Reklama

Cinkali byste znovu klíčema?

aladin (Ne, 22. 11. 2020 - 22:11)

"Léky na covid-19 už v Česku zkusily stovky lidí, účinky jsou ale nejisté"...Co pořád otravujete s tím Rendesivirem, vždyť je na HOVNO, WHO je Sionistická organizace a bude vždy podporovat Americké Sionisty !!! Co takhle Isoprinosin a nebo SPUTNIK V ??? Nešmakuje Sionistům ??? Nemají z nich žádné zisky ??? A proto budeme umírat dál ??? Hlavně důchodci ??? Vládo, koho vlastně podporuješ ??? Jak může zasraná fašistická EU zakázat poupit fungující vakcínu a nechat klidně umírat občany Evropy ??? Jak to, že "naše" vláda ji (EU) poslouchá, když jde o občany České republiky ??? Komu vlastně tato vláda slouží ??? Amíkům a nebo Čechům ??? Je vůbec zájem vlády léčit lidi v České republice ??? A nebo má nakázáno od EU nechat je zemřít ??? A nebo je ta "naše vláda" už také Sionistická ???

Návštěvník (Ne, 22. 11. 2020 - 23:11)

Ano , navzdory všem kecům o svobodě , demokracii , pravdě , lásce a humanitě je dnes zdravotnictví především kšeft a proto jsou peníze opět až na prvním místě a správně narážíš na to ke komu potečou .

Návštěvník (Ne, 22. 11. 2020 - 23:11)

Astra zeneca a Giliamed, to je přeci dlouhodbě spolupracující firma s pražským ústavem organické chemie , kde působil vědec a vynálezce léku na AIDS profesor Holý, tudíž máme naději, že budeme jedni z prvních, na které se vakcína někdy v únoru, březnu dostane, tak neremcejme, nějaká pětistovka navíc za záchranu života stařešinů v rodu rozhodně stojí za jejich životy!

Návštěvník (Ne, 22. 11. 2020 - 22:11)

A je to tady. Sionistický stát, nemá právo na to, aby eliminoval Palestince ze svého státu.To řekl Hamáček správně, je to příměr ČR zkušenosti v období nacismu. Co jiného to je. Osekali náš stát a utečenci z celé ČSR museli utíkat do smrsknutého okleštěného středu Čech.
Proto bych žádal jahodu aby napříště psal Palestinec s velkým P a stát israel s malým p, protože defakto je to Palestina a ne Israel. Nebudeme se hádat o slova...

Shabbatot-Jahoda (Po, 23. 11. 2020 - 06:11)

Jsem pro.Palestinci do Palestiny a Israelce do Států Israel.Zadne dojíždění za práci do Israel, žádná humanitární pomoc , žádná finanční podpora a lékařské ošetření,atd.Uvidime kdo na tom vydělá více.Jo a Israel byl v Israeli již za krále Davida ....o nějakých Palestincich se dějiny nezmiňují... takže okamžitě vrátit Judeu a Samaří a Jerusalém učinit hlavním městem Státu Israel a přesunout tam všechny ambasády světa.Doufam že jsem se vyjádřil jasně !

Návštěvník (Po, 23. 11. 2020 - 09:11)

Eugenika?!

Shabbatot-Jahoda (Po, 23. 11. 2020 - 07:11)

Jo to myslíš toho Hamáčka který má dobré vztahy s čínskou komunistickou stranou,je pro vládu komunistů a SPD a je komunista? Jedno ti nyní řeknu Aladin.... český bolševik nepodporoval islámský terorismus jednak výcvikem islámských teroristů v ČSSR,jednak dodávkou zbraní včetně Semtexu který se nedal dohledat detektorem.A byl to právě soudruh z ČSSR který měl dobré vztahy nejen s islámským teroristou,ale i s Saddám Husain,Kaddafim,Castrem a jiným sobě podobným soudruhem, takže soudruh Hamáček ať si veme sobě podobné soudruhy osobě do obýváku doma....oni ho kulturně obohatí kudlou,bombou a raketou.

Shabbatot-Jahoda (Po, 23. 11. 2020 - 07:11)

Čínský mobil mě tam píše zase békoviny
...ale jinak český bolševik islámský terorizmus podporoval,to je přece jasné.Ale to je CIA a Mossadu známé,ti vědí o českém bolševikovi dávno své

Shabbatot-Jahoda (Po, 23. 11. 2020 - 06:11)

Jsem pro.Palestinci do Palestiny a Israelce do Států Israel.Zadne dojíždění za práci do Israel, žádná humanitární pomoc , žádná finanční podpora a lékařské ošetření,atd.Uvidime kdo na tom vydělá více.Jo a Israel byl v Israeli již za krále Davida ....o nějakých Palestincich se dějiny nezmiňují... takže okamžitě vrátit Judeu a Samaří a Jerusalém učinit hlavním městem Státu Israel a přesunout tam všechny ambasády světa.Doufam že jsem se vyjádřil jasně !

Návštěvník (Ne, 22. 11. 2020 - 21:11)

O: Theodor Hertzl byl Němec a jestli se pletu tak mi vyhubujete, v období Německé pozdní expanze do kolonií, takže si chtěl také přihřát polívčičku, jednoduše Němci na to měli ekonomicky a hlavně silově, tak se do kolonií vecpali se svými děli a puškami a na to místní neměli šanci vůbec nic udělat.Nakonec v Palestině to samé.

Návštěvník (Ne, 22. 11. 2020 - 21:11)

Možná , že se mýlím a klidně mi za to vyčinte, ale nebyl Theodor Herzl žid v období Německé expanze do kolonií?!

aladin (Ne, 22. 11. 2020 - 21:11)

"Češi ukázali na viníka koronavirové krize. A není to Babiš"...Zase řešáte blábol !!! Za COVID 19 můžou Spojené státy Americké !!! Celá léta se snaží vytvořit virus, co by vyhubil 90% obyvatel Země, a jak je vidno, povedlo se, ale vypadá to, že vyhubí celou živočišnou říši a to i lidstvo !!! Komu budou poton ti nadlidé vládnout, když Gojímové vyhynou ??? Vezmou si sami do ruky krumpáč, lopatu, motyku a půjdou makat ??? To rači chcípnou hlady !!! Žádná skoda !!!

Návštěvník (Ne, 22. 11. 2020 - 21:11)

Příznivce židovského státu utvořeného kolem pahorku Sión, tedy v území, kde naposledy před 2000 lety existoval jakýsi bájný starověký stát, kmenů vyznávající náboženství z kterého se vyvinulo náboženství dnešního Judaismu. Dle mého Hertzl byl kolonialista, Německá kolonialista, protože takový nápad jako uchvátit nějaký stát a udělat si z něj národní stát, to je totální kolinialismus.Samozřejmě, to je věc devatenáctého století a pozdního německého sjednocování, kde tak nějak na židy nezbývalo místo a tudíž se poohlédli o vlastní kolonii, kde by se v případě právě vítězství toho nacionalismu a posunutí do extrémní fanatické formy mohli uchýlit. To jaksi bylo splněno, respektive Němečtí židé zhusta utíkali před nacismem a nejvíce byli lapani právě východoslovanští židé, jako Polští, ukrajinští, ruští utíkající před carem dozápadní Evropy.

Návštěvník (Ne, 22. 11. 2020 - 21:11)

Tedy před jaski Ruskem v období pádu civilizace Ruského carství a samoděržaví, kdy rostli levicové atentáty a zhoršovali se nálady proti buržoazii a carovi, tak odcházeli do západní Evropy, kde bolševismus zatím nehrozil, než tedy nás podrazili Francouzi a po válce i USA a spadli sme do bolševické sféry vlivu.

Návštěvník (Ne, 22. 11. 2020 - 21:11)

Klaus podporuje Trumpa proti Bidenovi a to mi stačí! Rasistu, mužského macha, lháře, pitomce, alarmistu, tedy vše co jinak oficálně napadá kLAUS.

Návštěvník (Ne, 22. 11. 2020 - 21:11)

Ekonomická svoboda není osvobození. Osvobození zahrnuje stav, kdy každý má svobodu jakou si zvolí. Jeden ekonomickou, druhý svobodu od vydělávání peněz, další svobodu si říkat a tvořit a mluvit a performerovat, další svobodu náboženství jiný svobodu od náboženství.
Klaus ten má rád pinochetta a to byla ekonomická svoboda, ale diktátorský policejní stát za účasti katolického náboženského poviného přesvědčení, kde existovali lágry pro vybrané skupiny,které jim do toho nezapadali, logicky.

Návštěvník (Ne, 22. 11. 2020 - 21:11)

Tady se zaměňují fakticky věci, které jsou podobné, ale nejsou stejné.
Demonstrace je neodlišitelná od pouhé agitace či happeningu nebo masopustu, pouhého srocení davů např. na popravách nebo k rozsvícení vánočního stromku nebo politickém mítingu, když tam zazpívá nějaká celebrita, když tam promluví někdo s kým se mohou identigfikovat a jeho osobnost tak přejde jakoby na ně a rozsvítí na chvíli jejich životní prázdno a nebo se jdou jen šikovně projít a provětrat protože jinak by se nedonutili.
----------------------------------------------------------------------------
Svoboda si dělat řikat od skutečného Osvobození od nějakého srabu, z nějakého srabu.
----------------------------------------------------------------------------
Fakticky osvobození tady od nácků udělali jiní než tadyhle ty lidi co nadávají na komunisty a na politiky a sami se derou na politická místa. Tzn. fanatici jinýmy směry.

Návštěvník (Ne, 22. 11. 2020 - 19:11)

Klaus je morální autorita. Proto jsme v rukou tunelářů..

22.11. (Ne, 22. 11. 2020 - 21:11)

Jednu prý sbalil během letu do New Yorku. „Věděla jsem, že budu obsluhovat v business třídě a že ho budu mít na starosti. Hezky jsem pozdravila »dobrý den«, na nějaké pocity nebyl čas, ale určitě jsem se mu líbila,“ popsala seznámení.
Pak se setkali v Londýně. „V Londýně jsem šla na tu jeho přednášku, pak se něco hezkého stalo a člověk se nechá unášet.

22.11. (Ne, 22. 11. 2020 - 21:11)

Jo ty přednášky a pracovní cesty.

Reklama

Přidat komentář