Reklama

Důchod-forma chudoby ?

Návštěvník (Pá, 4. 12. 2020 - 21:12)

Kádrový profil, sakra už jsme to slovo naštěstí zapomněl.

Návštěvník (St, 2. 12. 2020 - 20:12)

On každý ale 40000 plat nemá.

Návštěvník (Pá, 4. 12. 2020 - 18:12)

Tak se měl holt snažit, aby slušný plat měl. Ale když se chce někdo flákat, nevzdělávat se, neškolit, tak potom brečí, že je pořád pracovně i platově dole. A takový má potom důchod.
Tohle je zkrátka kapitalismus. Přeje těm, co chtějí v životě něco dokázat.

Návštěvník (St, 25. 11. 2020 - 08:11)

Jaký je váš názor ?

Návštěvník (St, 25. 11. 2020 - 06:11)

Když si to neumí vyřídit, nedostanou. Na opatrování nemocného blízkého jsou příspěvky.

Iva (St, 25. 11. 2020 - 06:11)

Nejsou to nejapné blbiny, ale normálně pracujícímu člověku to rozum nebere. Mě osobně je spíš lidí ,které vidím opravdu nemocné a ani ten částečný důchod nedostanou, ba ani úlevu. Když se starají o blízkou nemocnou osobu,nedostanou ani ten příspěvek .

pravda (Po, 23. 11. 2020 - 12:11)

Je to o výchově, to si právě myslím. Pokud dcera/syn nezůstane na mizině kvůli nějakému neštěstí, není třeba děti dotovat. Pokud mají zdravé ruce. Normální, dospělé dítě by se stydělo, požádat o finance, podporu nebo rovnou důchod a ještě radit jak obelhat posudkovou komisi.

Návštěvník (Út, 24. 11. 2020 - 22:11)

Normální člověk to neudělá, ale parazit si o ten důchod požádá rád. Sociální politika je totiž dost štědrá.

Dáša (Ne, 22. 11. 2020 - 17:11)

Ahoj všem tady.Pro Markétu ohledně Delagilu:neměla jsem vážnější problémy,vždycky se na čas vysadil a byl pokoj,takže to jsem měla štěstí.Martino.já jsem se našla v tom,jak píšeš,že se bojíš vyjít na zahrádku,že Tě někdo nahlásí.Mám úplně stejný problém a úplně "nejlepší"je ,když se mě někdo zeptá-A kde děláte?Nebo Vy neděláte?Já bych ráda pracovala,ale kolikrát jsem ráda,že fakt nikam nemusím.Ale vysvětlujte to někomu,kdo je zdravý.Tak se mějte a bezbolestné dny.Dáša

Návštěvník (Ne, 22. 11. 2020 - 15:11)

mě by též zajímalo kdo tady zasírá nejapnými blbinami diskuse

Návštěvník (So, 21. 11. 2020 - 20:11)

Takovým způsobem důchod nemohla získat. Podobných fiktivních nesmyslů je plná "doktorka".

Spravedlnost (So, 21. 11. 2020 - 20:11)

Nemusíš nic hledat tady ,odsuzují Martinu co napsala jakým způsobem důchod dostala.

Iva (St, 25. 11. 2020 - 08:11)

Nejsou to nejapné blbiny, ale normálně pracujícímu člověku to rozum nebere. Mě osobně je spíš lidí ,které vidím opravdu nemocné a ani ten částečný důchod nedostanou, ba ani úlevu. Když se starají o blízkou nemocnou osobu,nedostanou ani ten příspěvek .

Návštěvník (So, 21. 11. 2020 - 18:11)

Důchod se přiznává podle bodů. Nastuduj si to.

Návštěvník (So, 21. 11. 2020 - 20:11)

Já to nemůžu najít, když gugluju vidím jen jakýsi pokles procentních bodů a rozdělení na stupně, ale ten pokles snad určují nějací lékaři ?

Jindra. (So, 21. 11. 2020 - 12:11)

Je to o výchově, to si právě myslím. Pokud dcera/syn nezůstane na mizině kvůli nějakému neštěstí, není třeba děti dotovat. Pokud mají zdravé ruce. Normální, dospělé dítě by se stydělo, požádat o finance, podporu nebo rovnou důchod a ještě radit jak obelhat posudkovou komisi.

Návštěvník (So, 21. 11. 2020 - 14:11)

Jakýpak stud, ať pracují jiní, když si umím poradit a rodiče mě podporují. Práce není pro mě, to by mi ještě tak chybělo se někde honit.

Návštěvník (So, 21. 11. 2020 - 12:11)

Právě. A já nechci přispívat důchodcům na důchod. A taky musím.

Jindra. (Pá, 20. 11. 2020 - 21:11)

Je to o výchově, to si právě myslím. Pokud dcera/syn nezůstane na mizině kvůli nějakému neštěstí, není třeba děti dotovat. Pokud mají zdravé ruce. Normální, dospělé dítě by se stydělo, požádat o finance, podporu nebo rovnou důchod a ještě radit jak obelhat posudkovou komisi.

Jindra. (St, 25. 11. 2020 - 08:11)

Je to o výchově, to si právě myslím. Pokud dcera/syn nezůstane na mizině kvůli nějakému neštěstí, není třeba děti dotovat. Pokud mají zdravé ruce. Normální, dospělé dítě by se stydělo, požádat o finance, podporu nebo rovnou důchod a ještě radit jak obelhat posudkovou komisi.

Reklama

Přidat komentář