Reklama

A zase ty peníze! FINANČNÍ KARMA

3.6. (So, 3. 6. 2023 - 19:06)

Možná odjel na dovolenou, tak nás všechny zablokoval. Co děláš na finanční Karmě?Bylo jasně napsáno, že pokud si chceš něco koupit, tak musíš pracovat.

květošok.b (Po, 20. 12. 2021 - 10:12)

Já bych jí chtěl !!! Jako strašidlo v létě na zahrádku aby odháněla ptáky, co nám žerou ovoce....

Návštěvník (Út, 5. 10. 2021 - 06:10)

Fujtabl já v každým případě, bych ji nechtěl už proto jak strašně mluví vulgárně. Fujtabl....

Návštěvník (Út, 21. 12. 2021 - 11:12)

Ulidni se. Měla by sis taky najít nějakýho nabíječe, ať ti nehrábne v makovici.

Návštěvník (Po, 20. 12. 2021 - 10:12)

Přesně tak. Kterýho chlapa by bavilo být ve vztahu s bláznivou ženskou, která celé dny vypisuje na FB píčoviny.

Návštěvník (Po, 20. 12. 2021 - 10:12)

Dala na FB zmrzacenou nohu a ještě nějak vrásčitou. ..to je nepochopitelný ....příště vyfotí hemeroidy a bude se s nima chlubit. Hnus, ty její vemena jsou jak rozteklý bláto...měla by si je nechat u*ezat, než chodit s takovouhle ostudou.

24.11. (Út, 24. 11. 2020 - 11:11)

Ano tolik svoji práci miluji,že se mi stala Osudem. Potřeba zdraví,sexu,peněz,moci se zrodila a rozhodující okamžik nastal už ve chvíli,kdy byli Adam a Eva vyhnáni z Ráje. Měli vše s jedinou podmínkou. Nesměli jíst ovoce poznání. Ovoce ochutnali a zákon porušili a zaplatili. Adam a Eva byli vyhnáni ze svého dokonalého života a od té doby musí každý pracovat,aby dosáhl spokojenosti. Stručně řečeno,musíme pracovat,abychom získali jídlo,domov,přístřeší a v neposlední ředě se s penězi setkáváme i v osobních vztazích,řešení zdravotních problému a i za poslední věc člověka někdo musí zaplatit.

! (So, 14. 11. 2020 - 04:11)

Je dobré rozdělit peníze na víc dílů a něco mít ve štrozoku. Bezpečnost tohoto uložení je stejná, ne-li větší než v bance, a stejně jako v bance nemá žádné výnosy. Vím, že se lehko radí, po bitvě je každý generálem.

!! (Út, 24. 11. 2020 - 11:11)

ŠTRONZO!!

Dorton (Ne, 22. 11. 2020 - 22:11)

Souhlasím.

tester (Ne, 4. 11. 2018 - 19:11)

"It is impossible to defeat an ignorant man in argument." (William G. McAdoo)

Lilly (Čt, 11. 10. 2018 - 00:10)

Neubráním se dojmu,že si...Asi s tebou nějaká zametla, co? Ale opravdu to sem nepatří...:)

jejda (Čt, 25. 6. 2015 - 09:06)

to nepatří sem...
:-)

Jirka (Čt, 25. 6. 2015 - 09:06)

Neubráním se dojmu,že si to děláte samy.Chlapa,který má srdce na svém místě a miluje vás z duše,ponižujete,vozíte se po něm-nic vám není vhod,pokud vám neleží u nohou-až se jednou sebere a odejde.Ale lháře,alkoholika a sobce,který vás každý vecer "srovná do lat'e",toho se držíte.Asi na vás
ta přísnost musí být.Je to vlastě o tom,kdo drží ve vztahu opratě,kdo je ten dominantní,jestli feministka,nebo chlap.
Já vůdčí typ nejsem,proto jsem single..

Jirka (Čt, 25. 6. 2015 - 08:06)

Pro free enterprise.
Muzu vedet konkrétněji,co to bylo za svinstvo?Když se nebudeme bavit o padesátých letech?To by mne moc zajimalo,můžeš se více rozepsat?A jak jsi se měl v těch časech;a jak se máš dnes - v téhle ZOO?Spokojen?S lidmi kolem sebe,s úředníky,s kvalitou potravin... Žiješ vubec v Čechách..??

! (St, 24. 6. 2015 - 20:06)

Je dobré rozdělit peníze na víc dílů a něco mít ve štrozoku. Bezpečnost tohoto uložení je stejná, ne-li větší než v bance, a stejně jako v bance nemá žádné výnosy. Vím, že se lehko radí, po bitvě je každý generálem.

pro % (Pá, 24. 4. 2015 - 15:04)

Tento postup se odborně nazývá inflace a je běžně praktikován ve většině států.

% (Pá, 24. 4. 2015 - 15:04)

Co by se stalo, kdyby se pár peněz natisklo, a všem chudším rozdalo? Ne moc, aby se to nesesypalo, ale každému trochu natisknout by snad nevadilo, ne.

! (Pá, 24. 4. 2015 - 15:04)

Komunistická diktatura byl slabý čajíček proti tomu, co se děje dnes.

FreeEnterprise (Čt, 23. 4. 2015 - 16:04)

Tohle je nejaka nova propagacni kampan KSCM zaplavit doktorku.cz komunistickou propagandou. Komunisti se ridi komikem Groucho Marxem, ktery rekl: "Komu uverite, mne, nebo svym prolhanym ocim". My, kteri jsme komunistickou diktaturu zazili vime, co to bylo za svinstvo. Taky vime, ze demokracie se svobodnym hospodarstvim je drasticky lepsi, ale oni se nestydi nas presvedcovat o tom, jak super ta jejich diktatura byla a jak hrozne je to ted, nebo-li ze mame verit jim a ne nasi zkusenosti.

Reklama

Přidat komentář