Reklama

Nosíte rádi korkové dřeváky?

Kačka (Pá, 27. 11. 2020 - 22:11)

Nejsem ve skupině přímo jmenovaných, ale tvoje postiženi by se mi líbilo.

Jana (Pá, 27. 11. 2020 - 09:11)

To bude diagnóza korkáčová úchylka, pro nás hodně známá, těžko léčitelná. Jinak neobyčejné a neopakovatelné zpestření života pro všechny takto postižené a nějakou léčbu bych v žádném případě nechtěla. Spíš bych ráda nakazila co nejvíc lidí s taky na nich ty korkáče viděla.

Vojta (Pá, 27. 11. 2020 - 10:11)

Jsem si toho vědom, jen jestli bohužel nebo bohudík. Určitě to druhé a léčit se určitě nebudu. Korkáče už ke mě prostě patří a taky bych je rád viděl především v létě na vícero nohou.

Jana (Pá, 27. 11. 2020 - 14:11)

Jsme také spojena s korkáči, silným poutem a nedovedu si představit i několik dnů bez korkáčů. V případě cest mě všude doprovází, ikdyž zaberou víc místa v zavazadle, než třeba tenké žabky.

Rapid (Čt, 26. 11. 2020 - 22:11)

Také máme bílé, ale tím, že je jich nejvíc, mně přitahují barevné. Červené a modré zvlášť. A taky pamatuji časy, kdy bylo možné koupit spoustu barevných.

Jana (Čt, 26. 11. 2020 - 22:11)

V podstatě na "barvě" nezáleží. Pocity z korkáčů vznikají úplně jinde.

Áda (Čt, 26. 11. 2020 - 22:11)

S manželem jiné než bílé už nemáme. Na noze vypadají skutečně nejlépe a s černými punčochami naprosto sexy kombinace.

Rapid (Út, 24. 11. 2020 - 23:11)

Jo, kadeřnice, tam jsou občas k vidění. V naší skupině kluci ze severu Moravy/Slezska dávali nějaké kadeřnictví, kde je měla každá. A při poslední návštěvě své holičky mi málem vypadly oči z důlku, protože je začala nosit. Asi budu častěji zkracovat střih.

Laďa (Po, 23. 11. 2020 - 11:11)

Doma taky mám korkáče, nikomu se nechlubím, ale vždycky je rád obouvám. Svým provedením a pohodlností v nich musí chodit každý rád.

Alice (Ne, 22. 11. 2020 - 17:11)

Dřeváky jsem nosila v mládí i celé studium v jiném městě v tu dobu, chodil ve dřevákách i jeden kluk v sousedním městě. Když jsme se poznali byla jsem ráda, že můj kluk nosí dřeváky, mu se také líbily a tenkrát se prostě nosily mnohem více. Celý náš život jsme prochodily v korkáčích, naše děti je také měly. Dnes už jako starší generace je stále milujeme a častokrát jsme je použily k oživení sexuálního života. Jsou úžasné a naprosto se v nich dokážeme i dnes naprosto uvolnit.

Tak (Ne, 22. 11. 2020 - 18:11)

teď ještě tu o Budulínkovi,to je taky krásná pohádka.Kurde to je ale pekelná úchylka o těch dřevácích.Jsem myslela že tu je diskuze nějak odbornější a ne nějaká úchylárna na to :-))))

Alice (Ne, 22. 11. 2020 - 22:11)

Za to že i v mých 52 letech mě obutí dřeváků vzruší, prostě nemůžu. Mám to tak od mládí a s touto pekelnou úchylkou jsem v životě zažila zřejmě více příjemných chvil, prožitků a orgasmů než ty.

Jana (Ne, 22. 11. 2020 - 22:11)

Úchylka pekelná, pro některé mnoholetý fetiš, tak to ber nebo ne. Jestli máš zájem, nebo otázky, tak odbornější znalosti a zkušenosti s korkáči mám a ráda poradím. Ostatní asi taky.

Jaroslav (Ne, 22. 11. 2020 - 09:11)

Nestydím se za korkáče i přes to, že je nás poskromnu a registrují spíš negativní názory. Před časem jsem si pořídil nové bílé Vanimary a ještě k tomu ty na vysokém klínku. Skoro všichni se dívají a myslím, že nevěří co mám na nohách. Chodí se v nich strašně dobře a jejich výška ješte umocňuje jejich neskutečnou mohutnost a můj pocit, že mám suprové korkáče. Na fejsu jsem viděl jedny bílé korkáče asi taky Vanimary, které mají korek dvakrát vyšší než normální. Ty se mi strašně líbí a chtěl bych je taky mít. Nevíte jestli se dají někde sehnat?

Rapid (Ne, 22. 11. 2020 - 11:11)

Vím, co myslíte, zkuste napsat nositelce, její jméno i web je známý, Myslím, že jsou to Vanimary.

Iveta (So, 21. 11. 2020 - 09:11)

Korkáče nosím od střední jedny doma druhé na ven.

Pavel (So, 21. 11. 2020 - 11:11)

Taky se zeptám jaké nosíš?

Iveta (Ne, 22. 11. 2020 - 11:11)

Ahoj, Protetiky jsem nosila doma, teď jdou na dvůr a zahradu. Doma krásné Vanimary halux jsou pohodlné a mají naprosto hladkou stélku. Oboje bílé.

Petr (Pá, 20. 11. 2020 - 21:11)

Jsme tu samí zvědavci... Uvítáme i domácí focení.

Martina (Pá, 20. 11. 2020 - 18:11)

Tak to vypadá, že se stanu šťastnou majitelkou fungl nových retrokorkáčů. Vánoce můžou začít.

Reklama

Přidat komentář