Reklama

Tresty v práci

Zdena (Pá, 25. 12. 2020 - 10:12)

Myslím, že si nic neužívala, viděla jsem jí mezi nohy a žádného vzrušení jsem si nevšimla. I podle jejího chování i bulení bylo zřejmé, že je to pro ní trest. Vím, že někomu se to může líbit, ale myslím si, že její výprask ani netrval dlouho, aby se případně nějak stihla vzrušit.

Marie (Pá, 25. 12. 2020 - 19:12)

Je pravda, ze jsem nechtela aby to byla jen nejaka rychlovka par na zadek, ale aby byla opravdu potrestana, nicmene se to minulo ucinkem a uz bych trest jako vyprask radeji neudelovala. Dotycna stejne byla pozdeji odejita, protoze jeji pracovni vykonost se nezmenila. Aby take jo, kdyz se mnou zamysleny trest minul ucinkem, ze :)

Zdena (Pá, 25. 12. 2020 - 20:12)

Tak těch pár na zadek bylo myšleno obrazně. Sice dostala jen rukou, ale nebála jsem se občas přitlačit a když není zvyklá dostávat, sama potom říkala, že takto na zadek dostala poprvé, tak to pro ní dostatečný trest byl. Zadek měla hodně červený, myslim si, že ještě minimálně další dva dny si při pohledu na něj na mojí ruku vzpomněla. Mohu se zeptat, co pro vas znamenalo pořádně potrestat výpraskem? Když se to slečně tak líbilo?

Marie (So, 26. 12. 2020 - 00:12)

Ano, muj zamer nebylo ji zpusobit nejakou bolest, ale trochu ji potrapit, protoze byla drza, trochu ji srazit hrebinek. Zvolila jsem pasek s tim, ze jsem ji vycinila, pasek si musela sama z kalhot odepnout a pak se ohnout v kancelari pres stul. Parkrat jsem ji svihla pres kalhoty, ktere si pak sama musela stahnout. Nikam jsem nespechala, vysazela ji par svihancu pres kalhotky a nakonec na holou. U toho jsem ji vycitala jeji pristup k praci a ke me jako vedouci. Zkratka trochu jsem to natahovala. Myslim si, ze zadek take mela zmalovany dostatecne.

Honza (So, 19. 12. 2020 - 07:12)

Záleží na tom kde budeš pracovat. Já dělám od jara do podzima v lese s partou Ukrajinců a jsem trestán dost často.

Jarek (Út, 8. 12. 2020 - 17:12)

Ahoj, moc pekne povidky. Poradate i nejake spanking party nebo tak neco? Diky

Návštěvník (So, 21. 11. 2020 - 12:11)

U nás se tresty v práci řeší premiemi a přesčasy.

? (So, 21. 11. 2020 - 12:11)

No a co jako, co má být?

jája (So, 21. 11. 2020 - 12:11)

jak moc seřezaný zadek míváš?

Jana (Út, 17. 11. 2020 - 14:11)

A nevymyšlíte si náhodou?'

Pepa (Út, 17. 11. 2020 - 14:11)

no možná máš pravdu. Raději rukou od chlapa než kabelem od ženské. Tak neječela jsem jako siréna, ale slzy jsem měl. A hlavně zadek sešvihaný ještě 3 dny potom

:-))) (Út, 17. 11. 2020 - 14:11)

take jsem se stala obeti sikany.nejprve jsem sla za vedouci at me neprodluzuje smlouvu ta jim to hned vyzvonila a bylo to jeste horsi.ted jsem tam skoro 2 roky neziju jen prezivam beru antidepresiva.nikdy bych neverila jak moc jsou lide zli.milionkrat jsem chtela odejit ale jinam take nenastoupim trpim nespavosti a boji se i do jineho zamestnani myslim ze vsude je nejaka svine.vzdy jse verila ze sekazdemu vrati co zasel ale dnes uz neverim ve spravedlnost.ti nejzlejsi maji nejvetsi stesti. :-))) sam

Návštěvník (St, 27. 10. 2021 - 13:10)

Dostáváš přímo v práci? A nestydíš se ukazovat holou prdel před cizím chlapem?

jájina (Út, 17. 11. 2020 - 14:11)

Nevím co si kdo o tom myslí, ale jeto zcela normální, pokud nehceš odejít z práce tak musíš poslouchat. Mne šéfka trestá i bitím a vždy řekne, jestli se ti to nelíbí tak běž. A dává mi i na holou před svým druhem.'

? (Ne, 18. 4. 2021 - 12:04)

Dostáváš přímo v práci? A nestydíš se ukazovat holou prdel před cizím chlapem?

N,N, (Čt, 19. 11. 2020 - 14:11)

Dostáváš přímo v práci? A nestydíš se ukazovat holou prdel před cizím chlapem?

Marketa (Po, 16. 11. 2020 - 17:11)

V Praze pri studiu jsem si sla privydelat brigadou u dost velke firmy. Ukoly my daval velmi atraktivni, ale odmereny muz. Hned prvni den, kdyz jsem namitla, ze tolik ukolu ten den asi nestihnu rekl "tak to dostanete petadvacet na holou". Neco takoveho rict dospele zene, kterou neznal, mne sokovalo jako totalne nevhodny vtip. Kdyz jsem s nim zacala chodit a nakonec se k nemu prestehovala, ukazalo se ze skutecne je dominantni a ze ta drza poznamka toho byla ukazkou.

Petronius (Po, 16. 11. 2020 - 17:11)

Dostáváš rukou nebo i něčím jiným?

Marketa (Po, 16. 11. 2020 - 17:11)

Rukou, ale vsi silou, zadna legrace.

Petronius (Út, 17. 11. 2020 - 11:11)

To určitě není.
Pokaždé na holou?

Reklama

Přidat komentář