Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Pozorovatel (Čt, 12. 11. 2020 - 11:11)

Libor je totálně za vodou na celý život. . Lze legálně zjistit z dokumentů,kdo umí.

Návštěvník (Čt, 12. 11. 2020 - 13:11)

Jak jsi na to přišel, že je totálně za vodou na celý život. I kdyby mu táta nechal všechny peníze za firmu, tak 5,5 mega není na celý život.

Pozorovatel (Čt, 12. 11. 2020 - 19:11)

To co uvádíš je jen zlomek skutečného. Kdo umí,legálně zjistí.....

Návštěvník (Čt, 12. 11. 2020 - 20:11)

Tady si nekdo hraje na Holmese

Návštěvník (Čt, 12. 11. 2020 - 09:11)

To by mohly holky cestou udělat venku nějaký hezký loužičky....

Lucka (Čt, 12. 11. 2020 - 09:11)

Ty jsi nadržený jen na jejich malou potřebu. Tak samozřejmě ,že někde budou muset na WC ,že to nevydrží domů, ale jestli jedou všichni i maminka tak pochybuju, že by si zastavily v tomhle počasí někde u stromu, ale normálně na čerpačce a dojdou si v klidu. Jestli si fakt už potřebuješ ulevit vyteklýmu, tak si to udělej a močící holky najdeš na netu. Vlastně kde se ztratil Matlák? Už tu není několik dní.

! (Čt, 12. 11. 2020 - 10:11)

Jen jestli to nejsi ty a jen nemlžíš.

Lucka (Čt, 12. 11. 2020 - 10:11)

Tak to teda ne.

Klára (Čt, 12. 11. 2020 - 08:11)

Tak vyrážíme. Miku,ok,já si význam pohodě poskladám. A děkuju za podporu. Jsem napnutá jaký to bude.

Návštěvník (Čt, 12. 11. 2020 - 07:11)

bacha, tý holce ještě není ani patnáct, je to Jana Hrušková původně. Ať tu zase nejsou problémy.

Klára (Čt, 12. 11. 2020 - 06:11)

Jsem vzhůru a mamča taky a připravíme snidani, ale ještě skočím tady kousek pro čerstvé pečivo. Niki má u sebe klid a ještě chrní. Libor taky se ještě vykuluje v pelíšku, ale spí už tak na půl. Jsem vyčůraná jako klasicky po ránu, tedy jsem potřebovala a čůrala hodně vydatně na záchodě, ale teď je důležité něco jinýho . Včera jsme si docela dost probrali všichni tu možnou změnu bydlení a Libor přišel se zajímavým řešením. Tak se tam pojedeme podívat. Nic kupovat zatím nebudeme,ale jen si obhlidneme to místo a jestli se na tom shodneme že by se nám tam líbilo. To konečné řešení by bylo určitě až příští rok, až dodělám školu . Nabídl mu to jeden jeho dobrý známý. Nebudu říkat a opravdu už neprozradím kde to je, ale už jsem tam dřív byla a i s Liborem taky a líbí se mi tam. Tak jdu pro ten nákup a pak dopoledne pojedeme. Niki ještě chrní, snad je živá, ona když jdu čůrat tak většinou přijde taky jo už svítí tak se asi vykolébá ven a asi hned asi taky půjde na záchod. To je normální reakce.

Mike (Čt, 12. 11. 2020 - 08:11)

Té je dobře, že doděláš školu a pak se uvidí.jestli to je Liborově myšlenka,tak si myslím,tě to bude někde kolem Liberce,ale necítí., že by to mělo být to město. Že by nějaká romantická chaloupka v horách? Ale to je jedno,pokud tam budete spokojenyý ať je to kdekoliv. Jen to ponech v tajnosti.

Pozorovatel (Čt, 12. 11. 2020 - 09:11)

Tak asi to nebude na druhém konci republiky. Libor je z Liberce, má rád Ještěd, Jizerské hory, jeho maminka je původně z Turnova, všichni rádi chodí do Kryštofova údolí. Na jejich chalupu by to nebylo příliš dál než z Mimoně. Nabízí se myšlenky, že například někde tady, ale to není podstatné. Hlavně ať si , jak správně říkáš i ty, ať si drží soukromí a ponechají to inkognito ať to bude kdekoliv.

Puluj (Čt, 12. 11. 2020 - 11:11)

Logika věci velí, že to patrně bude vámi popisovaná lokalita,ale nepátrejme po tom. Svůj tip mám, ale to je moje linie.

Návštěvník (Čt, 12. 11. 2020 - 13:11)

No bydlení na romantické chaloupce v horách není žádná výhra. Všude je daleko, do práce, do školy, na nákupy, sníh na cestě v zimě......Je to romantika na dovolenou.

Mike (Čt, 12. 11. 2020 - 08:11)

Vidíš, i ja chybuju. Jsem v autě a přibrzdil jsem a píšu rychle na mobil.

Návštěvník (Čt, 12. 11. 2020 - 08:11)

Fiktivní Klára se jde stěhovat z jednoho fiktivního bydliště do druhého fiktivního bydliště.Co ještě bude následovat? Autore, jaksi se ti to zamotává

Pavel (Čt, 12. 11. 2020 - 06:11)

Já mám partnerku,se kterou v tomhle nemáme žádných zábran.Cením si ji pro to ještě víc.čůrali jsme před sebou už na hodně místech,v lesíku pěkně na bobečku,na záchodě,a když je akutní potřeba,tak i při sprchování.Dost legrace jsem si užil také když jsem čůral a miláček stál ze zadu a držel a mířil mým pindíkem:)Tak asi tak...

Sluníčko (Čt, 12. 11. 2020 - 05:11)

Vzbudila jsem se brzy a běžela čůrat a už jsem čůrala do záchodu. Držela jsem to a stihla jsem to až tam a pak jsem už čůrala že bych už nevydržela a hned to šlo moc rychle.

Návštěvník (Čt, 12. 11. 2020 - 05:11)

Chtěl bych čůrat s tebou. Ukážu ti zase jak já umím taky hodně jako ty. Chceš?

Reklama

Přidat komentář