Reklama

Tresty v práci

Marketa (Út, 17. 11. 2020 - 17:11)

Ano, pokazde.

Petronius (Čt, 19. 11. 2020 - 07:11)

A pokaždé je to za trest nebo někdy i jako součást předehry? :-)

Marketa (Čt, 19. 11. 2020 - 20:11)

Vzdy jen za trest, ale nekdy po tom je milovani, ale ten trest toho neni soucast.

Petronius (Pá, 20. 11. 2020 - 09:11)

A za co tak dostáváš na zadek?
Je to pravidelně? :-)

Marketa (Pá, 20. 11. 2020 - 18:11)

Poprve to bylo ze jsem s nim nechtela jit na party u jeho pratel, jsou starsi (ke 40ti), nebavi mne to s nimi. Obleceny se prisel do meho pokoje ze pujdem a kdyz videl ze lezim ve spodnim pradle na posteli a ctu, tak se nastval. Je to pravidelne, ale ne moc caste.

Marketa (Čt, 19. 11. 2020 - 20:11)

Vzdy jen za trest, ale nekdy po tom je milovani, ale ten trest toho neni soucast.

warp (Po, 16. 11. 2020 - 17:11)

Takže dostáváš na zadek doma i v práci?

Marketa (Po, 16. 11. 2020 - 17:11)

V praci ne, studuji, to byla jen brigada. Doma obcas ano.

Marketa (Po, 16. 11. 2020 - 17:11)

To "my" ma samozrejme byt "mi".

:-) (Po, 16. 11. 2020 - 15:11)

bolelo to moc?

Hohin (St, 9. 9. 2020 - 06:09)

Hoň si ho

Barbora (Pá, 4. 9. 2020 - 10:09)

Prý je zmalovanej ženskej zadek pro muže nemírne sexi! Je to pravda?

warp (Pá, 4. 9. 2020 - 11:09)

No to si piš, že jo. Když manželka někdy přišla na rande se zmalovanou prdelkou od mámy a řekla mi o tom, tak jsem ji přefikl při nejbližší možné příležitosti abych si mohl vychutnat ten pohled na rudý zadek se znaky nedávného výprasku. Později, už když jsme byli svoji, tak jsem si její zadeček už připravoval sám. Měl jsem ale štěstí, že už na to byla zvyklá z mladosti a většinou proti tomu nenamítala. Teď mě znovu moc láká, aby jí zadek zmaloval taky někdo jiný než já a já už bych si jenom užíval výsledek. No zatím jsou to jenom mé představy.

martin (So, 26. 12. 2020 - 05:12)

Vzrusujici predstava..litovat ji, objimat a hladit zbitou prdelku :) Ale divim se, ze se takhle hned pochlubila, cekal bych, ze v tomhle veku na vejsce se bude spis stydet za to, ze jeste dostava od mamy na holou, nez ze by to rekla svymu novymu klukovi.. No ale proc ne, tvoje prispevky sleduju delsi dobu a moje predstavivost pracuje o sto sest :)

Martin (Ne, 20. 12. 2020 - 12:12)

Vzrusujici predstava..litovat ji, objimat a hladit zbitou prdelku :) Ale divim se, ze se takhle hned pochlubila, cekal bych, ze v tomhle veku na vejsce se bude spis stydet za to, ze jeste dostava od mamy na holou, nez ze by to rekla svymu novymu klukovi.. No ale proc ne, tvoje prispevky sleduju delsi dobu a moje predstavivost pracuje o sto sest :)

warp (Po, 21. 12. 2020 - 12:12)

No spíš se potřebovala postěžovat jak pochlubit. A styděla se taky, i když ne až tak moc. Brala to celkem sportovně. A vydrželo jí to naštěstí dodnes. Stydlivá je teď ale asi víc než tehdy. Nechce ani slyšet o tom, že by se někdo mohl dozvědět, že dostává v jejím věku a postavení na zadek jako malá holka. I když mě to pomyšlení vzrušuje čím dál tím víc.

Martin (Po, 21. 12. 2020 - 23:12)

Chapu, treba naplacat ji holou prdku a pak ji nechat stat v koute pred nekym cizim, to by se jeji stud posunul zase o level vyse, nez takhle, kdyz to probiha jen mezi vama dvema. Ale pokud ji vyprasky nevzrusuji, tak na tohle nebo neco podobnyho bude tezko pristupovat. No buh vi, kolik holek a zen, ktery clovek na ulici potka, schovava pod kalhotama zmalovanej zadek...

Lucka (Po, 31. 8. 2020 - 23:08)

Jednou jsem měla v práci velký problém, chybělo mi ve firemní kase asi přes 40 000 Kč. Zavolal si mě vedoucí toho oddělení a nabídl mi že buď to můžu splatit, nebo pracovat do splácení zadarmo, a nebo že to zařídí on, když dostanu od něho na zadek. Samozřejmě to byla nejlepší varianta, než platit velkou částku. Měla jsem na sobě zrovna sukni a tanga. Sukni jsem si musela vyhrnout nahoru a tanga jsem si musela sundat úplně. Musela jsem se přehnout přes židli a nechat si naplacat rákoskou. Nebylo mi to dvakrát příjemné ale zase jsem nemusela nic platit.

Michal (Út, 18. 8. 2020 - 17:08)

Pracuji na farmě svého tchána a tresty za špatně odvedenou práci jsou naprosto běžné.

Návštěvník (Ne, 16. 8. 2020 - 14:08)

Choré fantázie...

Reklama

Přidat komentář