Reklama

přistihl jsem manželku se psem

Rita (Čt, 10. 12. 2020 - 22:12)

Pokaždé tam , kam to patří .

Návštěvník (Út, 24. 11. 2020 - 23:11)

A kolikrat ses udelala?

Rita (St, 25. 11. 2020 - 00:11)

Sedmkrát velice intenzivně .

Pavel (Pá, 20. 11. 2020 - 18:11)

Nejen v Číně, ale i v Korei. Tam je navíc před smrtí mučí tím, že jim upalují chlupy. Psi prý pak vyplavují stresové hormony, a pak chutnají líp. Prý je to delikatesa...vyzkoušel jste to někdo?

Steve (Pá, 20. 11. 2020 - 17:11)

To žerou v Číně, ne? Ale jen určitou rasu ... kdejakého vořecha prej né.

Ďáblův advokát (Pá, 20. 11. 2020 - 01:11)

Pokud vám vadí sex se zvířaty, ale žrát je, vám přijde v pořádku, není tak jednoznačné určit, kdo z vás je úchyl.

Návštěvník (So, 21. 11. 2020 - 00:11)

S tou ženskou si pes může užít víckrát to mučení jen jednou . Když se to povede , tak má dokonce akademicky vzdělanou fenu . Ale to asi neřeší , hlavně , že si stříkne .

Návštěvník (Pá, 20. 11. 2020 - 23:11)

Co je menší problém ?

Návštěvník (Pá, 20. 11. 2020 - 12:11)

Ty žereš psy?

Zhrzený manžel (Čt, 19. 11. 2020 - 10:11)

Já jsem přistihl manželku se psem. Tak jsem zjistil co je to za svini a rozvedu se s tou uchylačkou. Venčila Alíka po 21. hodině navzdory zákazu vycházení. Smrtelný hřích.

Návštěvník (Čt, 19. 11. 2020 - 22:11)

To jsou lidé , kteří smrtelně blbnou . A to není jen hřích , ale i neštěstí . Jde to léčit , ale ne vyléčit .

Návštěvník (St, 18. 11. 2020 - 07:11)

Jde to i bez penez

Návštěvník (St, 18. 11. 2020 - 22:11)

Jak u koho a jak pro koho , ale v podstatě ano .

Honza (Čt, 12. 11. 2020 - 13:11)

Jednou jsem přistihl manželku jak se nechává na posteli lízat od našeho psa. Přiskočil jsem k němu a praštil ho přes koule. Kousnul jí do kundy zakňučel a utek. A byl pokoj.

Lucka (Čt, 12. 11. 2020 - 12:11)

Taky to dělám s pejskem. Je to krásné, mám to ráda a on taky.

Alex (So, 21. 11. 2020 - 21:11)

Lucka,a muzes mi trochu víc me ako to funguje?

Lucka (Po, 23. 11. 2020 - 15:11)

Je to úplně jiné než s chlapem. Neříkám že lepší nebo horší, ale prostě jiné. Chlap v tobě dlouho jezdí a pak se rychle vystříkne. Pes ti to dělá jen krátce, ale pak v tobě zůstane zaseknutý a dlouho do tebe stříká a silně mu v něm pulzuje. To je na tom nejvíc vzrušující. Taky spermatu má mnohem víc než chlap a mnohem lépe chutná.

Nikolka (St, 25. 11. 2020 - 06:11)

Souhlasim stebou.Manzel je sice dobrej.Jednou jsem byla u kamaradky ktera ma psa.Povidaly si a padla slova i o sexu a zda ten muj me privede pokazde k orgazmu.Rekla jsem ze ne pokazde ze je nekdy brzo hotov.a ona na to ze ten jeji je uplne stejnej.Ale ze ma nekoho se kterym ma i vice orgazmu za sebou.Nevedela jsem okoho jde,rekla ze ho privede.Myslela jsem nakeho super chlapa,ale privedla nemeckeho vlcaka.Rekla ze snim ma nekolik orgazmu.Nevedela jsem jak to mysli.Rekla mi ze ho necha chvili lizat a pak ho do sebe pusti.Moc jsem tomu neverila,ale rekla mi ze me to ukaze.Okamzite ji cumakem zejel mezi nohy.Vydela jsem jak se mu zvetsuje.Pak si kamoska sundala kalhotky,sla na ctiri a vyhrnula si saty.Pes okamzite nani skocil a po par prirazu vedle vniknul doni.Divala jsem se jak vni kmita a jak si to kamoska uziva.Doslova dosahla orgazmu ale pes ji porad vojizdel.Pak prestal a kamoska rekla ze se doni udelal.Pochvilce ho vyndal a zacal ji lizat.To mela zas dalsi orgazmus.Nemohla jsem tomu uverit co vydim.Pak rekla ze si to musim vyskouset.Sice se mi moc nechtelo,ale kamoska dome hucela ze jsem kivla a kdyz jsem vydela jak je pritom hotova sla jsem do toho.Sundala jsem si kalhoty a pes mi hned cumakem na kalhotku.Zacal je lizat a i pres kalhotly jsem citila silne vzruseni.Pak mi je kamoska stahla a ja ucitila studeni cumak na mi dirce a jak mi ji jazykem drhne.Doslova jsem se prohnula a prozila orgazmus.Pes me porad lizal.Kamoska muho trosku pohonila a byl pripravenej na zasum.Otocila jsem se na ctiri a okamzite na me skocil.Trochu jsem se bala a kdyz jsem trochu ucitila ze by byl ve me,ucukla jsem.Kamoska me uklidnila ze se nemam ceho bat.Kdyz jsem sebrala odvahu,dala jsem zadecek niz.Okamzite prirazil a primo do dirky,az jsem vykrikla.Citila jsem jak je ve me a prirazi.Kdyz do me vnik byl to prome sok,ale pak to bylo neco krasneho.Uplne mi tekla a prozivala neco co krasneho.Prirazel asi 5 min a ja mela mezitim dalsi orgazmus.Pak jsem ucitila jak se mu nafouk a zacal do me strikat.Upne to vytejkalo ven kolik toho vystrikal.Uplne se mi klepala kolena.Kdyz mu splaskl vyndalho a okamzite miji zacal lizat.Slizaval vytejkajici sperma a muj sekret.Ale jak mi ji olizoval dosahla jsem tretiho orgazmu.Ale to jsem se uz svijela a prosila kamosku at ho odvede.Odvedla ho a zavrela do pokoje.Kdyz prisla ptala se jake to bylo a ja ze neco takoveho jsem este nikdy nezazila.Podemnou bylo uplne mokro a omlouvala se ze jsem ji to tam tak zneradila.Ale ona se vubec nezlobyla,spis na opak.Rekla mi,ze pokut chci muzu zase prijit a uzit si snim znova,ze to ma moc rad a ze ji to vubec nevadi.A proto kdyz mam cas a je sama doma,stavim se a nechava me si protahovat kundicky.Odchazim vzdy krasne uzpokojena.Kez by tohle umel muj chlap.

Rita (So, 28. 11. 2020 - 00:11)

Není nad dobrého psa , uspokojí , neoplodní , nevykecá .

Návštěvník (So, 28. 11. 2020 - 09:11)

Uz se tesis na dalsi?

Reklama

Přidat komentář