Reklama

Donatella Reyes - komentáře

dagmar Lálová (So, 9. 1. 2021 - 15:01)

volejte 777524454 nebo sms zprávu ozvu se

dagmar Lálová (So, 9. 1. 2021 - 15:01)

volejte 777524454 nebo sms zprávu ozvu se

Jana (Út, 1. 12. 2020 - 03:12)

Tak dlouho psala až jsem jí jednou napsala,že tedy jo,.ale peníze jí pošlu až z té výhry co mi slibovala.A byl pokoj.

občan ČR (Po, 16. 11. 2020 - 10:11)

Mám doma 666. Ano, tak tomu je. Ten 666 mě nařkl z toho, že se rajcuji s její 6,5 letou vnučkou. Mně je 86,5 roku, jsem její nevlastní děda a není na tom nic pravdy. To, že je to Ďábel mi řekla jedna paní z fotky. Je to moje žena, se kterou již 13 let fizycky nežiji a dohnala mě do Bohnic do blázince, když jsem se s nezdarem pokusil o sebevraždu.

občan ČR (Po, 16. 11. 2020 - 10:11)

Paní Donatela... vy jste vřichni hovada. Ne paní Donatela.

Návštěvník (Po, 30. 11. 2020 - 05:11)

Ten občan co hájí paní Donatellu není normální, asi bude muset dostat od ní více dopisů, aby pochopil, že to není žádná věštkyne, ale svině a mrcha co obíra lidi o peníze, proklinam ji a přeji ji, aby ji postihl velký trest boží!!!

Pavel (Pá, 13. 11. 2020 - 12:11)

Ta Donatella Reyes je velký ba co říkám obrovský podvod, mě slibuje už 12 až možná 15 let velké peníze. Bohužel jsem neuvěřitelný blázen, že jsem jí za ta léta nastrkal 6x za rok x12 let = 72000,- Kč a myslím, že toho bylo o mnoho více a to nepočítám balné a poštovné. Za tu dobu jsem obdržel pěknou řádku amuletu a mnohdy i stejných a i stejných forem dopisů, které jsou již připraveným vzorem. Takže si i žádnou složku nevedou. Nedávno mi poslala nabídku od jisté Marie de Saint Michel, že mi zařídí tolik peněz kolik budu chtít, když stisknu tiket a pošlu ho zpět. To jsem už zažil také nejméně 3x. Nyní už jako důchodce nemám na to posílat jí 1000,- Kč. Ta paní Marie de Saint Michel nemá skutečně žádné své stránky. Donatella žádné peníze nevrací, i když její věštby jsou k ničemu. Zatím vším stojí společnost hyen, která vydělává na lidské důvěrivosti. Na dopisy neodpovídám nebo je posílám zpět bez známky. Za veškerou činnost této bandy hyen by měl přijít velký trest a vysoká finanční sankce vše spojené s oznámením na PČR, že se jedná o trestní čin. Děkuji za případné další postřehy.

silva (Čt, 27. 8. 2020 - 15:08)

Donatela droguje talizmani a ludi nici viziva sa nestasty druhich ludoch manipuluje ludi ciernov magiov

anna (Čt, 27. 8. 2020 - 15:08)

Je Donatella svina pritahuje zlo chorobu a byedu ciernu magiju pouziva Za11 rokov mi spravila peklo ta poputuje do basy je to svina ktora nici a droguje ludi

amanta (Čt, 27. 8. 2020 - 15:08)

Je Donatella vrlka spina chrapunska.Droguje ludi z talizmanmy a obera ludi o peniaze a energiju.Co slubuje nic nesplni pritahuje zlo zavist chorobu a chudobu rozbya manzelstvo a rodinu Mne spravila zo zivota peklo11 rokov to trvalo Reyss bude toho lutovat vo spravila druhym. ludom to sa jej vrati spet

Marie (Čt, 11. 6. 2020 - 09:06)

Paní donatella já slušná podvodnice ví je si vydělat na lidech

Helena (Čt, 11. 6. 2020 - 13:06)

Paní donatella mi zničila život je to svyne čarodějnice hyena ovsecko sem přišla chtěla sem vědět jak sem natom se zdravým a ona mi napsala že moc špatně a přitom sem zdravá tolik peněz temně vytáhla hovado prolhany

Eva (Pá, 19. 6. 2020 - 04:06)

Proč k ní chodíte? Jak jste ze zdravím poznáte sama na sobě, pokud máte problémy s kterými si sama neporadíte, zajděte ke svému lékaři.

andrea (St, 20. 5. 2020 - 15:05)

Je to svinska veskina satanska cuzaDonatella. Droguje talizmany a vesti ciernov magiov obeta ludi o peniaze 11 rokov mi robila peklo zo zivota deti mi kurva dala na kuratelu rozbila mi rodinu je to satanka patri suka do vezby nedajte.jej ani korunu oznamte hu na prokuraturu tu spinu treba zavret

neznama (St, 20. 5. 2020 - 07:05)

Jeto vydieracka ktora rozbija ludom rodinu roby spinavu ciernu magiju. Donatela jeneprajna za 11 rokov mi zpravila zo zivota peklo a navise talizmani droguje to co som zazila zato by mala ist do vezby

Super jackpot (Čt, 5. 3. 2020 - 20:03)

Posledních padesát dopisu jsem neotevrel, používám je na zatop v krbu.

Simona (Út, 4. 2. 2020 - 07:02)

Pani "vestkina" posiela nasej starej mame ktora je chora neustale listy.
Tym ze je to stary clovek ktory jej veri..jej stale odpoveda posiela peniaze ktore od nej chce,robi vsetly ritualy a pod..No proste tak ju zblbla ze uz nedokážeme na starku dohliadnut aby jej nic neposielala...hlavne peniaze.
Tito stari ludia nechapu ze ide o podvonikov a veria im.... pani "vestkina"ma normalne s.r.o cku....trebalo by ju nahlasit....najl3psie medializovat....takito ludia to su hmusne hyeny....co okradaju starych chorych ludi

Václav (Po, 6. 1. 2020 - 15:01)

S podvodníci by si měl poradit p.o. box Vsetín,proč propůjčuje svoje služby bezohlední na svou pověst,už tam bylo více pruseru a nejen z nějakou tzv.jasnovidku,ať si kontroluje,komu poskytuje výdělky.

Eleni (Út, 7. 1. 2020 - 09:01)

V souvislosti s podvodníci mě zaujal p.o.box Vsetín, který před rokem prodával zázračné ampule na vše/ prodávala to stará Vondráčková/ asi má málo / a moje známá malém zaplatila životem/ absec v břiše,dvě operace a trvalé následky.pozor!!!!! a

Eleni (Út, 7. 1. 2020 - 09:01)

V souvislosti s podvodníci mě zaujal p.o.box Vsetín, který před rokem prodával zázračné ampule na vše/ prodávala to stará Vondráčková/ asi má málo / a moje známá malém zaplatila životem/ absec v břiše,dvě operace a trvalé následky.pozor!!!!! a

Reklama

Přidat komentář