Reklama

Gamblerství

Lea (Po, 16. 11. 2020 - 05:11)

Ono to není tak jednoduché jak vypadá ,gambler si může určit finančního správce,ale za předpokladu že s tím chce něco dělat,nicméně o tom že někdo hraje,má dluhy se dozví rodina nebo okolí až když už gamblerovi nezbývá jiná možnost než to vyklopit,do ty doby zatlouká ,zatlouká půjčuje si prelivá peníze ,ono je to kombinace touhy hrát,studu nejsou všichni singl,jsou to tatove od rodin v tom horším případě i mámy ,jak se zdá být řešení jednoduché ,tak není

Návštěvník (Pá, 20. 11. 2020 - 01:11)

Jsem si takhle pořídil prográmek simulátor hracích automatů. Velmi jednoduchý a pouze sranda program. Běžel of-line, nebyl v tom žádný hazard. Jen se točili válce, člověk sázel malé částky a mohl i podržet sázení a to běželo neustále. Tak jsem zatížil enter těžítkem a šel si zaběhat a když jsem přišel tak jsem byl v mínusu asi 26tis Kč, sázel jsem přitom asi jen 2kč, ale zato se válce neustále točili. Tak tohle hrát bych opravdu nemohl!

Návštěvník (Ne, 15. 11. 2020 - 08:11)

Cílem asi není odstranit bažení, ale naučit se s ním žít. Je spoustu další přirozených bažení a také tomu člověk umí odolávat. Shoping nebo shopingoholismus, další nemoc.

Lesník Milan (Ne, 15. 11. 2020 - 08:11)

tvl, co to jsou za bláboly. Každý snad chápe, že když pokácím strom, ořežu větve tak nějaká ztráta vyjádřená v procentech z prořezu je vždy. Skončí šichta a jdu domů na ubytovnu. Na co je gamblerovi výpočet procentuální návratnosti (prohernosti), když proměnná cravingu si s mozkem dělá co chce?

Návštěvník (Ne, 15. 11. 2020 - 08:11)

Je to těžké já vím, asi jako zhubnout. Mně se to třeba nedaří. Kdyby to bylo snadné, tak by gambling neléčili na stejném oddělení v PLB jako narkomany, alkoholiky.

Návštěvník (So, 14. 11. 2020 - 08:11)

Tááák

Bikee (So, 14. 11. 2020 - 07:11)

Zmrde

China (Pá, 13. 11. 2020 - 15:11)

Jdu si dát studený obklad....

Der Himmel (Pá, 13. 11. 2020 - 12:11)

Závislost je princip přenosu energie se ztrátou. Jako třeba vodní turbíny pracují s nějakou účinností, tak hraní na hracím automatu pracuje s výherností. Pokud bych měl přirovnat hraní na hracím automatu jde o podobnou účinnost jako třeba vylepšené vodní kolo-tedy Bánkiho turbína,která pracuje s účinností 70-85 %. Ta energie která se nevyužije tak v hracích automatech to jsou ty peníze co se tam ztratí.

Návštěvník (Pá, 13. 11. 2020 - 12:11)

Tyhle teoretické kecy typu farářského apolegetizování skutečnému závislému nepomohou. To je věc osobního odhodlánía činů. Je to jako alkoholikovi vysvětlovat princip závislosti na alkoholu, jeho nákupní a konzumní chování to neovlivní.

Návštěvník (Pá, 13. 11. 2020 - 00:11)

Jde o pravděpodobnost, hazardní hru si může každý udělat třeba si sázet na číslo peníze při hře s kostkou , je to jedna ku šesti, se dvěma kostkami na dvě čísla je to již jedna ku 36 a na tři čísla x 6 a tak dál. U automatů je to akorát obráceno. Nesázíte na konkrétní kombinaci, ale ty kombinace vám tam jakoby vyskakují náhodně právě krácené o ten výherní koeficient kolem 75%.Takže ve chvíli kdy jstě 36 krát vsadili třeba 10 Kč měli by jste vyhrát oněch 360KČ zpátky,ale ono vám to vyhaje jen 270Kč a jste rádi, ale přišli jste o 90Kč-to je skutečná výhra toho herního automatu. A musíte tam nasázet další prachy a znova. O ty prachy přijdete čím dříve čím rychleji sázíte a čím za větší částky.

Bikee (Pá, 13. 11. 2020 - 16:11)

Jsi to měl napsat dříve, bych nedohrál tolik peněz ty cipe

Návštěvník (So, 14. 11. 2020 - 08:11)

to není otázka IQ-no i když, asi není moc matematiků co hrajou zrovna hrací automaty...

1 (Pá, 13. 11. 2020 - 21:11)

bez hraní je to nuda

Návštěvník (Čt, 12. 11. 2020 - 21:11)

Ovšem je jisté, že v těch bedínkách, jako jejich vývojáři, nebo i servismani pracují hodně chytří lidé. Většinou to jsou objevy na hranici nobelovy ceny. Jako fuzzy matematika, jsou v tom obrovské peníze. Nejlepší a v americe zřejmě běžná věc, si takový automat koupit sám k sobě do garáže a klíčky dát manželce. S tím, že tedy manželka tam bude doplňovat peníze na vracení a dělat servisáka a když přijde manžel z hospody tak se staví ještě na baru u sebe a zahraje si automaty a co vyhraje si nechá, co prohraje tak vybere manželka.

Biker (Čt, 12. 11. 2020 - 20:11)

Na hovno je to

Návštěvník (Čt, 12. 11. 2020 - 16:11)

Američané nám tahají z kapsy prachy. Témata jsou rasismus, lidská práva, gender a homosexualita. Nic z toho v ČR nebyl problém.

China (Čt, 12. 11. 2020 - 17:11)

Ty jo.A jak se to týká beden u hajzlů?

Návštěvník (Čt, 12. 11. 2020 - 16:11)

Classical fraud. Evropa v tom také byla dobrá,ale ve velkém-nacismus.
Ovšem USA to je spoustu malých lží,které se okamžitě daří vyvracet.
Tzn. veřejné pravdy,ale většina lidí žije v osobních lží a nevyzná se ve všech drobných clasical fraud ani nemůže pokud nemá IQ šachových mistrů.
Spoustu američanů drží v psychické pohodě právě křesťanská pravidla, což je ovšem také určitý druh clasical fraud...

Návštěvník (Čt, 12. 11. 2020 - 16:11)

Doba postpravdivostní a postfaktická počítá pouze počet shlédnutí na twiteru.
Klasický fraud-řeklo by se-Američané vždy uměli klamat nějak nově.

Reklama

Přidat komentář