Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Návštěvník (Ne, 22. 11. 2020 - 23:11)

boli ho, protoze nic nedela, nema svaly, jen rosol. U jakykoliv prace by si svaly zvykly, jenze je linej, chce se jen valet

njn (Ne, 22. 11. 2020 - 23:11)

časem pozná, že něco udělat musí. Jinak se z toho tam zblázní všichni

Ota (Ne, 22. 11. 2020 - 21:11)

Jenže Mio ono je to přesně tak.Když stojim dýl u něčeho na jednom místě tak mě berou svalový křeče do zad že si pak musim lehnout a to někde ve fabrice těžko udělám.Nebo si tam mám lehnout od pásu najednou na zem? A Miluška má stejný problém,takže my se s Miluškou chápeme.Ale teď bych řekl že spíš to Milušce pomáhá že tu jsem.Ona si vzala sluchátka,zavřela oči a leží v klidu a Sergej povídá na mě a tim má ona klid.A zase když už jí vidim že je v klidu tak zase cítim k ní lásku znova,tak já nevim.Najednou si říkám že teď na ní můžu koukat bez keců od rodičů.A doma má synka, synek vylezl s úsměvem mi pozdravil,dal Milušce talíř po večeři a zase zalezl do pokojíku.Je vyšší než já.Už má vousy a chlupatý nohy:). Jen její dcera tu neni.

Logik (Ne, 22. 11. 2020 - 23:11)

Tak to je přímo rodinná idylka. Oto, tak když máš tak závažnej zdravotní problém, tak to musíš do práce, kde se maká krumpáčem a lopatou. Křečí tě to zbaví hned. To jen děláš nebo fakt jsi debil? Ty si jako myslíš, že tam 4 ! měsíce spolu vydržíte? Miluna se zblázní, ty se uchlastáš a Sergej ti jednoho dne utrhne hlavu. Já sem radši pár dní nepolezu, protože když vidím, kdo všechno v této době pracuje a pak tady čtu o těhlech lemplech, je mi na nic. Miluna mě velmi zklamala.

Mia 22 (Ne, 22. 11. 2020 - 22:11)

Tak to já už mlčím. Zbytečná debata.

radši bez nicku (Ne, 22. 11. 2020 - 21:11)

Jak říká Otik. Co máte pořád s tou prací.

A (Ne, 22. 11. 2020 - 20:11)

k tomu rivotril s vodkou.

nojono (Ne, 22. 11. 2020 - 21:11)

a hned bude veselo, hodí trojku a pak dostane Oto na budku.

Fernando (Ne, 22. 11. 2020 - 20:11)

Ale hlad mít nebudou. Sergej běžně vaří pro víc lidí.

Logik (Ne, 22. 11. 2020 - 20:11)

:)), opět trefa do černého.

Ota (Ne, 22. 11. 2020 - 20:11)

má základní vzdělání a jeho zapojení na prac. trhu - odhad 5 roků.

Logik (Ne, 22. 11. 2020 - 20:11)

Tak je pak logický, že si práci musí pečlivě rozvážit. Radši nebudu dál komentovat. Ale mnohé se mi vysvětlilo.

Mia 22 (Ne, 22. 11. 2020 - 21:11)

To víš, že jo. To není jen tak bezhlavě vlézt do nějaké fabriky. Tam určitě budou chtít po člověku práci a to pak ruce bolí, záda bolí, povyražení žádný. Jo, je to těžký.

Miluna, Oto,Sergej (Ne, 22. 11. 2020 - 19:11)

fuj práce, fuj.

Sany 11 (Ne, 22. 11. 2020 - 19:11)

Jsem to odklepla 2x.

Sany 11 (Ne, 22. 11. 2020 - 19:11)

Jsem jen tak nahledla do nabidek prace v Pisku a okoli. Jsem se domnivala, ze prace je malo,ale opak je pravdou. Spousta fabrik hleda, Miluna by taky mohla delat z fleku uklizecku spolecnych prostor v bytovych domech na zkraceny uvazek...
No, co dodat.... Kdo chce kam....

nojono (Ne, 22. 11. 2020 - 18:11)

dělat nebudeš a nebudeš. Milči určitě nepomůže když tam budete hnít všichni tři. Ty se tam budeš flákat a S. tě bude živit? Fabrika je ti málo, tak hledej něco lepšího pokud na to máš.

Ota (Ne, 22. 11. 2020 - 18:11)

Já sám ještě nevim co udělám. Do fabrik se mi nechce.Ještě se rozmyslim jak to tu bude.Spíš jsem si říkal jestli by Milče nepomohlo že tu na něj neni sama. Ještě se mi s ní nepovedlo mluvit o samotě. On jí strašně hlídá.Opilá teď určitě neni. Jak jsem psal že kouká otupěle to je celkově z toho jak to všechno je.

Logik (Ne, 22. 11. 2020 - 19:11)

To já bych byl taky otupělej, kdybych zjistil, že místo jednoho klíštěte mám na krku dva. A ještě, že jsem si to zavinil sám.

Logik (Ne, 22. 11. 2020 - 19:11)

Oto, můžeš mi říct, jaký máš vzdělání? Další otázka, na pracovním trhu jsi asi 20 let, tak kolik máš odpracováno? A pak bych tě rád vyvedl z omylu. Milče nejvíc pomůže, když do pracovního procesu byste vypadli oba, ty i Sergej. Ona je psychicky nemocná a nechce vás tam mít za zády ani jednoho. Vlastně ty máš řidičák, Sergej auto, tak do nějaké té práce byste mohli spolu a Milča nějaký ten úklid, jak tu Sany psala. Hlavně si nepřipouštěj myšlenku, že bys tam dřepěl u nich doma. Vždyť tam ani nemáš kde spát.

Reklama

Přidat komentář