Reklama

Nosíte rádi korkové dřeváky?

Alice (Ne, 22. 11. 2020 - 17:11)

Dřeváky jsem nosila v mládí i celé studium v jiném městě v tu dobu, chodil ve dřevákách i jeden kluk v sousedním městě. Když jsme se poznali byla jsem ráda, že můj kluk nosí dřeváky, mu se také líbily a tenkrát se prostě nosily mnohem více. Celý náš život jsme prochodily v korkáčích, naše děti je také měly. Dnes už jako starší generace je stále milujeme a častokrát jsme je použily k oživení sexuálního života. Jsou úžasné a naprosto se v nich dokážeme i dnes naprosto uvolnit.

Tak (Ne, 22. 11. 2020 - 18:11)

teď ještě tu o Budulínkovi,to je taky krásná pohádka.Kurde to je ale pekelná úchylka o těch dřevácích.Jsem myslela že tu je diskuze nějak odbornější a ne nějaká úchylárna na to :-))))

Alice (Ne, 22. 11. 2020 - 22:11)

Za to že i v mých 52 letech mě obutí dřeváků vzruší, prostě nemůžu. Mám to tak od mládí a s touto pekelnou úchylkou jsem v životě zažila zřejmě více příjemných chvil, prožitků a orgasmů než ty.

Jana (Ne, 22. 11. 2020 - 22:11)

Úchylka pekelná, pro některé mnoholetý fetiš, tak to ber nebo ne. Jestli máš zájem, nebo otázky, tak odbornější znalosti a zkušenosti s korkáči mám a ráda poradím. Ostatní asi taky.

Jaroslav (Ne, 22. 11. 2020 - 09:11)

Nestydím se za korkáče i přes to, že je nás poskromnu a registrují spíš negativní názory. Před časem jsem si pořídil nové bílé Vanimary a ještě k tomu ty na vysokém klínku. Skoro všichni se dívají a myslím, že nevěří co mám na nohách. Chodí se v nich strašně dobře a jejich výška ješte umocňuje jejich neskutečnou mohutnost a můj pocit, že mám suprové korkáče. Na fejsu jsem viděl jedny bílé korkáče asi taky Vanimary, které mají korek dvakrát vyšší než normální. Ty se mi strašně líbí a chtěl bych je taky mít. Nevíte jestli se dají někde sehnat?

Rapid (Ne, 22. 11. 2020 - 11:11)

Vím, co myslíte, zkuste napsat nositelce, její jméno i web je známý, Myslím, že jsou to Vanimary.

Iveta (So, 21. 11. 2020 - 09:11)

Korkáče nosím od střední jedny doma druhé na ven.

Pavel (So, 21. 11. 2020 - 11:11)

Taky se zeptám jaké nosíš?

Iveta (Ne, 22. 11. 2020 - 11:11)

Ahoj, Protetiky jsem nosila doma, teď jdou na dvůr a zahradu. Doma krásné Vanimary halux jsou pohodlné a mají naprosto hladkou stélku. Oboje bílé.

Petr (Pá, 20. 11. 2020 - 21:11)

Jsme tu samí zvědavci... Uvítáme i domácí focení.

Martina (Pá, 20. 11. 2020 - 18:11)

Tak to vypadá, že se stanu šťastnou majitelkou fungl nových retrokorkáčů. Vánoce můžou začít.

Rapid (Pá, 20. 11. 2020 - 19:11)

Však jsem říkal, nakonec se vyplatilo si počkat, když původní adresátka nakonec nic nechtěla, dostala ses na řadu. :-)

Martina (Pá, 20. 11. 2020 - 20:11)

Už se těším

Sabina (Pá, 20. 11. 2020 - 10:11)

Dělám asistenktu, vlastně celou adm. praci v malé firmě. Korkáče jsem nosila od začátku sem tam na přezutí,abych odlehčila nohám. Jednou mě majitel tak nějak nesměle požádal, jestli bych nemohla ty korkáče nosit častěji nejlépe však pořád. Zvláštnímu přání jsem vyhověla v korkáčích se mi chodí dobře, tak proč ne i v práci . Po čase se přiznal, že v korkáčích taky doma chodí a líbí se mu na druhých. Koupil mi nové korkáče, které jsem neodmítla, potom byly i další, ale zeptal se jaké bych chtěla. Já mám pohodlné přezutí a šéf i ostatní se radi podívají na různé korkáče které střídám i podle barev oblečení, aby k sobě vše ladilo.

Rosťa (Čt, 19. 11. 2020 - 06:11)

Korkáče nosíme celá rodina. Je mi v nich dobře víc než bude zdrávo. Když je máme všichni obuté jsou to pro mě ty nejhezčí chvíle, vidět čtvery nohy v korkáčích.

Pavel (Pá, 20. 11. 2020 - 07:11)

Taky mám rád, když doma vidím všechny v korkáčích. Jen jsi myslel u vás čtyři páry nohou nebo dva? U nás už většinou jsou dva páry, ženy a můj i přes to nádhera.

Rosťa (So, 21. 11. 2020 - 07:11)

Mám doma tři ženský, tak čryři páry. Je to občas složitý, korkáče se mnou dělají hodně, ale je to nádhera to množství nohou v korkáčích.

Pavel (So, 21. 11. 2020 - 11:11)

Závidím. Jestli můžeš, něco bližšího, jaké korkáče nosíte, případně jak dlouho ?

Rosťa (Po, 23. 11. 2020 - 22:11)

Máme to jednotné, před rokem jsme koupily 4x bílé Vanimary.

Andreja (Po, 16. 11. 2020 - 17:11)

Já do svých korkáčů nejraději zatlačím nohu co možná nejvíc dopředu, abych ten přední hrbol, výstupek cítila až za prsty. Tak to mám nejraději, tak se mi chodí v korkáčích nejlépe.

Reklama

Přidat komentář