Reklama

Výprask vařečkou

Elča (Ne, 6. 12. 2020 - 09:12)

Ona už se od těch rodičů odstěhovala za svým přítelem a s rodiči se nestýká, takhle ji bili pravidelně (navíc už je plnoletá) a ani se s rodiči stýkat nechce

Návštěvník (So, 5. 12. 2020 - 20:12)

Ještě bych chtěla říci: oni dva (matka a otec) jak jsme se předtím dozvěděly s holkama si to na nás vymysleli už když jsme nepřišly a řekli si, že to pro nás bude snad dostatečný trest a že potřebujeme mít zadky v jednom ohni, takže první nám silou nařezala máti, pak ještě mnohem větší silou otec ještě na hodně bolavé zadky..... takže se na nás tak domluvili D:

Elča (So, 5. 12. 2020 - 20:12)

Pardón, zapomněla jsem napsat jméno

Elča (So, 5. 12. 2020 - 20:12)

Dříve jsem také byla proti fyzickým trestům, ale po tom incidentu to bylo až až

Elča (So, 5. 12. 2020 - 19:12)

Jsem zásadně proti fyzickým trestům, protože ta bolest je nesnesitelná, ale dospělí mě pořád v tomto nechápou

Návštěvník (Ne, 6. 12. 2020 - 06:12)

Nesnesitelná byla ta bolest při tom konkrétním fyzickém trestu, který jsi zažila, protože to rodiče kamarádky přehnali. Kdybys od nich dostala jen rukou, tak by to bylo snesitelné.

Elča (So, 5. 12. 2020 - 19:12)

Ahoj, jsem zásadně proti tělesným trestům, teď jsem na střední(3.rocnik) a na zadek jsem dostala pořádně teď o prázdninách, ale ne od svych rodiču. Byly jsme tenkrát s kamarádkama spolu u jedné z kamarádek a byly jsme na párty a měly jsme se vrátit do půl jedné. Ale samozřejmě tam byli kluci a my se vrátily někdy kolem půl sedmé ráno. Přišly jsme ke kamarádce a její matka řekla:teď vás tak seřežu, že si týden nesednete! Okamžitě kalhoty a kalhotky dolů! S ostatníma holkama jsme byly v rozpacích, akorát dcera té ženské si poslušně dala kalhoty i kalhotky dolů, ohla se přes postel, matka doběhla pro řemen a zbila ji tak, že měla obrovské jelita a dokonce řvala a to jsem ji nikdy neviděla řvát. Pak se podívala po nás a vzala jinou moji kamarádku a stáhla jí kalhoty i kalhotky a seřezala ji ještě víc. Pak to tak bylo i se mnou, řvala jsem jak lev a pak i dalšíma kamarádkama. Pak ovšem, co nám zadky doslova hořely už asi pět hodin přišel z práce její otec a když se ti dozvěděl, že jsme přišly pozdě, tak to udělal stejným způsobem jako kamarádčina matka, akorát to od něj pálilo a stipalo tisíckrát víc (udělal to všem). Byla velká ostuda být skoro nahá před cizími lidmi a ta bolest byla příšerná, byla to fakt síla. Doma jsem o tom nic neřekla, naštěstí si toho rodiče nevšimli, i když se mi jelita hojila ještě další 2 a půl týdne. Kamarádka se nám pak moc omlouvala, ale my jsme jí odpustily, protože to nebyla chyba j í, ale její matky

David (St, 2. 12. 2020 - 12:12)

Páskem nebo poutkem

David (St, 2. 12. 2020 - 12:12)

Kdo by mi chtěl dát na holou ať napíše na dave. Karban@seznam. cz

Návštěvník (So, 28. 11. 2020 - 23:11)

Bum bum prásk prásk

M(anonym) (Čt, 26. 11. 2020 - 10:11)

PROSÍM VÁS LIDI NAHASTE TO!
jestli jste úchylové doufám že ne tak si to pište jinam

Návštěvník (St, 25. 11. 2020 - 19:11)

Bum bum bum prásk prásk

Návštěvník (St, 25. 11. 2020 - 19:11)

Bum bum bum prásk prásk

M(anonym) (St, 25. 11. 2020 - 19:11)

PROSÍM VÁS LIDI NAHASTE TO!
jestli jste úchylové doufám že ne tak si to pište jonam

zdeněk D (Ne, 22. 11. 2020 - 17:11)

Máš pravdu,že výprasky prožívájí deti jinak ,když jsou malý a jinak dospívající.Na prvním stupni,když jsem byl bit,tak jsem sebou mrskal a nedostával dobrovolně vařečkouči řemenem .Od puberty jsem začal prožívat výprask jinak.Když jsem měl volbu trestu tak jsem si vybral výprask.když mně tatka vyplácel řemenem byl jsem rád rád .když u toho byla mamka nebo teta.Jednou jsem si to naplánoval tak abych byl bit až bude u nás sousedka se svoji dcerkou.Měl to být pro mně potupný výprask ale kromě té bolesti to bylo vzrušující.

bad boy (Po, 23. 11. 2020 - 15:11)

Jo je to tak, moje máti neměla problém seřezat mi zadek před někým dalším. A asi ve třinácti jsem začal pociťovat něco jako vzrušení když jsem dostával před nějakou osobou ženského pohlaví. Často byla při výprasku má mladší sestra no a pak mě ještě viděli dvě naše sousedky, má teta a sestřenka no a jednou taky 2 spolužačky mé sestry. To bylo tak do mých 15, pak už jsem nedostával. Teď mi je 17 a někdy přemluvím svou holku aby mi nařezala a taky přemýšlím, že to navrhnu sestře. Už je jí 15, tak snad to aspoň zkusí.

Lady (St, 20. 10. 2021 - 09:10)

Ahoj je my 12 a nechápu jak se může někomu líbit výprask. Ja sem nigdy nedostavala nějak často a moc ale pár ran se my taky ušlo. Teť už na holov nedostavam že sem na to velká ale Vařečkov my semtam lupne a hrozně to štípe a vždy kdiž vydim že bere vařečku tak my de do breku.

Návštěvník (St, 20. 10. 2021 - 18:10)

Ve dvanácti není divu, že to nechápeš. Až ti bude okolo dvaceti, tak se na to budeš dívat jinak, protože budeš vědět, že takové jemné naplácání rukou, které není za trest, může být příjemné (narozdíl od výprasku vařečkou od rodičů za trest).

Lady (Čt, 21. 10. 2021 - 11:10)

Vařečkov dostavam kdiz lžu a jen do 5 ran. Vždy brečím a nigdy dostad nechci. Pořádný výprask sem dostala raz na holou kdiz sem se pohadala s mamou a řekla ji ze se krava a usla z domu a vratila se vnoci kolem 11hodin.

martin (St, 18. 11. 2020 - 23:11)

v případě zájmu kontakt na mě je [email protected].

Reklama

Přidat komentář