Reklama

Vzrušení z vlastního syna

Návštěvník (Ne, 5. 12. 2021 - 20:12)

A proč ne? Obě mne často vídávaly při masturbaci, dobře se znaly a dokonce jsem před matkou se svojí nastávající souložil. Bylo to v rodině. Jinak máma byla nadšená a musel jsem to dvakrát zopakovat.

Petr (Ne, 15. 11. 2020 - 11:11)

Děkuji moc za velmi pěkný příběh. Osobně si myslím, že pokud se jedná o oboustranný dobrovolný incestní vztah, tak to žádný negativní vliv mít nemůže. Naopak si myslím, že takový krásný vztah může na všechny zúčastněné mít blahodárný vliv. Dítě si matky víc váží, víc jí pomáhá v domácnosti, atd. A navíc je podle mě takový incest ten nejkrásnější vztah, jaký matka se svým dítětem může mít. Ani nevíte, jak Vašemu synovi závidím. Já jsem to se svojí maminkou dotáhl akorát na líbání, ale i tak to bylo neskutečně krásné, něžné a hluboké.

Lol (Pá, 20. 11. 2020 - 14:11)

Lol, jak se to stalo? A jak dlouho to trvalo

Petr (So, 21. 11. 2020 - 11:11)

Už jsem to sem kdysi psal a je to celkem dlouhé. Tak jsem to zkopíroval.

Tak jsem si přečetl příspěvky a musím říct, že jsem velmi dlouho váhal nad tím, jestli se mám svěřit, nebo ne. To, o čem chci napsat, se mi stalo v mých 12 letech, ale vše začalo již mnohem dřív. Už asi tak od jedenácti let věku jsem si všiml, že maminka se mnou mluví nějak zvláštně. Jednou komentovala moji erekci, když jsem se sprchoval, anebo mi jednou řekla, že mám krásný mužný hlas. A když jsem několikrát chodil do koupelny, když se koupala, tak se nijak nezakrývala a mohl jsem si ji tedy prohlédnout celou. Vše jsem ale bral tak nějak normálně a žádné vzrušení v tom nebylo. Jediné, o co jsem v té době jevil zájem, byly videohry a blbosti s klukama. Jednoho dne se ale stalo něco, co ovlivnilo můj život prakticky až do dnešních dnů. Byl jsem jednou s kamarádem venku a mě najednou přepadl velmi zvláštní cit, který jsem do té doby vůbec neznal. Chtěl jsem být doma u své maminky a nic jiného mě nezajímalo. Zkrátka jsem se do ní zamiloval až po uši. Takže jakmile jsem se rozloučil s kamarádem, utíkal jsem domů, jen abych byl své mamince co nejblíž. Přišel jsem tedy do obýváku a viděl ji, jak sedí na sedačce a dívá se na televizi. Sedl jsem si kousek vedle maminky a jako v tranzu jsem se k ní začal pomalu přesouvat, až jsem seděl úplně u ní. hned, jak jsem to udělal, jsem cítil, jak se celá chvěje. Bylo to velmi intenzivní a zvláštní. Tehdy jsem sice nevěděl, co se to s ní dělo, ale později mi došlo, že musela být hodně vzrušená. O chvíli později totiž doslova vystřelila ze sedačky s tím, že musí na záchod. Od té doby jsem na to myslel neustále a těšil se, až si to zase zopakuju. K tomu byla příležitost jednou večer, když jsem si k ní zase takhle natěsno sedl. Začala mi prsty přejíždět po rtech a přitom jsme si hezky povídali. Já, ani nevím, proč, jsem se se velmi nesměle dotkl hrotů jejích prsů, což jí kupodivu nevadilo, ale já se styděl si zkusit něco víc. Při dalším mazlení jsem už byl odvážnější a jeden prs jí pořádně promnul. Byla úplně v klidu a s úsměvem mé počínání okomentovala. Já jsem se lekl a tu ruku ihned stáhl. Pak mě ale napadlo, že bych ji zkusil políbit. Přitiskl jsem jí tedy své rty na tvář a ona se v tu chvíli začala bránit. Mluvila takovým zvláštním, hlubokým zastřeným hlasem a neustále opakovala, to nemůžeme, já jsem tvoje mamka. A tak jsem toho tedy nechal a utekl k sobě do pokoje, kde jsem si musel ulevit. No a asi o dva dny později jsme se mazlili znovu. Znovu jsme si povídali, když v tom mi z ničeho nic zajela rukou do rozkroku a hned ji odtáhla. Zeptal jsem se, co to dělá a ona odpověděla, že nic. Já jsem ji tedy začal hladit po vlasech, pak jsem jí jemně položil ruku na prsa a nakonec jsem skončil těsně u jejích kalhotek. Strašně jsem se chtěl toho kouzelného místa mezi jejíma nohama dotknout, ale nenašel jsem k tomu odvahu. Zeptala se mě též, co dělám a já jí taky řekl, že nic. Pak jsem nastavil tvář k polibku a ona ji políbila. Já jsem se na to konto otočil k mamince a přiblížil svoje rty k jejím a začali jsme se líbat. Nebyl to žádný francouzák. Prostě klasika rty na rty. Když jsme skončili, tak jen obdivně prohlásila. Ty umíš líbat a začala mi pak vysvětlovat, že tohle dělat nemůžeme. Pak jsme si ještě nějakou dobu povídali a ona si najednou zvedla tričko, čímž mi tak odhalila svoje prsa. Já ji na oplátku zase začal hladit těsně vedle kalhotek a matka se mě zeptala, jestli jsem už její prsa viděl. Já řekl, že ne a ona na to zase tím zvláštně zastřeným, hlubokým a velmi vzrušujícím hlasem řekla mé jméno a já už věděl, co mám dělat. Nastavil jsem jí zase svou tvář, kterou něžně políbila a tentokrát vyplázla i jazyk. Já ji tedy zase začal líbat na rty, ale tentokrát jsem nechal veškerou aktivitu na matce. Musím říct, že tak božské líbání jsem od té doby ještě nezažil. A ten pohled na to, jak měla mírně zakloněnou hlavu a zavřené oči, si pamatuji ještě dnes. Pak jsme si ještě chvíli povídali, ale už pak nic nebylo. Jen teda bouře v trenýrkách, ale od té jsem si musel bohužel pomoct sám. Tohle bylo však bohužel naposled, co jsem se takhle s matkou mazlil. Nejspíš měla výčitky a druhý den mi jasně řekla, že tohle bylo naposledy a docela na mě křičela. Když si na to po letech vzpomínám, tak to možná bylo tím, že moc dobře věděla, že by dřív, nebo později podlehla a nejspíš by si to pak vyčítala do konce života. Musím říct, že od onoho zážitku uběhlo už víc, jak 26 let, ale pořád si to pamatuju, jako by to bylo včera. Často si také říkám, co by se stalo, kdybych byl třeba odvážnější. Něco mi říká, že bychom prožili spolu velmi krásné a něžné milování, ale kdo ví. To už se nikdy nedozvím. Jinak pro moralisty musím říct, že mě tenhle zážitek nijak nepoznamenal a pokud ano, tak jedině v pozitivním slova smyslu. S maminkou máme hezký vztah a nijak strašlivě traumatizován se necítím. Naopak fandím těm, kteří něco takového zažili. Není totiž podle mě nic krásnějšího, jako milostný vztah matky a syna, založený na vzájemné lásce a hlubokém citu. Ale jak se říká. Kdo nezažil, nepochopí.

Petra (Ne, 15. 11. 2020 - 01:11)

A jakýho ho ma

Mirek k. (So, 14. 11. 2020 - 22:11)

A ako to dopadlo ....bojím sa že odmietne treba na to ísť pomaly čím začať ? Nechcem to pokaziť

Lucka (Ne, 15. 11. 2020 - 01:11)

Myslím že nejlepší je být pozorný, lichotit jí, pochválit ji třeba oblečení v čem se vám líbí, to je základ. Potom je lepší jít na to přímo, rozhodnout se k činu a nebát se. Možná z počátku nenápadně nechat ukazovat ptáka a pak ten způsob jak to udělal můj syn, přijít nahý se ztopořeným ptákem. Buď to vyjde nebo to nevyjde.

Dan (So, 14. 11. 2020 - 22:11)

Chce to jí věnovat pozornost se vsim všudy a lichotky

Dan (So, 14. 11. 2020 - 22:11)

Kolik mu je? Ono se to špatně říká já od matky odešel nedávno a taky sem se o ní zajímal jako o ženu, bohužel bylo téměř nemožné se jinak seznámit s nějakou holkou domů sem nikoho brát nesměl a když sem někde přepsal tak jí to vadilo, někdy sem dělal že spím a vím že když vešla do pokoje tak si mě prohlizela a já měl radost že jí ho můžu ukázat byli různé situace kdy vzrusila ona mě třeba loni na velikonoce kdy měla jen kalhotky a já ji pěkně poplacal po zadečku docela mě toto téma zajímá

Petra (So, 14. 11. 2020 - 21:11)

A jak to dopadlo

Vendulka (Čt, 12. 11. 2020 - 18:11)

Vzrušuje mě když mě můj syn vidí nahou.

Karel (St, 11. 11. 2020 - 15:11)

No mě by jenom zajímalo, jestli všechny ty příspěvky píše jeden magor nebo je jich víc?

David (St, 11. 11. 2020 - 17:11)

A ty seš co !? Když lezeš na tohle vlákno. Vzrušuje tě syn ?

Máňa (St, 11. 11. 2020 - 13:11)

Žiji se svým synem sama na statku. Každý večer zkontroluje moji celodenní práci a když je vše v pořádku čeká mě odměna. Jdeme do chlíva ke kravám. Tam se svléknu a postavím se na čtyři mezi ně. Postupně nás všechny poplácá po zadku a polaská vemena a pak mě pořádně ošuká. Ostatní krávy mi závidí a bučí. Ale mají smůlu. Čurák mého syna je jen pro mě.

Ha!!!! (Pá, 13. 11. 2020 - 01:11)

Ha, no ty jsi debil:))))))

Návštěvník (Čt, 12. 11. 2020 - 23:11)

Incestní a ještě zoofilní , ale spousta lidí trpí více deviacemi . Pokud ale nebudí veřejné pohoršení a jsou plnoletí , tak to není nic proti ničemu .

Monika (Čt, 12. 11. 2020 - 13:11)

Promiň , ale to jsi opravdu takové čuně , že si klekneš nahá mezi krávy a souložíš !? Taky mě můj syn vzrušuje a jsem mu po vůli kdykoliv si řekne ale tohle je opravdu nechutné.

Návštěvník (Čt, 12. 11. 2020 - 18:11)

To budou mít v blesku zase titulky? Matka souložila se synem protože to syn vyžadoval.

Monika (Čt, 12. 11. 2020 - 19:11)

Ser na to! Nebuď udavač!!!

Návštěvník (Čt, 12. 11. 2020 - 19:11)

No to ti seru Moniko!! Za tip dostanu bura!!!! Ahoj....

Reklama

Přidat komentář