Reklama

cuckold z pohledu ženy

Návštěvník (St, 25. 11. 2020 - 22:11)

Ani nemusíš truchlit . Taková manželka kterou sponzoruješ a jiní ji šoustají je vždycky k mání . Jak říkal můj bývalý kolega , takových je v papírnictví za korunu tři archy .

Návštěvník (Út, 24. 11. 2020 - 22:11)

Jedině to ,že ten třetí do hry bude mít většího , případně bude výkonnější než manžel a ty zblbneš . Pozor na to , řečeno vulgo : když je čurák v kundě , tak je rozum v prdeli .

Návštěvník (Ne, 22. 11. 2020 - 06:11)

Jestli uvazuje o tom ze te pujci a bavite se spolu na tohle tema,tak se nic spatneho nestane a budes mile prekvapena.My jsme s manzelem planovali asi 2 roky,ze me pujci jinemu.Doslo k tomu a byla to opravdu skvela noc plna orgazmu manzela milence i me.Druhy den byl na me manzel silene hodny a od te doby vnimam,ze me miluji mnohem vice a opravdu si sex uzijeme lepe a obcas si povyrazime ve trech.Skvely zazitek jsme meli i na dovolene.

Ota (Út, 16. 8. 2016 - 08:08)

Mončo , co třeba já ...rád bych o tom popovídal-:))
Ale nejsem teda holka....

Monika (Út, 16. 8. 2016 - 07:08)

Manžel mi již před několika roky začal naznačovat jak ho toto láká.Stačilo by prý jenom jednou,ale mě trvalo dost dlouho tyto jeho návrhy,většinou před souloží nebo během ní,začít vstřebávat jako faktum které bylo stále víc docela vzrušující.Jenom představy jak by se asi tvářil když mě začne obletovat, osahávat,svlékat cizí muž to bylo něco.Tak jsme se oba dostatečně připravili na den kdy to celkem náhodně vypuklo.Pro mě jako dosud věrnou manželku to byl prožitek vedoucí na maximální vrchol.Manžel to vše sledoval ale jak se mi později přiznal,nebylo to tak jednoduché jak si představoval ale to co viděl převládlo nad pocity vlastnictví.Od té doby když ho napadne zase půjčit manželku,všechno fotí a filmuje.
Již ten první přes odpor mého muže do mě hodně nastříkal a je to tak pokaždé.
Docela bych si s některou o těchto věcech začala psát po mailu.Je to takové anonymní, žádné kamarádky.

Monika (St, 26. 6. 2019 - 13:06)

Byla bych ráda si o tvých pocitech a prožitcích, s tebou psát.Starašně mě to vzrušuje.Díky.Monika
[email protected]

Veru (So, 13. 8. 2016 - 23:08)

Vím, že v ČR se rozlišuje cuckold a kandaulismus.
Manžel je kandaulista a vyhovuje mi to, občas si užiju.
Cuckold mi připadá už příliš extrémní

ladis (So, 13. 8. 2016 - 15:08)

ahoj, kde se dá najít...myslím, že hotový cuckold neexistuje.Každá žena, která chce cuckolda si ho musí vychovat a vycvičit , mojí ženě to trvalo pul roku, dnes jsme oba maximálně spokojeni.

Petr (Čt, 11. 8. 2016 - 16:08)

ahoj, kde se dá najít...Ahoj Nino, rád bych Ti takového partnera dělal, já zase marně hledám takovou přítelkyni

hledám cuckolda (St, 10. 8. 2016 - 15:08)

ahoj, kde se dá najít cuckold muž? chtěla bych takového muže za manžela, milence už mám :) Nina

Peter (Út, 14. 3. 2023 - 01:03)

Ahoj. já tě rád poznám. 792860706

Cuckold (St, 7. 7. 2021 - 09:07)

Ahoj :) rád bych byl tvým cuckoldem, je mi 24, měřím 192, jsem štíhlý a bydlím v Praze. Můj e-mail: [email protected]

Návštěvník (Ne, 18. 7. 2021 - 01:07)

Hochu brzdi ! Představuješ si to jako párek v rohlíku u stánku na pouti . Tohle je o vztahu ženy a minimálně dvou mužů z nichž jeden je absolutně podřízený . A není to ze dne na den .

Pavel (So, 27. 3. 2021 - 09:03)

Hezký den Madam,
rád bych se stal Vašim mužem, majetkem, cuckoldem :-). [email protected]

Návštěvník (So, 27. 3. 2021 - 22:03)

Pavlíku , to je vztah , ne houska na krámě !

Lub (Út, 16. 3. 2021 - 16:03)

Ahoj Nino. Rád bych se stal tvým cuckoldem na trvalo. Jsem velmi k ženě submisvni a hledám dominantní ženu co si mě udělá k obrazu svému. Ženu které budu vzhlížet jako ke středu vesmíru a milovat ji nesmírně a vždy bude pro.me na prvním místě.Jsem atletické postavy zajištěný žádna socka. mail [email protected]

Lub (Út, 16. 3. 2021 - 16:03)

Ahoj Nino. Rád bych se stal tvým cuckoldem na trvalo. Jsem velmi k ženě submisvni a hledám dominantní ženu co si mě udělá k obrazu svému. Ženu které budu vzhlížet jako ke středu vesmíru a milovat ji nesmírně a vždy bude pro.me na prvním místě.Jsem atletické postavy zajištěný žádna socka. mail [email protected]

Jiři (So, 23. 1. 2021 - 22:01)

Jsem submisivni 51 letý muž a hledám ženu jakéhokoliv věku na cuckold vztah. Dlouho po takovém vztahu toužím. Hledám vztah ve kterém tě budu milovat za tvou nevěru..Můžeš být dominantní a milence pro tebe ti budu poslušně třeba i hledat já sám..Chci být nucen i k bisexu a po každém milenci tě poslušně očistim. Můžeš si mě zamknou do pásu cudnosti a sex s tebou budu mít jen podle tvé chuti a nálady nebo vůbec. Najdu už konečně nějakou ženu s opravdovou chutí na takto zaměřený vztah?

Návštěvník (Pá, 5. 2. 2021 - 13:02)

Taky jsem cuckold Mel jsem to stesti ze jsem v takovém vztahu dlouho zil.Ted jsem sam a uplne te chapu.Je tezke takovou zenu sehnat.Ale zkus tu dominu.Taky o tom uvazuju.Neni to uplne ono ale aspon neco.Kousek od meho bydliste je domina ktera nabízí sluzbu klicnice a ma i bi otroka.Slutbu nabízí za 1tisic kc.Ty si objednas poradny pas cudnosti .Ona te zamkne a odevzdas klice.A kdykoliv budes chtit honit tak si domluvis schuzku.Das ji litr a ona te odemkne a muzes se vyhonit na nozky a slizat.Samozrejme musis o to nakolenou poprosit.A kdyz si priplatis ta zapoji otroka.Budes ho kourit nebo te ojede.Zalezi na domluve.Samozrejme plno dalsich praktik na kterych se domluvite .Furt lepsi nez se trapit sam.

Návštěvník (Pá, 26. 2. 2021 - 22:02)

To v každém případě .

Reklama

Přidat komentář