Reklama

Honění

Andy (So, 8. 1. 2022 - 19:01)

Já si honím pičku jak to na mě přijde i více krát denně. Přítele momentálně nemám tak to řeším honěním poštěváčka a když jsem už ve varu tak zasunu vidrouše a dodělám se. Nevidím na tom nic špatného , doma to jde horší je to v práci.

Andy (Ne, 6. 12. 2020 - 06:12)

Já si honím pičku jak to na mě přijde i více krát denně. Přítele momentálně nemám tak to řeším honěním poštěváčka a když jsem už ve varu tak zasunu vidrouše a dodělám se. Nevidím na tom nic špatného , doma to jde horší je to v práci.

Luboš (Pá, 13. 11. 2020 - 05:11)

Honění milujju,ale chtěl bych zkusit vzájemnou mastrubaci.Je mi 60 let a jsem bohužel bez partnerky.Chtěla by některá dáma podobné zážitky? Necháte kontakt?

Iveta (So, 21. 11. 2020 - 07:11)

Proč nedáš kontakt sám ?

Ahoj! Kdyby se ti chtělo pozorovat chlapíka při masturbaci,tak dej vědět. Rád si ho před tebou vyhoním. Jirka

Radim (Čt, 12. 11. 2020 - 15:11)

Já nejraději koukám na internetu na honění. Když má ještě mladou vytrénovanou pusinu tak je to zážitek,ale sám nehoním,protože to muž nedělá. Ovšem ženy můžou.Žena není rovnocená muži a je to sexuální bytost nebo spíš tvor.

Mat (Čt, 12. 11. 2020 - 16:11)

Honi kazdej

Martina (Čt, 12. 11. 2020 - 15:11)

Pipinku si honím zároveň s manželem a oba si to užíváme.Jen musí být na to klídek a atmosféra. Vínko prádýlko atd.

Andy (Pá, 17. 12. 2021 - 06:12)

Já si honím pičku jak to na mě přijde i více krát denně. Přítele momentálně nemám tak to řeším honěním poštěváčka a když jsem už ve varu tak zasunu vidrouše a dodělám se. Nevidím na tom nic špatného , doma to jde horší je to v práci.

Hasek (Čt, 30. 12. 2021 - 22:12)

Ahoj,jestli chceš,klidně mi napiš do meilu,miluji honění a rád se koukám na cizí ženy,jak si prsti kundicku .můj mail je [email protected]

Andy (St, 11. 11. 2020 - 12:11)

Já si honím pičku jak to na mě přijde i více krát denně. Přítele momentálně nemám tak to řeším honěním poštěváčka a když jsem už ve varu tak zasunu vidrouše a dodělám se. Nevidím na tom nic špatného , doma to jde horší je to v práci.

Mat (Čt, 12. 11. 2020 - 13:11)

A teceti hodne stavicka

Beťa (St, 11. 11. 2020 - 13:11)

V práci si to nedovedu představit i když mám kancelář se zázemím pro sebe. Potřebuju domácí pohodlí. Používám jenom ukazováčka, tak jsem zvyklá od mala. Doma ještě honí syn, dcera je ještě malá, ale za rok už by mohla začít. Takže se u nás sami uspokojujeme.

Petr (St, 11. 11. 2020 - 04:11)

asi vám přijdu nenormální, ale neuvěřitelně mě vzrušuje představa, že mi nějaká žena po sexu s jiným než se mnou poručí, abych jí jazykem očistil o veškerého semene, které na ní její milenec zanechal. A doufám že by byla postříkaná hodně, na prsou, bříšku, mezi nohama...

Eva (Čt, 12. 11. 2020 - 14:11)

Jedna moje kamarádka nosí domů manželovi sperma svých milenců v prezervativu.

Mat (Čt, 12. 11. 2020 - 14:11)

To mu ho dává

Eva (Čt, 12. 11. 2020 - 15:11)

Ano.

Nelly (St, 11. 11. 2020 - 04:11)

Tak ty seš ale dobře vypatlaná. Honění je snad úplně normální, manžel si ho honí a já si taky dělám dobře a děláme si to i navzájem. Je to náhrada za šukání a proč by to měl být hnus? Já si šukání hodně užívám a prožívám, takže vyhonění s výstřikem je jen taková hezká rychlá příjemná pomoc od semene, aby se nahradilo novým.

Lenka (St, 11. 11. 2020 - 04:11)

Nevim co by se mělo stát,...Ale musíš honit bez přestání.Když stříká,i když dostříká.Měl by ho mít přecitlivělého a tak by se měl svíjet jak had.

jirka (St, 11. 11. 2020 - 04:11)

Kdyz si to chci udelat, tak se musim zeptat partnerky a ona me to bud nedovoli nedo dovoli a urci jak, kde a kam mam strikat. Nebo si to musim udelat kdy si zamane .Zarve "semeno !" a ja se musim okamzite svleknout do naha, kleknout si pred ni a vystrikat se ji k noham, jako projev ucty, pokory, a dukaz jak me ona vzrusuje .

Reklama

Přidat komentář