Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Logik (Ne, 22. 11. 2020 - 17:11)

Tak jo. Milča si to zavařila. Jestli se Sergej od ní nehne, to je na palici. A teď, myslím, že psala, že maj malej byt, tak tam bude mít za zády dva. Nevím jak vám, ale mně se zdá, že Ota je Sergejovou nabídkou potěšený a že o ní reálně uvažuje. Tak počítám, že Milča je nejdéle do středy u Radky. K Alici si asi netroufne, tam to nejspíš dostala jasně zakázaný.

Miluna (Ne, 22. 11. 2020 - 18:11)

to má ted těžký. Kdyby byly otevřený bary tak sbalí někoho jiného a přesune se i s igelitkou. Takhle je v tom až po uši, není kam uniknout. A jestli se Ota sčuchne se Sergejem tak to bude o to víc na palici.

Ota (Ne, 22. 11. 2020 - 17:11)

Ale kdyby byl aspoň normální život jako dřív. Když si představim někde hákovat v nějakym hnusu a ještě v roušce,docela hrozná představa.Sergej mi řekl ať tu jsem přes zimu s nima aby prý Milča neutíkala. Ještě mi řekl že kdyby ho opustila tak si to hodí. Tak ještě uvidim co a jak.

Pils (Ne, 22. 11. 2020 - 17:11)

Oto, nefňukej a buď rád, že jsi zdravej. Jsou lidi, co nevstanou. Ale hlavně - ryba a host třetí den smrdí, dlouho to takhle nepůjde. Tak otevři internet a podívej se, jaká je momentálně nabídka, aby to nedopadlo tak, že zůstaneš na ulici. A hlavní je někam nastoupit, abys měl peníze, a klidně pak můžeš hledat něco jiného, když nebudeš spokojený. Hlavně se nekácej.

Ota (Ne, 22. 11. 2020 - 16:11)

Ono rodičům už se nelíbilo že tam pořád jsem. Ale dnes opět dojel Sergej s ukrajincem.A začal se s Milčou hádat a rodiče to berou tak že mám pochybný kamarády tak se do toho vložili a ať vypadnem všichni i já s nima a já jsem nechtěl dělat scény tak jsem šel aby měli klid. Ale nevim jestli to někde zvládnu. A ještě k tomu to co jsem cítil k Milče to v celku vyprchalo.Protože když vidim jaký by to bylo soužití tak bych se asi zbláznil.

Otíku, (Ne, 22. 11. 2020 - 16:11)

vzpomeň si na Radku jak jí milovala. A taky jí to přešlo. Alici i Radka taky. Teď mysli na sebe, přestaň se tvářit jako nějaký nemocný chlap a už se konečně osamostatni. Ale bez práce to nepůjde. Zvládli to ostatní, zvládneš to taky.

Návštěvník (Ne, 22. 11. 2020 - 16:11)

Špatný příklad dětem. Tři lemplové doma. A do toho pubertální děti. Co si asi myslí? Že Otu rodiče vyhodí, to se dalo čekat. Jenomže Miluna řekla Já chci a hotovo. Tak je Sergej může živit všechny. Všichni tři jsou zdraví, aspoň na to, aby chlastali, cestovali, chodili po nákupech. Tak běžnou práci ve fabrice snad taky zvládnou.

Mia 22 (Ne, 22. 11. 2020 - 16:11)

Tak to vypadám že kam Milča šlápne, tam deset let tráva neroste. Souhlasím s Pils, alespon vyřešíš jiný bydlení a práci.

Pils (Ne, 22. 11. 2020 - 15:11)

Oto, všechno špatné je pro něco dobré, třeba tě to někam posune. Budeš teda muset urychleně najít ubytovnu a práci, jinou možnost nevidím. Protože u Milči asi můžeš přespat, ale nic víc. Držím ti palce a promiň - rodičům se moc nedivím, tohle si nezasloužili. Snad to časem pochopíš.

Anonym (Ne, 22. 11. 2020 - 15:11)

Oto,s Milunou je to cesta do pekel,holky ti to tady říkaly

Anonym (Ne, 22. 11. 2020 - 15:11)

Oto to bydlíš u Sergeje? Proč vás rodiče vyhodili? Milča vyváděla?

Ota (Ne, 22. 11. 2020 - 15:11)

Rodiče mě vyhodili tak jsem u Miluny a nevim co bude.

Zvědavá (Ne, 22. 11. 2020 - 16:11)

Má Miluna aspoň výčitky svědomí, že tě připravila o dočasný domov? Miluna teď z toho poleze po zdi. Lezl jí na nervy jeden chlap, teď tam bude mít za zadkem dva. Z toho jeden ví o garáži.

Ota (Ne, 22. 11. 2020 - 17:11)

Já s ní o samotě ještě nemluvil.Sergej se od ní nehnul tak nevim. Jen vidim jak kouká nějak otupěle a nic neříká, mluví jen Sergej.

Návštěvník (Ne, 22. 11. 2020 - 17:11)

Oto, jestli tam odtud nevypadneš, tak si to brzo hodí Miluna, protože dva cvoky ta zády, to už vůbec netvládne. Tak ji budeš mít na svědomí. Zmiz tam odsud. Jestli más ješte kousek rozumu, od 1.12. si najdeš práci s ubytovnou.

Jo (Ne, 22. 11. 2020 - 15:11)

To se dalo čekat. Poděkuj Miluně, že ti to zavařila u rodičů. Kráva blbá.

Pils (Ne, 22. 11. 2020 - 15:11)

No - když se neozývají, není to dobře. Ale zajímavé je, že Rasputinovi jsem se věnovala asi před dvěma měsíci, taky mě ta postava zajímá. A co se týká H., tak mám pocit, že se tím N. pořád zaobírají, sice o tom nemluví, ale mají z toho pocity viny. Myslím, že H. byl psychopat, který uměl pracovat s lidmi, do toho krize - a neštěstí bylo hotovo.

-Aleš- (Ne, 22. 11. 2020 - 14:11)

Pevně věřím, že Ota a Miluna jsou v pořádku a že si tam na ně nedošel Sergej з друзями.

Mia 22 (Ne, 22. 11. 2020 - 14:11)

Už mám o ně trošku starost. Že se alespon Ota neozve.

-Aleš- (Ne, 22. 11. 2020 - 14:11)

Jj, pište jenom "H", ať si na nás nedošlápne útvar pro odhalování kybernetické kriminality :-)

Reklama

Přidat komentář