Reklama

Výprask vařečkou

Návštěvník (St, 25. 11. 2020 - 19:11)

Bum bum bum prásk prásk

Návštěvník (St, 25. 11. 2020 - 19:11)

Bum bum bum prásk prásk

M(anonym) (St, 25. 11. 2020 - 19:11)

PROSÍM VÁS LIDI NAHASTE TO!
jestli jste úchylové doufám že ne tak si to pište jonam

zdeněk D (Ne, 22. 11. 2020 - 17:11)

Máš pravdu,že výprasky prožívájí deti jinak ,když jsou malý a jinak dospívající.Na prvním stupni,když jsem byl bit,tak jsem sebou mrskal a nedostával dobrovolně vařečkouči řemenem .Od puberty jsem začal prožívat výprask jinak.Když jsem měl volbu trestu tak jsem si vybral výprask.když mně tatka vyplácel řemenem byl jsem rád rád .když u toho byla mamka nebo teta.Jednou jsem si to naplánoval tak abych byl bit až bude u nás sousedka se svoji dcerkou.Měl to být pro mně potupný výprask ale kromě té bolesti to bylo vzrušující.

bad boy (Po, 23. 11. 2020 - 15:11)

Jo je to tak, moje máti neměla problém seřezat mi zadek před někým dalším. A asi ve třinácti jsem začal pociťovat něco jako vzrušení když jsem dostával před nějakou osobou ženského pohlaví. Často byla při výprasku má mladší sestra no a pak mě ještě viděli dvě naše sousedky, má teta a sestřenka no a jednou taky 2 spolužačky mé sestry. To bylo tak do mých 15, pak už jsem nedostával. Teď mi je 17 a někdy přemluvím svou holku aby mi nařezala a taky přemýšlím, že to navrhnu sestře. Už je jí 15, tak snad to aspoň zkusí.

Lady (St, 20. 10. 2021 - 09:10)

Ahoj je my 12 a nechápu jak se může někomu líbit výprask. Ja sem nigdy nedostavala nějak často a moc ale pár ran se my taky ušlo. Teť už na holov nedostavam že sem na to velká ale Vařečkov my semtam lupne a hrozně to štípe a vždy kdiž vydim že bere vařečku tak my de do breku.

Návštěvník (St, 20. 10. 2021 - 18:10)

Ve dvanácti není divu, že to nechápeš. Až ti bude okolo dvaceti, tak se na to budeš dívat jinak, protože budeš vědět, že takové jemné naplácání rukou, které není za trest, může být příjemné (narozdíl od výprasku vařečkou od rodičů za trest).

Lady (Čt, 21. 10. 2021 - 11:10)

Vařečkov dostavam kdiz lžu a jen do 5 ran. Vždy brečím a nigdy dostad nechci. Pořádný výprask sem dostala raz na holou kdiz sem se pohadala s mamou a řekla ji ze se krava a usla z domu a vratila se vnoci kolem 11hodin.

martin (St, 18. 11. 2020 - 23:11)

v případě zájmu kontakt na mě je [email protected].

martin (St, 18. 11. 2020 - 23:11)

Zdravím,
jsem vysoký dominantní chlap z Prahy.
Je tu nějaká žena dívka, co by ráda dostala od vysokého a pohledného chlapa z Prahy?

Návštěvník (St, 18. 11. 2020 - 13:11)

Jo jasně to se určitě stalo

Monika (Po, 16. 11. 2020 - 13:11)

Když jsem byla poprvé u svého kluka doma přes noc , těšila jsem se na sex. Ale nebylo nic. Nepostavil se mu. Snažila jsem se rukou i půdou ale nic. Byl rudý v obličeji a pořád jakoby mi chtěl něco říct. Ráno když přijela jeho máma tak se rovnou zeptala jestli jsme si to v noci užili. Řekla sem že ne že nic nebylo. Mirek sklonil hlavu a mlčel. Tak to ne ostudu mi dělat nebudeš. Rozčílila se jeho máma. Chytla ho za tričko a prehnula ho přes opěradlo křesla. Vzala ze skříně dřevěné pravítko a pleskla ho dvakrát po zadku. Ani nemuk a zůstal přes křeslo. Stahni mu ty tepláky a trenky taky ! Byla sem vykulena ale stáhla mu je. Dostal asi dvacet ran. Tak co stačilo ?! Mirek se narovnal a řekl ze ano. Čurák mu trcel jak kopí. Tak šup než mu zase zvadne. Šli jsme do vedlejšího pokoje a tam si suprově zamrdali . Od té doby vím jak na to.

Soňa (Po, 16. 11. 2020 - 16:11)

Ano, někoho výprask fakt může vzrušovat. Já jsem byla zvyklá trestat dceru, když něco provedla. Nebylo to moc často, no někdy, když už nic nepomáhalo, tak dostala na holou. Někdy v šestnácti nebi sedmnácti jsem si všimla, že začíná výprasky prožívat trochu jinak. Sama si svlékla kalhotky, poslušně vystrčila zadek, přestala sebou mrskat a já si někdy všimla, když jsem jí vyplácela, že její dírka trochu vlhne, těžce dýchá a je zjevně vzrušená. Až při jednom dalším výprasku, když se jí znova našpulená dírka už po chvíli leskla vlhkostí, začala se třít rozkrokem o opěradlo křesla přes které byla prohnuta. Začala sténat, no ne od bolesti, ale rozkoší a každá rána na její zadek jí rozpalovala víc a víc a zjevně se blížila k orgasmu. Moc mě to překvapilo a abych se ujistila, řekla jsem jí, aby více roztáhla nohy. Poslechla a já se mohla přesvědčit. Její zduřené pysky ohanbí byli jasně červené a její vagína úplně promočená. Nikdy jsme o tom nemluvili, ale tehdy to byl ode mě její poslední výprask. Teď je dcera už dospělá a já jen doufám, že se nenechává často řezat nějakým úchylem, který by jí mohl ublížit.

Domnic (So, 28. 11. 2020 - 19:11)

Nechtěla by jste si připomenout časy, kdy jste dávala výprask? Akorát ne dceři, ale klukovi?

Návštěvník (Po, 16. 11. 2020 - 11:11)

Bum bum prásk prásk

Návštěvník (Po, 16. 11. 2020 - 11:11)

Bum bum prásk prásk

Návštěvník (Po, 16. 11. 2020 - 11:11)

Bum bum prásk prásk

Návštěvník (Po, 16. 11. 2020 - 11:11)

Bum bum prásk prásk

Návštěvník (Po, 16. 11. 2020 - 11:11)

Bum bum prásk prásk

Návštěvník (Po, 16. 11. 2020 - 11:11)

Bum bum prásk prásk

Reklama

Přidat komentář