi stalo právě ve druhé nebo třetí třídě na gymplu, takže jakoby v sedmé nebo osmé. Už si přesně nepamatuju kdy, ale vím, že to bylo při angličtině. Psali jsme velkou písemku z celé lekce, na celou hodinu a já vždycky byla trochu šprtka, vždycky skoro samé jedničky a ta angličtina mi vůbec nešla. Tyhle problémy jsem mívala i u ostatních testů, jak jsem už psala, často jsem se připočůrala. A u angličtiny, které jsem se dost bála, tohle platilo dvojnásob. Takže během testu se mi strašně chtělo na velkou a u nás vždycky platilo, že na toalety můžeš jedině, když odevzdáš test. A já jsem prostě nechtěla špatnou známku, ale zároveň se tak trochu i styděla, že jsem prostě seděla a pomalu s hrůzou cítila, jak to všechno lezlo ven :D v tu chvíli jsem byla tak vyděšená, že jsem se stejně nesoustředila na test a nakonec jsem z toho stejně dostala snad čtyřku myslím. Výhoda ale byla, že jsme byli rozsazení, a já ještě seděla úplně v rohu v poslední lavici, tak jsem byla od ostatních dál. Samozřejmě jsem se nepřiznala, snažila jsem se to nedávat najevo, i když jsem skoro brečela. Byla to poslední hodina, tak jsem se balila věci trochu pomaleji a počkala až všichni odejdou, zavolala jsem mamce a vyložila co jsem měla na srdci a pak na záchodě jsem zase vyložila to co jsem měla v kalhotkách :D dodnes nevím jestli o tom někdo ze spolužáků věděl, ale jestli ano, tak se ke mně chovali slušně a nikdo se mi za to nesmál :) každopádně s mamkou to bylo v pohodě, sice mi to dalo zabrat, přiznat se jí, ale ona to pochopila, stejně věděla, že to není moje jediná nehoda, pokakávala jsem se oproti ostatním dětem asi docela často :D tím myslím, že se mi to tak do 15 stalo minimálně tak 15x, akorát ve škole se mi to stalo jenom jednou. Navíc občas, když jsem bývala nemocná, jsem se docela i počůrávala, takže i na ty plenky několikrát došlo, ale to už jsem tady i možná psala. Prostě mamka to brala v pohodě a vždycky na mě byla hodná :) no ale už mi začíná hodina, tak musím končit. Paráda, že se nemusím zdržovat na záchodě, protože se mi už docela chce čůrat, takže mě čekají celé dvě hodiny v mokré plence :D Anež

CD95 (St, 16. 12. 2020 - 18:12)

Ahoj Anežko, nech tomu prostě volný průběh, respektive tak jak to cítíš. Chápu, že nechceš štědrovečerní večeři kazit pokakáním a plenkama. A jak by si doma vysvětlovala, že máš plenky :D? On ten stres a inkontinence spolu souvisí, ne že ne. Teď se to tak nějak učím ve farmakologii... Takže chápu, že ta plenka je jistota. Měj se krásně a zase se ozvi. CD95

Anežka (St, 16. 12. 2020 - 19:12)

Už jsem nad tím několikrát přemýšlela, co budu dělat až budu doma. Neříkám teď přes Vánoce, sice pokroky dělám a zábrany pomalu povolují, ale ještě zdaleka nejsem v situaci, že bych se počůrávala nevědomky. Takže teď přes Vánoce to snad zvládnu v pohodě, ale v budoucnu až pojedu domů jako úplná počůranda, tak to budu muset nějak řešit. Asi nejlepší co mě napadlo, byly prostě a jednoduše inkontinenční vložky. Prostě to uhrát na stres nebo tak hyperaktivní měchýř, nebo tak něco, ale jenom s vložkami. Ty jsou přece jenom dospělejší :D no a rozhodně bych to nepřiznala jako "ahoj mami, počůrávám se a nosím inkontinenční vložky" ale prostě se to snažit přežít takhle a nemít plenku jen pro jistotu, kdyby se to někdy provalilo. Jinak dneska jsem dostala chuť na pořádně ztěžklou plínku, ale zaprvé jsem nepotřebovala a zadruhé se mi nechtělo dávat se potom do pořádku, tak jsem si udělala aspoň falešnou nadílku a čistou plenku jsem si vyskládala srolovanými ponožkami :D asi jsem hodně ujetá, ale měla jsem chuť zažít zase ten pocit, když mám na zadku bouli a nechtěla jsem se zaneřádit :D

Zadek4 (Út, 15. 12. 2020 - 23:12)

Ahoj Anežko, tak vidíš, já plenky používám tedy jen na pokakávání a na pouhé nošení ani nejsem, ale líbí se mi i pouhé nošení plenek u holek. Tak snad se někdy k tomu pokakání odhodláš. Jinak hezký překlep: pokakání -> pokání :D Když se ti chce na velkou, tak váháš, nebo jdeš zatím bez výčitek normálně na záchod? Máš k tomu vyslověně zábrany? Myslím uvolnit svěrače v zadečku, když máš plenku a to i když sedíš na záchodě? Zkusím ti dát výzvu - poctít vánoční štědrovečerní večeři v plence, až ji strávíš, to by se ti mohlo podařit, když budeš po štědrém dni sama. K tomu kupování: Čím to, že se bojíš si je koupit osobně? Já, když jsem si je vždy kupoval v lékárně, tak jsem se vždy dokázal tvářit, jako bych kupoval cokoliv jiného.

CD95 (Út, 15. 12. 2020 - 17:12)

Ahoj Anežko, moc jsem se těšil, až napíšeš. Moc ti přeju, že už si užíváš zase v plenkách a hlavně že se líbíš sama sobě. Určitě si užívej to, že se do nich zpátky dostáváš a hlavní na ty poprvé. Poprvé se ráno vzbudit s mokrou plenkou, poprvé se počůrat venku... Na režimy bych nejel, v tomhle si myslím, že nemůžeš být jako Jeckyll a Hyde. Jsem moc rád, že dáváš své psychice co je třeba. A co říkáš na nový design drynites? Líbí se ti? A jak si to řešila při těláku na VŠ? Teda pokud ho máte? Protože my jako medicína ho máme. A jak to řešíš se sukní? Nebojíš se, že na to někdo přijde, když třeba foukne vítr nebo si špatně sedneš? A plenka přece musí v kombinaci s punčocháčema dost šustit, ne? A s tím, že si přijdeš sebevědomá, tak některé holky potřebují mít luxusní a krásný kalhotky a pak s cítí sebevědomě. Tak ty máš plenku, což mi přijde super. Chodíš tak i třeba na zkoušku? Měj se krásně, CD95

Anežka (Út, 15. 12. 2020 - 22:12)

Ahojky, ty mě teda hrozně kazíš :D nejdřív mě přesvědčíš k návratu do plenek, teď abych se ani nesnažila mít to pod kontrolou :D Ale v klidu, nemyslím to zle, naopak, říkala jsem si, že to pak zkusím, ale nemyslím, že se mi to nějak moc zadaří. A určitě to nechci zkoušet teď, dokud s tím začínám. Nový design se mi hodně líbí, sice už to nejsou ty moje růžové roztomilé plínečky, ale strašně se mi líbí. V plenkách jsem ve škole ještě nebyla, teda párkrát jsem ano, ale to bylo ještě tehdy když jsem začínala na vysoké, takže tělák v plenkách jsem nezažila. A pokud ho ještě zažiju (o čemž docela pochybuju :( ), tak to snad vyřeším volnými tepláky a velkým štěstím :D upřímně jsem nad tímhle nijak nepřemýšlela, tak jenom plácám, co mě napadne :D občas jsem to řešila stahovacím prádlem přes plenku, ale v tomhle zatím nejsem tak zkušená, abych mohla radit, jak nejlépe schovat plenku na veřejnosti, přece jenom jsem v nich nechodila ven tak často a tak dlouho. Prostě ještě to chce čas a zkoušení různého oblečení, abych měla jistotu, že se o mým plenkách nikdo nedozví na veřejnosti. Sukně se mi teda ještě ve větru nezdvihla, když jsem byla v plence, na to jsem teda ani nepomyslela, ale teď když o tom mluvíš, tak si asi budu dávat větší pozor :D pořád se ujišťuju, že když jdu ven, tak by nikoho nenapadlo, že mám pod sukní plínku, tak i kdyby to někdo náhodou zahlédl, tak by si snad řekl, že to jsou jen nějaké divné kalhotky. A opravdu pochybuju, že bych to neuhlídala tak moc, abych někomu dala šanci prostudovat pořádně, co mám pod sukní :D a další dotaz, k těm silonkám, respektive punčocháčím. To je v podstatě podobný tý sukni. Prostě mám pocit, že nikoho by to nenapadlo a tak nějaké lehké šustění vůbec nevadí. Ona ta plenka šustí v podstatě s čímkoliv, ale podle mě se to v hluku na veřejnosti ztratí. Samozřejmě praxe je trochu jiná a pamatuju si, že často, když jsem na jaře byla s plenkou venku, jsem měla pocit, že všichni ví, že jsem počůraná a že musí slyšet jak to šustí :D no a k poslednímu dotazu, zkoušky nám ještě nezačaly, ale pokud nebudou online, tak na ně asi s plenkou půjdu. Vždycky jsem na to byla nervák a často se mi stávalo, že během zkoušky nebo písemky na střední se mi strašně začalo chtít čůrat a několikrát jsem pak odcházela v mokrých kalhotkách. Neříkám, že jsem se počůrala úplně, ale prostě mi zůstával malý flíček na kalhotách nebo sukni. Teda kromě základky, tam se mi párkrát podařilo počůrat se docela dost, pamatuju si, že jednou jsem se během testu dokonce i pokakala, ale to je zas jiný příběh :D takže plenky na zkoušky rozhodně ocením :D Sakra, říkala jsem si že sem hodím jenom něco krátkého, no, bohužel jsem asi nepoučitelná :D tak zdaryyy, Anež :)

Zadek4 (So, 12. 12. 2020 - 17:12)

Ahoj Anežko, Tak tudo diskuzi prakticky pouze sleduji, ale řekl jsem si, že tobě bych napsat mohl. Já osobně mám k plenám takový speciální vztah (viz. níže), ale teď k tobě. Tvé příspěvky si čtu a říkám si, co se ti tak líbí na tom se učit samovolně počůrávat. Zkusím ti navrhnout lepší věc: Nosit ty pleny třeba ob den a učit se automaticky počůrat, když je na sobě máš a naopak se nepočůrávat, když je nemáš, to je mnohem praktičtější a neomezující. Zkrátka mít v mozku "naprogramované" dva režimy, tedy ten "běžný" a ten "počůrávací" (eventuelně i více), kdy se automaticky počůráš v noci, nebo přes den, když se ti chce a tyto dva režimy automaticky přepínat podle toho, zda na sobě máš plenku či nikoliv. Je to ode mě jen taková nezávazná a praktická výzva. K těm plenkám samotným: Jak tě znám, tak možná ti bude nějakou dobu trvat se to zase "naučit" a zejména z toho pokakání možná i několikrát vycouváš, než se nakonec zadaří, ale uvidíš. Hlavně překonej stud a povznes se nad sebou. Ten design těch drynitesek je podle mě hezký, ale ty já nepoužívám (nejen proto, že by mi byly malé), ale používám také natahovací, které jsou struktorou podobné těm drynetskám, jen jsou větší a bez designu. Můžeš se když tak podívat i na stránku www.hovno.sk, kam jsem svůj poslední "výtvor" dal dnes. Když si to tam pročteě více dozadu, tak se dovíš více o mém vztahu k plenám. Momentálně ten "výtvor" je můj 90., ale zdaleka ne všechny jsou plenové. Je na tobě, jestli se osmělíš se tam zapojit jen do diskuse, nebo tam také někdy přispět i "obrázkem". Rád bych ti také sdělil, že právě tam je Kikina aktivní nejvíce, její poslední příspěvek s použitou drynetskou nového designu je momentálně ještě dokonce na úvodní stránce mezi top 10 nejlepšími, ale když si to projdeš více dozadu, najdeš tam od ní více příspěvků. Momentálně tam ale něco přes 2 týdny nepřispěla, takže se asi na nějakou dobu momentálně odmlčela a nesleduje ani tuto diskusi, ale možná se snad někdy ozve i tobě. Je pravda, že na tamty stránky jsem ji před časem (na jiné diskuzi zde na doktorce) navedl já, spolu ještě s jedním diskutujícím nezávisle na mně. Tak těším se na tvoji odpověď, i kdyby pouze do této diskuze. Zadek4

CD95 (Čt, 10. 12. 2020 - 12:12)

Ahoj Anežko, je super, že už jsi zase zpět a blíž k plenkám. Chápu, že jsi zklamaná, že plenky ještě nemáš, ale Alze to do alzaboxů teď celkem trvá, kupuju si takhle oční čočky. Hlavně, že už je máš objednané a už jsi si připustila, že to není nic špatného. A nový design drynitsek pro holky jsem viděl. No už to holt není ta roztomilá princeznovská růžová. A jaké nosíš pampersky? Respektive kterou velikost? A čím jsou pro tebe pampersky pravé a poctivé? Že jsou zalepovací? A do jakého stádia se s plenkami chceš dostat? Měj se krásně a zase se ozvi, CD95.
PS: Kdyby si chtěla, mám ještě pár růžových drynitesek, přítelkyně jich moc velkou spotřebu nemá, můžu ti je přenechat.

Kikina (Ne, 6. 12. 2020 - 09:12)

Perfektně napsáno. Člověk by se neměl stydět za to čím je a pokud tím nikoho neomezuje tak by to v sobě neměl potlačovat a být sám sebou a dělat co ho těší. Vždyť sakra žijeme jenom jednou a už nikdy jindy! Nemám teď čas napsat víc ale pod tohle se na sto procent podepisuju.

Jana (St, 25. 11. 2020 - 16:11)

Zdeňku,no tak... Už toho bylo dost !

Robin (Po, 23. 11. 2020 - 12:11)

Ahoj, je mi čtrnáct a rád nosím plenky i když je nepotřebuju. Většinou do nich čůrání, ale už jsem se zkusil do nich i vykakat. Kluci s podobnými zkušenostmi pište na [email protected]

Petr (Út, 24. 11. 2020 - 12:11)

Přijď až ti bude osmnáct.

Robin (St, 25. 11. 2020 - 12:11)

Proč, plenky nosím teď a chci si o tom psát s někým kdo to má stejně. Ty je snad taky nosíš?

Brumbla (Ne, 22. 11. 2020 - 19:11)

Je fajn, že máš stále pud sebezáchovy. A co takhle to zkusit praktikovat mimo Česko? Musí to být někdo, s kým se vyloženě dobře znáš?

Reklama

Přidat komentář