Reklama

Pánské punčocháče

Axel (Čt, 3. 6. 2021 - 08:06)

Mám od lékaře dopručeny podpůrné (ne kompresní) punčocháče, takže je nosím pořád. V zimě 40 den, v létě 20 a 15 den Aries Avicenum Fashion pod kalhoty, když je teplo, tak pod kraťasy tělové, když je hodně teplo, tak samodržky. Pak chodím v sandálech, s otevřenou špičkou, to už je nápadnější, některé paní v autobusu si všimnou, ale to je vše (co si myslí, to bohužel nevím). V práci jsem jim důvod vysvětlil, spíš už se ptají, zda to pomáhá. Jelikož jsou ty Aries drahé (i když mnohem více vydrží), tak používám běžné lycrové, ty taky trochu stahují, ale za mnohem nižší cenu, v sandálech je přece jenom větší nebezpečí zatržení.

Milan (Ne, 13. 6. 2021 - 11:06)

Mám podobný problém, též mi bylo doporučeno nosit podpůrné punčochy jako prevenci pro tvorbě křečových žil. Nosím tedy už od podzimu, celkem pravidelně stahovací silonky pod kalhoty a určitě je to při delším stání a i delší chůzi znát - nohy tolik nebolí. Teď ale nevím jak to řešit v létě, budu-li si vzít kraťasy. Asi to budu muset vydržet bez nich, nebo sehnat takové silonky, aby to nebylo vidět, ale to asi ani nejde.

Axel (Ne, 13. 6. 2021 - 19:06)

Určitě doporučím Avicenum Fashion 15 nebo 20. Ty 15 den nemají zesílení na prstech, takže se dají nosit i do sandálů. Barva "natura" je světlejší, což je vhodné pro teď, kdy ještě lidé nemají opálené nohy, ale ani "bronz" není nějak tmavý. Nakoupil jsem ve slevě na pegal.cz. No a až bude tento týden přes 30 °C, tak pak samodržky. Okolí obvykle nekouká lidem na nohy, zkuste si všímat lidí, které potkáváte, kam koukají, většinou ne na nohy. Všimnou si, když budete třeba sedět v MHD naproti někoho nebo v čekárně. Musíte se tvářit, jakože si nejste vědom, že máte na nohách silonky. Máte to naordinové od doktora, tak co. Když máte silonky ve vedru, tak jistě každého napadne, že pro to máte nějaký pádný důvod.

Návštěvník (St, 2. 6. 2021 - 11:06)

Ale áno BEPON:SK

Návštěvník (St, 2. 6. 2021 - 11:06)

Ahojte som yo slovenska a ja nosím panske pančuchy a kupujem ich na internete BEPON.sk aj predajňach BEPON

Nela (Ne, 14. 2. 2021 - 14:02)

Ja som pristihla brata v izbe ako si oblieka pančušky a to mal vtedy len 16 rokov. Zo začiatku mi to prišlo zvláštne, ale postupom času som si na to zvykla, dokonca som mu potom par krát aj kúpila pančušky. Teraz má už 25 rokov a má aj priateľku, ktorá vie, že nosí pančušky a je s tým v pohode.

jirka (Út, 1. 12. 2020 - 03:12)

Vážení přátelé, ať už...asi mam smůlu,ale zatím jsem žádnou doktorku která by pobíhala v ordinaci jen v prádle při vyšetřování nepotkal,smůla,jinak punčocháče jsou fajn,jen společnost s tím má stále problém

Adam (Po, 30. 11. 2020 - 23:11)

Já je nosil jako malej taky a teď nosím silonky dámský. Jsou super.

Jirka II (Út, 1. 12. 2020 - 18:12)

Jaké máte zkušenosti, mě se potí hodně chodidla, nevím jestli bych vydržel v pánských punčochách, ponožky musím mít bavlněné. Děkuji

Návštěvník (Pá, 4. 12. 2020 - 14:12)

Vem si bavlněný punčocháče.

Martina (Ne, 22. 11. 2020 - 19:11)

https://www.evona.cz/panske-puncochace Že by se výrobce spletl když podle někoho patří punčocháče jednom ženám

Fan (Ne, 22. 11. 2020 - 17:11)

A co myslíš že ti řeknou. Mě se jen občas podívá nějaká ženská na nohy a jen se pousmála chlap si silonek snad nikdy nevšiml. V létě jsem šel kolem skupinky asi15 letech kluků,čekal jsem nějakou narážku a kluci jakoby nic

Petr (St, 25. 11. 2020 - 07:11)

To právě nevím a navíc jsem stydlivý. Budu to muset zkusit překonat. Je to povzbuzující vědět, že je nás takových víc.

Návštěvník (Ne, 10. 1. 2021 - 23:01)

Vyhledej si na nějaké sociální síti toto téma a zjistíš, že nás jsou mraky! Celý život jsme nuceni něco překonávat. Začíná to odložením plen a nyní máš za úkol překonat stud z nošení punčocháčů na veřejnosti :-D

Fan (St, 25. 11. 2020 - 18:11)

Já jsem byl , taky stydlivej. Aji když jsem měl jenom silonky pod kalhotám. Jednou jsem si řekl že se toho stejně nedočkáme že muži budou nosit silonky s kraťasy,tak jsem to zkusil sám. Po čase mě to ani nepřijde, když vidím že reakce lidí je vlastně žádná a to si někdy beru třeba i černý,tak ti přeji odvahu a v pohodě

Petr (Ne, 22. 11. 2020 - 15:11)

Ahoj ve spolek, taky hrozně rád nosím silonky pod kalhotami, ale pod kraťasy si je vzít stydím i když bych moc rád. Mám obavy z reakcí lidí. I když večer jsem několikrát byl.

Tina (So, 14. 11. 2020 - 05:11)

Kdysi zde začal Bruce diskuzi o tom, jakou má chorobnou závislost na těchto děvách. Nyní se zde jen rozčiluje a každého napadá, nevím proč. Bavit tě to může, ale chodit tam aspoň deset let 2x za měsíc už je mimo normu, a pokud to zde píšeš, tak musíš sám cítit, že to tak úplně ok není.Zvláště pokud to máš doma fajn, jak píšeš. Zkusit, poznat a občas využít je něco jiného, než děláš ty. Jen nevím, proč se pořád jaksi chvástáš penězma a nechceš uznat, že i jiné profese vydělávají. Já bych taky neřekla, že si to může profesor dovolit, ale snad jo, když to tvrdíš, ale proč proboha neuzáš Ize toho pojišťováka s 30 tisíci. Já taky znám jednoho, je makléř, působí v krajském městě a tyto prachy fakt má, toto nejsou borci, co zvoní na baráky a škemrají, ti už mají svou reputaci a něco ví. Mnohdy jsem překvapena, kolik kdo vydělá. Adélo, nerozčiluj se, chlapů tam chodí dost, jinak by to nevydělávalo takový prachy. Ale stejně je to jen šukačka na rychlo, pomalu bez dotyků atd. no, to by nám Bruce mohl napsat, jak to je. Pro holky prý je nejlepší, když chlapa skolí na záda, aby ho na sobě nemusely mít. Nějaká je třeba dobrá herečka, tak dá chlapovi pocit, že je hvězda...to jen, co jsem kde vyčetla. Ať každý platí, za co chce. Ale jak říkám, poznat, zkusit je něco jiného než 2x do měsíce. V čem je jiný sex tam a s manželkou a co je vlastně pro tebe víc, která je lepší? Ženy na ně žárlí, protože si myslí, že je chlapi považují za lepší v posteli, ale já myslím, že je láká spíš to neřestné prostředí než samotný sex

M (So, 14. 11. 2020 - 12:11)

Další zkopaný.......

ľubo (Út, 10. 11. 2020 - 18:11)

čaute som chlap ako každý iný a vždy keď sa ochladí mám na sebe pančuchy a kupujem si ich cez internet panske ale keď niesu panske tak si kupujem aj dámske

Návštěvník (Pá, 6. 11. 2020 - 12:11)

To je pravda jeto zvláštní komentář ale jinak , koupil jsem si punčocháče pánské 80 den a řeknu vám super jsou krásně jemné příjemné a dokonce i nohy mne tolik nebolí protože se v práci docela naběháme tak přes zimu je budu nosit každý den fakt super.

Reklama

Přidat komentář